SIDI Crossfire -pardota
SIDI Crossfire -pardota
Vieną sezoną mūvėti rimti MX kaliošai - http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... id-1200258" onclick="window.open(this.href);return false;
Last edited by Ziune on 11 Mar 2011, 18:59, edited 1 time in total.
ARBEIT MACHT FREI
Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire
dek i supermamas, pas mus cia tokiu liaunakoju, apart taves - nera 
±
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire
tikraitaip. kaip tik crossfire domina del galimybes konvertuoti i supermoto, nu bet toks moteriskas dydis, kad jezus&marija
cross cojones PC
Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire
zinau, kad alytuje yra 44 dydzio baltai/raudoni crossfire'iai uz penkispem. is isvaizdos tikrai ne daug naudoti
±
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire
nu chulia crosfiresus perka tik nykstukai, gnomai, moterys ir pedos nepakankamumo kamuojami??
Last edited by mindaugasa vol.2 on 20 Jan 2011, 09:09, edited 1 time in total.
cross cojones PC
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire
Ricardo, aj?Ziune wrote:Vieną sezoną mūvėti rimti MX kaliošai - http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... id-1200258" onclick="window.open(this.href);return false;
How does you do?
Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire
nuotrauka skelbime skaitau neatitinka neblizgesio realybeje
mano koja
bet tai batai sportiniai o mes gi ne tokie
galiu pirmininkai paskolint kojas 
mano koja
less teeth, more tits.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire
ti kaip ant apvalaus zemes rutulio turetu buti sunku isstoveti su tokio mazom kanopelem?!?
as tai laukiu, kol gerb. tkdc truputi deveti batai vel pasirodys internete. is antro karto, imsiu!
as tai laukiu, kol gerb. tkdc truputi deveti batai vel pasirodys internete. is antro karto, imsiu!
cross cojones PC
Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire
Uuuuuuha ha ha ha haaaa kaY gražu
kažkaip kyla abejoniu kam čia ant to apvalaus rutulio lengviau - ar normalių kojų savininininkams ar katrie su lastais
EIgu neklystu butent pastarieji vis neranda reikiamo dydžio (aukšta keltis, abi kojos kairios, vienas batas ok, kitas spaudž ir pn..) ir kuria kiauras/amžinas (būti ar nebūti) temas 
kažkaip kyla abejoniu kam čia ant to apvalaus rutulio lengviau - ar normalių kojų savininininkams ar katrie su lastais
ARBEIT MACHT FREI
Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire
Klausi apie motus? Jei apie, tai:
1. nusipirkau seną XL600V, žaidžiu truputi "išlengvinimą"
Planuojam rimtą enduro kelionę į Kolos pusiasalį (Rusija).
2. Kai parduosiu SM690, atsidėsiu pinigą 250 MX (200 T2), bet čia matyt dar ne šiai vasarai (noriu iki galo ūkį susidėlioti).
jei apie batus klausi, tai turiu kelias poras senų Acerbių, turistavimui pakaks. O naujus vėl pirksiu Crossfire'rius, arba Tech10, na dar Gaernee modeliuko nepamenu, bet kažkas irgi su "10".
Ačiū, kad klausiate.
Bet kokiu atveju TIK "idėjinis" NEbūsiu.
1. nusipirkau seną XL600V, žaidžiu truputi "išlengvinimą"
Planuojam rimtą enduro kelionę į Kolos pusiasalį (Rusija).
2. Kai parduosiu SM690, atsidėsiu pinigą 250 MX (200 T2), bet čia matyt dar ne šiai vasarai (noriu iki galo ūkį susidėlioti).
jei apie batus klausi, tai turiu kelias poras senų Acerbių, turistavimui pakaks. O naujus vėl pirksiu Crossfire'rius, arba Tech10, na dar Gaernee modeliuko nepamenu, bet kažkas irgi su "10".
Ačiū, kad klausiate.
Bet kokiu atveju TIK "idėjinis" NEbūsiu.
wundis wrote:ziune? ka pirksi? busi idejinis dabar?
ARBEIT MACHT FREI
Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire
El Traxo wrote:Ziune wrote:Vieną sezoną mūvėti rimti MX kaliošai - http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... id-1200258" onclick="window.open(this.href);return false;[/quote
Ricardo, aj?
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire
ooo!Ziune wrote:Klausi apie motus? Jei apie, tai:
1. nusipirkau seną XL600V, žaidžiu truputi "išlengvinimą"![]()
Planuojam rimtą enduro kelionę į Kolos pusiasalį (Rusija).
2. Kai parduosiu SM690, atsidėsiu pinigą 250 MX (200 T2), bet čia matyt dar ne šiai vasarai (noriu iki galo ūkį susidėlioti).
jei apie batus klausi, tai turiu kelias poras senų Acerbių, turistavimui pakaks. O naujus vėl pirksiu Crossfire'rius, arba Tech10, na dar Gaernee modeliuko nepamenu, bet kažkas irgi su "10".
Ačiū, kad klausiate.
Bet kokiu atveju TIK "idėjinis" NEbūsiu.wundis wrote:ziune? ka pirksi? busi idejinis dabar?
o! +1 uz mintis.
as kaipt tik anadien masciau kad nepiktai pas karves arba kur nors toli nuvaziuot butu gerai koks va, kaip tavo. ka tvarkei/planuoji tvarkyt? papasakok. atskiros temos nemateu.
+2/-14
Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire
Va, čia pradžioje gal daugoka pilstymo, vėliau kažkiek daugiau techninių laimėjimų - http://www.r18.lt/forum/viewtopic.php?f ... &start=150" onclick="window.open(this.href);return false;
wundis wrote:ooo!
o! +1 uz mintis.
as kaipt tik anadien masciau kad nepiktai pas karves arba kur nors toli nuvaziuot butu gerai koks va, kaip tavo. ka tvarkei/planuoji tvarkyt? papasakok. atskiros temos nemateu.
ARBEIT MACHT FREI
Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire
kas cia sake zino kaliosus alytoje uz penkispem? domina sidi crossfire
.