bikeshopai!

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
Post Reply
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

bikeshopai!

Post by mindaugasa vol.2 »

labadiena,
su shventemis visomis
ar turite kazka pasiulyti shakems? visvien perrinkinesiu.
1.domintu: riebokshliai, ivores, reguliavimo voztuvai.
viso kartridzo neikasiu. spyruokles, panasu, kad dar tarnaus.

2.tuo paciu: imciau visus guolius, kuriuos turi (vairo atraminiai, gal ratu, gal galines shakes)
3.jei ratams guolius turi, tai ir rieboksliai tada.

4.taip pat reikia pasikeisti zvakes.
5.speju, vienu kartu reiketu ir priekiniu stabdziu kaladeliu, bet itin geru.
6.ismetimo bakeliui perpakuoti medziagos taip pat (beje, kas palaiko nuomone, kad reikia imti is sabelijos nedegaus audinio ir juo apvynioti ta perforuota vamzdy, o ne kimsti vata?)
cross cojones PC
User avatar
matt
Apsiles raideris
Posts: 276
Joined: 20 Apr 2009, 18:57

Post by matt »

del paskutinio punkto tai regis perforuotas vamzdis apsivynioja ta nedegia medziaga(pas mane is viso metalo viela gera tokia) o tada tik vata kemsasi, nes kitaip ispus ir isdegs viskas.
.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

nzn kaip pas jus ponai, bet pas mus niekas nesivynioja apart vatos.

didzhej
User avatar
matt
Apsiles raideris
Posts: 276
Joined: 20 Apr 2009, 18:57

Post by matt »

gal pas supersportus nera, bet mano manymu apvynioti kokia nors medziaga tam kad neispustu pro plysius vatos yra protinga, pas mane ja ispucia net kai buna suvyniota prastai, o isivaizduoju kaip greitai ispustu jei is viso nebutu suvyniota. na cia tik mano 0.2 cent paratimas :)
.
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

turiu nuo savo dusles tildymo darbu likusios nedegios vatos, atlaiko 1000C. galiu duot kiek reik, pirkau 1m2, maziau nepardave, o panaudojau gal 10%, nieko nevyniojau papildomai, ir nesimate, kad reiktu
race your life
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

:scooter: pakeliau tema!
cross cojones PC
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Re: bikeshopai!

Post by nepykit »

mindaugasa vol.2 wrote:labadiena,
su shventemis visomis
ar turite kazka pasiulyti shakems? visvien perrinkinesiu.
1.domintu: riebokshliai, ivores, reguliavimo voztuvai.
viso kartridzo neikasiu. spyruokles, panasu, kad dar tarnaus.

2.tuo paciu: imciau visus guolius, kuriuos turi (vairo atraminiai, gal ratu, gal galines shakes)
3.jei ratams guolius turi, tai ir rieboksliai tada.

4.taip pat reikia pasikeisti zvakes.
5.speju, vienu kartu reiketu ir priekiniu stabdziu kaladeliu, bet itin geru.
6.ismetimo bakeliui perpakuoti medziagos taip pat (beje, kas palaiko nuomone, kad reikia imti is sabelijos nedegaus audinio ir juo apvynioti ta perforuota vamzdy, o ne kimsti vata?)
Labadiena,

Ačiū, kad prikėlei temą.
Guolių, žvakių ir kaladėlių bus - Išsamiau PM.

Su Naujais visus ;-)
nepykit, ne specas
User avatar
cliff
125cc tarp koju
Posts: 204
Joined: 03 Mar 2008, 17:04
Location: Degaline
Contact:

Post by cliff »

sai wrote:turiu nuo savo dusles tildymo darbu likusios nedegios vatos, atlaiko 1000C. galiu duot kiek reik, pirkau 1m2, maziau nepardave, o panaudojau gal 10%, nieko nevyniojau papildomai, ir nesimate, kad reiktu
oi labai domina, nes nuo iskastruotos dusles jau skauda galva , o akropovicui ar youshimurai ner litu.. koks miestas ? i ka mainom :) (manau uzteks 10 proc ir man)
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

cliff wrote: koks miestas ? i ka mainom :) (manau uzteks 10 proc ir man)
vln. i ka mainom? siuo metu ieskau popieriaus pjaustykles aka giljotinos. turi? :)
race your life
Post Reply