GORE-TEX?
GORE-TEX?
Kadangi vis dar planuoju kitam sezonui atsisakyt odinės aprangos, išgirdau komentarą, kad "jei ne odinė, tai tik GORE-TEX".
Kas per velns tas yr ir ar tikrai jis vertas savo kainos? Nes bent jau Louis'e tai GORE-TEX'iniai apdarėliai ojojoj po kiek.
Kas per velns tas yr ir ar tikrai jis vertas savo kainos? Nes bent jau Louis'e tai GORE-TEX'iniai apdarėliai ojojoj po kiek.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
GoreTex yra audinio membrana, nepraleidzianti dregmes i viena puse, bet praleidzianti i kita. T.y. neperslampama is isores, bet kvepuojanti is vidaus.
GoreTex - vienas is pagrindiniu trademarku tarp tokiu membranu, taciau ju yra daugiau - pvz. Sympatex, King Tex, ir pan.
Daug kartu cia linksniuota H2OUT, sukurta Spidi kartu su japonu firma Toray specialiai motociklininkams -GoreTex tuo tarpu naudojama visur nuo karines ekipiruotes iki sporto prekiu.
Savaime aisku, vienos ar kitos membranos privalumus isryskinti galima tik lyginant. Is praktikos - su H2OUT man esu vaziaves kelias valandas per dideli lietu - sunkiai isivaizduoju kazka geresnio. (btw, griztant prie anksciau apsneketo klausimo - katik paziurejau ant etiketes, ten raso kad H2OUT nebijo skalbimo). p.s. cia ne Spidi reklama.
GoreTex - vienas is pagrindiniu trademarku tarp tokiu membranu, taciau ju yra daugiau - pvz. Sympatex, King Tex, ir pan.
Daug kartu cia linksniuota H2OUT, sukurta Spidi kartu su japonu firma Toray specialiai motociklininkams -GoreTex tuo tarpu naudojama visur nuo karines ekipiruotes iki sporto prekiu.
Savaime aisku, vienos ar kitos membranos privalumus isryskinti galima tik lyginant. Is praktikos - su H2OUT man esu vaziaves kelias valandas per dideli lietu - sunkiai isivaizduoju kazka geresnio. (btw, griztant prie anksciau apsneketo klausimo - katik paziurejau ant etiketes, ten raso kad H2OUT nebijo skalbimo). p.s. cia ne Spidi reklama.
How do you get fast lap times? With ease.
siaip skaitau kad sitas klausimas turetu but technikos skyrelyje?
o cia siaip - bendram issilavinimui apie goretex'a
o cia siaip - bendram issilavinimui apie goretex'a
Kalbant apie Louis'o pigias textilkes (turiu Probiker striuke ir outdoor kelnes).
Teko isbandyti per stipru lietu (mazdaug 1h), apie perslapima nebuvo jokios kalbos, tad cia dedu pliusa.
Silumos, isidejus pamusala, taip pat pakanka vazinejant net ir saltesniu oru, tokiu kaip siomis dienomis.
Minusai:
Neteko isbandyti apsaugu, bet noretusi jas pasikeisti i kokybiskesnes, galbut kietas.
Vasara musa prakaitas, tad dregmes isstumimas is vidaus - lievokokas. Butu idomu suzinoti kaip vasara su H2OUT?
Teko isbandyti per stipru lietu (mazdaug 1h), apie perslapima nebuvo jokios kalbos, tad cia dedu pliusa.
Silumos, isidejus pamusala, taip pat pakanka vazinejant net ir saltesniu oru, tokiu kaip siomis dienomis.
Minusai:
Neteko isbandyti apsaugu, bet noretusi jas pasikeisti i kokybiskesnes, galbut kietas.
Vasara musa prakaitas, tad dregmes isstumimas is vidaus - lievokokas. Butu idomu suzinoti kaip vasara su H2OUT?
Computer lƶsen Probleme, die man sonst nicht hƤtte.