Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Post by inter »

Labadien,
Kaip jau pavadinimas pats apie save pasako (bet pasikartosiu) - reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT.
Privalumai būtų:
- lempos, posūkiai, numeriai (registruojamas)
- el. starteris!
- lengvas, iki 150kg (nu bet tai čia visi šitą kriterijų praein, ne?);
- 4t nuo 250cc
- geros būklės (kad būtų "sėdi ir važiuoji")
Ir kad nebirbtų baisiai garsiai, t.y. pageidautina be kiaurų duslintuvų.

Paskirtis rekreacinė, NEsportui. Būkit geri, pasiūlykit ką nors, a... :blackeye: .
Last edited by inter on 20 Sep 2010, 10:37, edited 1 time in total.
...Forlanas...
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Post by storms »

haha
po misko fejos pirksi su full racing exhaust harda. garantuoju.
tai gal iskart imk toki?
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Post by Dzuku_Briedzis »

http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... /id-931333" onclick="window.open(this.href);return false; ?
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Post by mindaugasa vol.2 »

150kg yr sunki kiaule.
o kodel nepaminetas el. starteris? geriausiai butu, jei butu abu - el. starteris ir kickas.
cross cojones PC
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Post by inter »

Tai kad ne sau, nes gi ir taip aišku, kad sau būtų gardas be kalbų :rr: .
Reikia ko nors iš savų ir su garbės žodžio garantija, kad paskui parekomendavus pirkinį netektų prieš pirkėją raudonuot :oops: .

Dėkui pirminykui už esminę pastabą, jau pataisiau skelbimą!
P.S. bet tai kaip taip... va taip nesusimąstydamas imi ir priimi civilizacijos patogumus kaip garantuotą dalyką... O juk natūralioj gamtoj nebūna el. starterių - tik kick'ai!
Last edited by inter on 20 Sep 2010, 10:39, edited 1 time in total.
...Forlanas...
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Post by Dzuku_Briedzis »

Ai ne SAU?!

Pff.. tema lockint

As cia darbus meciau, lakstau po interneta, interiui endurkes ieskau. Ir vardan ko?!
Dzūkų tankai nerūdija!
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Post by Arvis »

hahah...

juokinga tema.
Lockinam iskart.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Post by wundis »

pfff
linksmasis aziotazas nuslugo
=;
+2/-14
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Post by inter »

Nevarykit intero į medį. Ne sau tai ne sau, bet pralėgt tai garantuotai duos!
Kaip man kitaip powerslaidinimą atidirbinėt?
...Forlanas...
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Post by tckd »

Arvis wrote:hahah...
juokinga tema.
Lockinam iskart.
arvi cia tau iesko? :laughing6:

pagal isvardintus simptonus pacientui reikalingas suzuki drzetke 400, tai ir rasyk interai konkreciai. ieskoma Suzkis. :hello2:
less teeth, more tits.
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Post by El Traxo »

ha
o aš pagal simptomus irgi apie LC pagalvojau

Dar ne į temą pasakysiu, kad vakar akis labai traukė 690 enduro - gražus daiktas. Gaila pravažiuot neteko :binky:
How does you do?
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Post by zil130 »

Manau kad eis Jarai.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Post by mindaugasa vol.2 »

:teeth:
cross cojones PC
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Post by Dzuku_Briedzis »

manai Jara bando neissiduot?
Slaptos treniruotes?
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Post by inter »

Ne, nubet... prašom įvertinti skelbimo unikalumą, gi tarp šimtų "parduodu" išsiskiria šitas vienas "PERKU" [-o< .
Krizė baigėsi, pardavimai pajudėjo! Čia Jamahos fondas turėtų užuosti potencialą reklamai ir išnuomoti šūdabrydį su techniniu palaikymu trims metams už vieną litą! :cheers:
O ką MF tymas? Djortų į naujesnį modelį apsigreidint nieks nenori ir seno (bet: žr. techninius reikalavimus matacykliui pirmoje žinutėje) neparduod?
O ka tada sako pliusas ir gidas? Ką žiūrėt?
Su panasonicais tai viskas aišku, nesgi žiūri ar plastikai kokybiškai perdazyti ir ar spalva prie aprangos tinka. Kitko nežiūri, nes kitkas negenda.
O ką žiūrėt ant djortų? Kokios rekomendacijos?
...Forlanas...
Post Reply