SIDI Crossfire -pardota

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

SIDI Crossfire -pardota

Post by Ziune »

Vieną sezoną mūvėti rimti MX kaliošai - http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... id-1200258" onclick="window.open(this.href);return false;
Last edited by Ziune on 11 Mar 2011, 18:59, edited 1 time in total.
ARBEIT MACHT FREI
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire

Post by tomasn »

dek i supermamas, pas mus cia tokiu liaunakoju, apart taves - nera :dontknow:
±
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire

Post by mindaugasa vol.2 »

tikraitaip. kaip tik crossfire domina del galimybes konvertuoti i supermoto, nu bet toks moteriskas dydis, kad jezus&marija
cross cojones PC
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire

Post by tomasn »

zinau, kad alytuje yra 44 dydzio baltai/raudoni crossfire'iai uz penkispem. is isvaizdos tikrai ne daug naudoti
±
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire

Post by mindaugasa vol.2 »

nu chulia crosfiresus perka tik nykstukai, gnomai, moterys ir pedos nepakankamumo kamuojami??
Last edited by mindaugasa vol.2 on 20 Jan 2011, 09:09, edited 1 time in total.
cross cojones PC
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire

Post by El Traxo »

Ziune wrote:Vieną sezoną mūvėti rimti MX kaliošai - http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... id-1200258" onclick="window.open(this.href);return false;
Ricardo, aj?
How does you do?
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire

Post by tckd »

nuotrauka skelbime skaitau neatitinka neblizgesio realybeje :nutkick:
mano koja :cheers: bet tai batai sportiniai o mes gi ne tokie :dontknow: galiu pirmininkai paskolint kojas :blackeye:
less teeth, more tits.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire

Post by mindaugasa vol.2 »

ti kaip ant apvalaus zemes rutulio turetu buti sunku isstoveti su tokio mazom kanopelem?!?
as tai laukiu, kol gerb. tkdc truputi deveti batai vel pasirodys internete. is antro karto, imsiu!
cross cojones PC
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire

Post by Ziune »

Uuuuuuha ha ha ha haaaa kaY gražu :D
kažkaip kyla abejoniu kam čia ant to apvalaus rutulio lengviau - ar normalių kojų savininininkams ar katrie su lastais :lopinys: EIgu neklystu butent pastarieji vis neranda reikiamo dydžio (aukšta keltis, abi kojos kairios, vienas batas ok, kitas spaudž ir pn..) ir kuria kiauras/amžinas (būti ar nebūti) temas :pagausiu:
ARBEIT MACHT FREI
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire

Post by wundis »

ziune? ka pirksi? busi idejinis dabar?
+2/-14
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire

Post by Ziune »

Klausi apie motus? Jei apie, tai:
1. nusipirkau seną XL600V, žaidžiu truputi "išlengvinimą" :joja:
Planuojam rimtą enduro kelionę į Kolos pusiasalį (Rusija).
2. Kai parduosiu SM690, atsidėsiu pinigą 250 MX (200 T2), bet čia matyt dar ne šiai vasarai (noriu iki galo ūkį susidėlioti).

jei apie batus klausi, tai turiu kelias poras senų Acerbių, turistavimui pakaks. O naujus vėl pirksiu Crossfire'rius, arba Tech10, na dar Gaernee modeliuko nepamenu, bet kažkas irgi su "10".

Ačiū, kad klausiate.

Bet kokiu atveju TIK "idėjinis" NEbūsiu.
wundis wrote:ziune? ka pirksi? busi idejinis dabar?
ARBEIT MACHT FREI
User avatar
Ricardo
Jau moka vaziuoti
Posts: 364
Joined: 27 Jul 2010, 22:13

Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire

Post by Ricardo »

El Traxo wrote:
Ziune wrote:Vieną sezoną mūvėti rimti MX kaliošai - http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... id-1200258" onclick="window.open(this.href);return false;[/quote

Ricardo, aj?

=; Dadedi 250 ir turi nuliovus...
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire

Post by wundis »

Ziune wrote:Klausi apie motus? Jei apie, tai:
1. nusipirkau seną XL600V, žaidžiu truputi "išlengvinimą" :joja:
Planuojam rimtą enduro kelionę į Kolos pusiasalį (Rusija).
2. Kai parduosiu SM690, atsidėsiu pinigą 250 MX (200 T2), bet čia matyt dar ne šiai vasarai (noriu iki galo ūkį susidėlioti).

jei apie batus klausi, tai turiu kelias poras senų Acerbių, turistavimui pakaks. O naujus vėl pirksiu Crossfire'rius, arba Tech10, na dar Gaernee modeliuko nepamenu, bet kažkas irgi su "10".

Ačiū, kad klausiate.

Bet kokiu atveju TIK "idėjinis" NEbūsiu.
wundis wrote:ziune? ka pirksi? busi idejinis dabar?
ooo!

o! +1 uz mintis.
as kaipt tik anadien masciau kad nepiktai pas karves arba kur nors toli nuvaziuot butu gerai koks va, kaip tavo. ka tvarkei/planuoji tvarkyt? papasakok. atskiros temos nemateu.
+2/-14
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire

Post by Ziune »

Va, čia pradžioje gal daugoka pilstymo, vėliau kažkiek daugiau techninių laimėjimų - http://www.r18.lt/forum/viewtopic.php?f ... &start=150" onclick="window.open(this.href);return false;
wundis wrote:ooo!

o! +1 uz mintis.
as kaipt tik anadien masciau kad nepiktai pas karves arba kur nors toli nuvaziuot butu gerai koks va, kaip tavo. ka tvarkei/planuoji tvarkyt? papasakok. atskiros temos nemateu.
ARBEIT MACHT FREI
User avatar
matt
Apsiles raideris
Posts: 276
Joined: 20 Apr 2009, 18:57

Re: Žinau kad nepirksit, na bet - SIDI Crossfire

Post by matt »

kas cia sake zino kaliosus alytoje uz penkispem? domina sidi crossfire
.
Post Reply