eksploatavimas

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
Post Reply
User avatar
Harli
125cc tarp koju
Posts: 205
Joined: 08 Jul 2007, 16:10
Location: Pajurys

eksploatavimas

Post by Harli »

Norejau paklausti, jei motas su pirkimo-pardavimo sutartim yra isregistruotas visiskai, ar galima su juo vazinetis? Galioja dokai kuriuose stampas "transporto priemone isregistruota". Man va biski sunkumai su prisiregistravimu. Tai jei mentai pastabdytu, ar galima su tokiais dokais vazinetis?
Gali mesti gert, gali mesti rūkyt, bet gyvenimas nuo to nepagerėja...
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

o isregistruota transporto priemone numeri turi?

edit: tavo variantas matau, pasiruosi pinigu visom imanom baudom
(o tavo tavo atveju tiesiog nera uz ka nebaust) ir pasimegaudama vaziuoji.
less teeth, more tits.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

tai koks skirtumas, vistiek tu teisiu neturi :)
+2/-14
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Teoriškai negalima. Praktiškai bent jau su mašina analogiškoj situacijoj tiesiog parodžiau mentams dokus, pasakiau, kad nespėjau prisiregistruot (stabdė sekančią dieną po pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo), tai paleido. Bet realiai gali baust.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
Harli
125cc tarp koju
Posts: 205
Joined: 08 Jul 2007, 16:10
Location: Pajurys

Post by Harli »

tckd wrote:o isregistruota transporto priemone numeri turi?

edit: tavo variantas matau, pasiruosi pinigu visom imanom baudom
(o tavo tavo atveju tiesiog nera uz ka nebaust) ir pasimegaudama vaziuoji.
Jop, numeris tas pats paliktas. Blemba, transporto priemones neregistruoja, jei neturi deklaruotos gyvenamosios vietos. Tai tempiasi guma.
Gali mesti gert, gali mesti rūkyt, bet gyvenimas nuo to nepagerėja...
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

išregistruotą TP eksploatuoti draudžiama, net draudimas negalioja... Klausimas baudžia už tai ar ne:) bet patekus į avariją, problemų tikrai neišvengsi.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

teo, tavo avataras kazkaip tau netinka
neklausk kodel
netinka ir tiek
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

storms wrote:teo, tavo avataras kazkaip tau netinka
neklausk kodel
netinka ir tiek
bleč, gi aš rokeris-drakonas, praktiškai "back out of hell"
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

sakyciau tau reikes biski laiko harmonizuoti savokas su frakcijos teisine baze tsakant.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

w919 wrote:sakyciau tau reikes biski laiko harmonizuoti savokas su frakcijos teisine baze tsakant.
hm, stengsimės nenusižengti galiojantiems harmonijos principams (kaži, fengšui čia nepadėtų?)
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

nu gerai.
jei tu rokeris, kur kaukoliokai , menulis, liepsnos, grabas?
a?
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

wundis wrote:tai koks skirtumas, vistiek tu teisiu neturi :)
Butent! Skaitau ruosk pinigus uz:
- motocikla su kuriuo bijai nusiverst aikstelej ant zvyro
- netvarkingus moco dokumentus
- teisiu neturejima
- kompensacijai uz durnus postus motofrakcijos priimamajame
- interneto gadinima

:pazors:
Добро пожаловать нахуй
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

emotikona pridedu:

Image
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Post Reply