IoM TT 2007

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

IoM TT 2007

Post by mindaugasa »

laba vakara,
pasnekejom pusinely,kaip i vandeni pirst..
tai vaziuos kas nors ble ar ne?
bo reikia jau bookinti gelda ir lova.
laikrasciai saukia, kad rimtesnes vietos jau pabukintos. ten aukstu personu (matyt virs 1.8m) laukia kitamet.
buvo net spejimas ar nepasirodytu Vale ten?
yra pozymiu, kad mocu gamintojai atrado TT kaip verta investuoti rengini.
jei ponai tarmozinate, as bukinuosi ir linksmu svenciu.
User avatar
gediminas
Apsiles raideris
Posts: 324
Joined: 26 Jun 2006, 18:55
Location: albinai

Re: IoM TT 2007

Post by gediminas »

Dzin, as irgi bookinuosi, nes priesingu atveju veliau bus sunku suplanuoti. Beto bapkes reik kaupti ir siaip ruostis.

Kokiom datom planuojama kelione ir kokiom pats renginys?
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

jio, oglasite spisok cen!
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

datas pasiziureiu, pasakysiu.
kalkuliacijas, sorry, daryti tingiu. aisku viena: pinigu reikes. ne vieno tukstancio. ypac jei kelionines irangos yra 0.
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Re: IoM TT 2007

Post by Rashyd »

Patiko?
mindaugasa wrote:laba vakara,
pasnekejom pusinely,kaip i vandeni pirst..
tai vaziuos kas nors ble ar ne?
bo reikia jau bookinti gelda ir lova.
laikrasciai saukia, kad rimtesnes vietos jau pabukintos. ten aukstu personu (matyt virs 1.8m) laukia kitamet.
buvo net spejimas ar nepasirodytu Vale ten?
yra pozymiu, kad mocu gamintojai atrado TT kaip verta investuoti rengini.
jei ponai tarmozinate, as bukinuosi ir linksmu svenciu.
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

butent kad 0 :) o su savo streetu tai neleksiu, atidedu ant 2008 metu :)
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

Mindaugai, skaitau vaziuoti daugiau kaip karta i ta pacia vieta - atsargaus, naujoviu vengiancio pensininko kemperisto pozymis.

Dar skaitau, kad reikia plesti akirati ir vaziuoti kur nors kitur sekanti karta, su salyga kad atostogos - dalykas ribotas, todel gi turetu buti isnaudojamas kuo efektyviau.

Siulyciau, kaip moto sporto megejui, nuvaryti kur nors i moto gp uzgriebiant idomius vinguotus kalnu kelius ir t.t.

P.S. skaitau, kad mano pastabos giliai subjektyvios ir neprivalomos...
User avatar
gediminas
Apsiles raideris
Posts: 324
Joined: 26 Jun 2006, 18:55
Location: albinai

Post by gediminas »

Rashyd wrote:Mindaugai, skaitau vaziuoti daugiau kaip karta i ta pacia vieta - atsargaus, naujoviu vengiancio pensininko kemperisto pozymis.

Dar skaitau, kad reikia plesti akirati ir vaziuoti kur nors kitur sekanti karta, su salyga kad atostogos - dalykas ribotas, todel gi turetu buti isnaudojamas kuo efektyviau.

Siulyciau, kaip moto sporto megejui, nuvaryti kur nors i moto gp uzgriebiant idomius vinguotus kalnu kelius ir t.t.

P.S. skaitau, kad mano pastabos giliai subjektyvios ir neprivalomos...
Paskaityk pirma mindes posta. Kitais metais bus TT simtas metu. siaip...
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

as siu metu TT kelionei gan tiksliais paskaiciavimais isleidau 6882 Lt.
is ju 2150 Lt sudare nenumatytos islaidos - nutrukusi grandine, sudeges generatorius, plius transportavimas i dealershipus. situ nostoliu buciau isvenges jei j*banas draudikas butu nepamirses draudime pazymet viena j*bana varnele (aciu jam uz tai nuo buvusio istikimo kliento).

i pamineta keliones kaina neiskaiciuotas nauju padangu komplektas (kainas zinot), soniniu tasiu komplektas, tankbagas, ivairios smulkmenos tvirtinimui ir kt. bizuterija kuria man geranoriskai paskolino kolega U-16 bei headsetas kuri suteike minde. :)

kad isivaizduotumet link ko tai veda - dabar sedziu 9Klt minuse (delto negaliu rezervuotis keliones kitiem metam). ar yra pas mus emotikonas kur labai susiparines zmogelis verkia ir nezino ka toliau daryt?
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Yra:

:jerkit:
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

cia menesi kur nors tailande iskaitant transvestitu nuoma!
look what you gonna loose, Herr Geldmann!

w919 wrote:as siu metu TT kelionei gan tiksliais paskaiciavimais isleidau 6882 Lt.
is ju 2150 Lt sudare nenumatytos islaidos - nutrukusi grandine, sudeges generatorius, plius transportavimas i dealershipus. situ nostoliu buciau isvenges jei j*banas draudikas butu nepamirses draudime pazymet viena j*bana varnele (aciu jam uz tai nuo buvusio istikimo kliento).

i pamineta keliones kaina neiskaiciuotas nauju padangu komplektas (kainas zinot), soniniu tasiu komplektas, tankbagas, ivairios smulkmenos tvirtinimui ir kt. bizuterija kuria man geranoriskai paskolino kolega U-16 bei headsetas kuri suteike minde. :)

kad isivaizduotumet link ko tai veda - dabar sedziu 9Klt minuse (delto negaliu rezervuotis keliones kitiem metam). ar yra pas mus emotikonas kur labai susiparines zmogelis verkia ir nezino ka toliau daryt?
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

skaiciau, bet nieko nesupratau, nepatiko...
gediminas wrote:
Paskaityk pirma mindes posta. Kitais metais bus TT simtas metu. siaip...
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

cia reikia pamineti kad kelionej nakvojom su minde isesmes shudinuose pigiuose viesbutukuose (su kaikuriom isimtim) dvigulese lovose ir edem shudinus buterbrodus degalinese. kazkiek buvo galima sutaupyt nesikeliant eurotrain'u (per nesusipratima gavosi) ir nepirkt lauktuvems nashyvkiu bei zhurnalu.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
gediminas
Apsiles raideris
Posts: 324
Joined: 26 Jun 2006, 18:55
Location: albinai

Post by gediminas »

w919 wrote:cia reikia pamineti kad kelionej nakvojom su minde isesmes shudinuose pigiuose viesbutukuose (su kaikuriom isimtim) dvigulese lovose ir edem shudinus buterbrodus degalinese. kazkiek buvo galima sutaupyt nesikeliant eurotrain'u (per nesusipratima gavosi) ir nepirkt lauktuvems nashyvkiu bei zhurnalu.
O ar butu pavyke sutaupyti, jei i viena puse baikus butu nuvezus fura?
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

butu, bet tai nx isvis tada baikai? :) (tokia isvada padariau po keliones)
How do you get fast lap times? With ease.
Post Reply