Bandau atsikratyti telefonu: nokia e63
Bandau atsikratyti telefonu: nokia e63
Nedziugina.
Naudot bandau kaip antra, bet... net priprast bandyt nenoriu.
Gal yra fan-fanu, kurie uz niekingus 300Lt zmonai nori nupirkt?
Vyrisku jo tikrai nepavadinsi. Raudonas.
Vaizdelis geras.
dezute, pakrovejai *ir auto, ir buitinis, freehandas
pirktas lietuvoje (t.y. EURopietis)
nedauztas, negriuves.
naudotas nesiotis i baznycia
naudojo zmona
neperdazytas.
naudoja viena ikrovima 48-72h veikt (bandau pasakyt, kad gyva baterija)
Naudot bandau kaip antra, bet... net priprast bandyt nenoriu.
Gal yra fan-fanu, kurie uz niekingus 300Lt zmonai nori nupirkt?
Vyrisku jo tikrai nepavadinsi. Raudonas.
Vaizdelis geras.
dezute, pakrovejai *ir auto, ir buitinis, freehandas
pirktas lietuvoje (t.y. EURopietis)
nedauztas, negriuves.
naudotas nesiotis i baznycia
naudojo zmona
neperdazytas.
naudoja viena ikrovima 48-72h veikt (bandau pasakyt, kad gyva baterija)
—
didzhej
didzhej
Re: Bandau atsikratyti telefonu: nokia e63
tu, sita, ana... rinkos cia negadink.
jis moka skambint, turi el.pasto programa.
dar turi susikta browseri (aaa.. blin, per daug pasakiau).
beje, instaliuot galima viska, ka tik nori, is nokia apps.
bet kaip perki bobai, tai nafig ten ka nors instaliuot.
ant jo pykstu labiausiai uz tai, kad jis neturi CHRONOmetro!!!
gandonas. per gonkes norejau tekstelt i egzfalta.
jis moka skambint, turi el.pasto programa.
dar turi susikta browseri (aaa.. blin, per daug pasakiau).
beje, instaliuot galima viska, ka tik nori, is nokia apps.
bet kaip perki bobai, tai nafig ten ka nors instaliuot.
ant jo pykstu labiausiai uz tai, kad jis neturi CHRONOmetro!!!
gandonas. per gonkes norejau tekstelt i egzfalta.
—
didzhej
didzhej
Re: Bandau atsikratyti telefonu: nokia e63
pajamciau masinini pakroveja 
Re: Bandau atsikratyti telefonu: nokia e63
Micro usb? Jamu
Re: Bandau atsikratyti telefonu: nokia e63
kas tau sake.
ten paprastas "miztukas" nokia'ninis.
per usb nesikrauna sitas modelis.
ten paprastas "miztukas" nokia'ninis.
per usb nesikrauna sitas modelis.
—
didzhej
didzhej
Re: Bandau atsikratyti telefonu: nokia e63
A. Tada nejamu. Anyway dekui uz gerus norus
Re: Bandau atsikratyti telefonu: nokia e63
u wlcm
beje pastaraji, usb pirkau uz pigiai parduotuveje savo bb. 3'rd partini.
beje pastaraji, usb pirkau uz pigiai parduotuveje savo bb. 3'rd partini.
—
didzhej
didzhej
Re: Bandau atsikratyti telefonu: nokia e63
akujienas telefas! 
wifi parnuxa truakia ir turi gera padcvetke kad patamsy batu neapsimyzt.
negadinandamas biznio pasakau tik kad paemiau melyna aka blu (nu beveik rojal) ir uzu 200

wifi parnuxa truakia ir turi gera padcvetke kad patamsy batu neapsimyzt.
negadinandamas biznio pasakau tik kad paemiau melyna aka blu (nu beveik rojal) ir uzu 200
less teeth, more tits.
Re: Bandau atsikratyti telefonu: nokia e63
mano zinai vyro droztas buvo, tai nepriziuretas, manikiuoro nemates ir tt, aiskiai 299! ir jokiu kalbudidzhej wrote:uz 200, dedu i stalciu!
less teeth, more tits.
Re: Bandau atsikratyti telefonu: nokia e63
kaip madinga sakyt: su rimtu pirkeju kaina derinsim individualiai!
—
didzhej
didzhej
Re: Bandau atsikratyti telefonu: nokia e63
uz papigiai ir as pirkaudidzhej wrote:u wlcm
beje pastaraji, usb pirkau uz pigiai parduotuveje savo bb. 3'rd partini.
ale prijungus nokije sako istrauk ta gaidy is manes, bo jis yra gaidys
androido jungt nebandziau
Re: Bandau atsikratyti telefonu: nokia e63
ziurejau schematiska isaiskinima, kodel jie pazysta savo pakrovejus.
ten ant papildomu koju, pas org yra varza, jei jos nera- jie atpazysta gaidy.
jokios itakos, krovime jis nedaro.
ten ant papildomu koju, pas org yra varza, jei jos nera- jie atpazysta gaidy.
jokios itakos, krovime jis nedaro.
—
didzhej
didzhej
