iš gonkongo per ebėjų
iš gonkongo per ebėjų
reikalingas konsulteišenas - honkongo ebejinė parduotuvė parduoda eketroninį daiktą už 88 lt + šipingas 110 lt. kas man pasakys kokia bus preliminari galutinė kaina su muitais šmuitasi ir pėvėėmais?
teo, tuos zaislinius vertaliotus gi gali siust as a GIFT ir nebus jokiu mokesciu. nuTeo wrote:ačiū, mėginsimdidzhej wrote:iki 15%
+ pvm
bet man irgi daiktai is ten atejo, no charge lietuva padare.
edit: jeigu vis tik tai is tikruju vertaliotas tai brangu radai kazkoki
[quote="Yvl"
edit: jeigu vis tik tai is tikruju vertaliotas tai brangu radai kazkoki
))[/quote]
ne vertaliotas. radijo stotelė
http://cgi.ebay.com/WOUXUN-KG-689-UHF-4 ... dZViewItem
edit: jeigu vis tik tai is tikruju vertaliotas tai brangu radai kazkoki
ne vertaliotas. radijo stotelė
http://cgi.ebay.com/WOUXUN-KG-689-UHF-4 ... dZViewItem
šeip tai labai naudingas daigtas gyvenime. kad ir grybaujantdidzhej wrote:man sporte.
jam kare.
jum nereikia.
p.s. dėl kiekio - jei kam reikia - galima organizuotis (iš mano pusės būtų 3-4 vnt). dabar kaip tik aiškinuosi kokie mokesčiai gresia, ar apsimoka, nes lietuvoje irgi tokių žaislų pilna, ir už pigiau. Tik tiek kad šitas kaitajosiškas yra prof. lygio, o kainuoja panašiai kaip mėgėjiška kobra (be to - viskas kas oficialiai parduodama veikia 0,5 W galingumu, šitie gi 5 W