kas gudresnis tas pirmesnis,sumeciau ir i ebay ir pan ir jau ten duoda 15 svaru. jei iki namu atvarot pasiimti i garliava tai uz 50lt atiduosiu ir bus ramu
matt wrote:kas gudresnis tas pirmesnis,sumeciau ir i ebay ir pan ir jau ten duoda 15 svaru. jei iki namu atvarot pasiimti i garliava tai uz 50lt atiduosiu ir bus ramu
o tu kai parduodi masina tik i autopliusa ar ir i autogida idedi?.. tie slaideriai jau pusmeti stovi. jei nori uz 50lt atiduosiu ir nutrauksiu aukciona, paprasta. nematau ko cia parintis
Gerai jau gerai, kai jum alternatyvus pasiulymas tokiems laikams: keiciu du tokius pacius tik iki puses nudevetus i siuodu blizganciai naujus. Bullshit, sakot? O kai jum viesai neskelbiami, bet retkarciais forumuose juokais praslystantys faktai, kad nekurie jankiai savo slaiderius apdoroja svitriniu popierium idant pritaptu prie tenykstes ganerio kulturos judejimo? Bet tai tokius falsifikatus skaitau zinovai greit atskirs pagal pavirsiaus faktura, o as tai siulau da real deal!