Q/OT: reikia patarimo/paprotinimo
Q/OT: reikia patarimo/paprotinimo
Reikalingas tepalo siurblys, net nelabai galingas (max.1 bar)
gal kokia nors technika naudojanti 12Volt turi tokiu dalyku?
gal kokia nors technika naudojanti 12Volt turi tokiu dalyku?
—
didzhej
didzhej
- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT
Pumpuosiu transmisijos tepala.
Tara: reduktorius- radiatorius- reduktorius
Bendroje sumoje ~3-4 ltr tepalo.
Kadangi daug duomenu nepateikia niekas, o tik, kad 1bar... taip ir klausiu.
Mechaninis netinka, nes nelabai patogu perdarineti granata, kad ant jos detusi dirzelis + patikimumas nelabai koks.
Turiu cia variantu, bet visi daro su elektra.
Tara: reduktorius- radiatorius- reduktorius
Bendroje sumoje ~3-4 ltr tepalo.
Kadangi daug duomenu nepateikia niekas, o tik, kad 1bar... taip ir klausiu.
Mechaninis netinka, nes nelabai patogu perdarineti granata, kad ant jos detusi dirzelis + patikimumas nelabai koks.
Turiu cia variantu, bet visi daro su elektra.
—
didzhej
didzhej
- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT