Ne motociklinė, vidutinio gerumo prekė

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Ne motociklinė, vidutinio gerumo prekė

Post by Ziune »

Sveiki, gal kam reikia naujos skalbinių džiovyklės? Nu kaip skalbyklė, tai čia džiovyklė.
Nusipirkau, jau metus stovi ir matyt, kad nebejungsiu.
Vardo nepamenu, bet kas nors domėsis tai pažiesiu garažėlį prie progos. Atrodo kad Elektroliuxas
Atiduočiau už kokius 500 Lt.
Last edited by Ziune on 19 Dec 2011, 21:45, edited 1 time in total.
ARBEIT MACHT FREI
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Ne motociklinė, bet gera prekė

Post by storms »

ziune, a kokie ismatavimai to reikalo? kei gylis 450 - manau pajamciau
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Ne motociklinė, bet gera prekė

Post by Ziune »

toks pat kay skalbiankies. bet rulete susitikimui pajamsiu, o tu pajamk nolaidų.
Vienas frakciinis jau pažiūrės pirmas. Po to ant pažiūrėjimo skambinsiu Tau (nuo Bikeshopo 200 metrų).
Trečiadienį.
storms wrote:ziune, a kokie ismatavimai to reikalo? kei gylis 450 - manau pajamciau
ARBEIT MACHT FREI
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Ne motociklinė, bet gera prekė

Post by storms »

Ziune wrote:toks pat kay skalbiankies. bet rulete susitikimui pajamsiu, o tu pajamk nolaidų.
Vienas frakciinis jau pažiūrės pirmas. Po to ant pažiūrėjimo skambinsiu Tau (nuo Bikeshopo 200 metrų).
Trečiadienį.
storms wrote:ziune, a kokie ismatavimai to reikalo? kei gylis 450 - manau pajamciau
bijau, kad 3adieni jau nebebusiu pasiekiamas artimiausiam menesiui...
jei po to sits reikals bus vis dar available - pakontaktuosim
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Ne motociklinė, bet gera prekė

Post by Ziune »

prekė dar vis ant prekybos.
Po pirmo klejento apžiūrėjimo, apžiūrėjau ir pats, patikslinu sekančius svarbius parametrus:
plotis 600, gylis pemkažkiek, pavadinimas Whirlpool ir svarbiausia būtinas pajungimas prie ventiliacijos (ortakis 100mm).
ARBEIT MACHT FREI
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Re: Ne motociklinė, bet gera prekė

Post by sai »

tai gal 60x60? galetum foto imest?
race your life
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Ne motociklinė, bet gera prekė

Post by Ziune »

jo šem an šem.
Nufotkinsiu.
sai wrote:tai gal 60x60? galetum foto imest?
ARBEIT MACHT FREI
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Ne motociklinė, bet gera prekė

Post by tckd »

ziunes prasymu idedu fotke

Image

:albino:
less teeth, more tits.
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Re: Ne motociklinė, bet gera prekė

Post by sai »

ortaki galva nestringa?
race your life
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Ne motociklinė, vidutinio gerumo prekė

Post by Ziune »

dar vienas rimc modelis unt pardavimą - http://auto.plius.lt/skelbimas/lengviej ... id-2013726" onclick="window.open(this.href);return false;

Perkant pastarąjį, pirmoji prekė supakuojama bagažnikan dovanų. Ačiū.
ARBEIT MACHT FREI
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Ne motociklinė, vidutinio gerumo prekė

Post by tckd »

ponas baikit jokus, trys nesupuve sabai iseina http://auto.plius.lt/skelbimas/lengviej ... id-2005040" onclick="window.open(this.href);return false; :laughing6: :glasses7:
less teeth, more tits.
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Ne motociklinė, vidutinio gerumo prekė

Post by Ziune »

arba pusantros guskvarnos, nia?

tckd wrote:ponas baikit jokus, trys nesupuve sabai iseina http://auto.plius.lt/skelbimas/lengviej ... id-2005040" onclick="window.open(this.href);return false; :laughing6: :glasses7:
ARBEIT MACHT FREI
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Ne motociklinė, vidutinio gerumo prekė

Post by tckd »

Ziune wrote:arba pusantros guskvarnos, nia?
saabas ir guskvarna uz imprezke :nutkick: keiti? :salut:
less teeth, more tits.
emaz
Ganerio lankytojas
Posts: 635
Joined: 28 Mar 2009, 14:19
Location: Havana, Cuba
Contact:

Re: Ne motociklinė, vidutinio gerumo prekė

Post by emaz »

Jei ta impreza kas uz tokius pinigus nupirks, buk geras nufotkink pirkeja is visu pusiu :lopinys:
Kur naujaką?
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Ne motociklinė, vidutinio gerumo prekė

Post by zil130 »

tckd wrote:ponas baikit jokus, trys nesupuve sabai iseina http://auto.plius.lt/skelbimas/lengviej ... id-2005040" onclick="window.open(this.href);return false; :laughing6: :glasses7:
beveik beveik nebeegzistuojanti markė...
Post Reply