GORE-TEX?

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

GORE-TEX?

Post by efk0nas »

Kadangi vis dar planuoju kitam sezonui atsisakyt odinės aprangos, išgirdau komentarą, kad "jei ne odinė, tai tik GORE-TEX".

Kas per velns tas yr ir ar tikrai jis vertas savo kainos? Nes bent jau Louis'e tai GORE-TEX'iniai apdarėliai ojojoj po kiek.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

GoreTex yra audinio membrana, nepraleidzianti dregmes i viena puse, bet praleidzianti i kita. T.y. neperslampama is isores, bet kvepuojanti is vidaus.

GoreTex - vienas is pagrindiniu trademarku tarp tokiu membranu, taciau ju yra daugiau - pvz. Sympatex, King Tex, ir pan.
Daug kartu cia linksniuota H2OUT, sukurta Spidi kartu su japonu firma Toray specialiai motociklininkams -GoreTex tuo tarpu naudojama visur nuo karines ekipiruotes iki sporto prekiu.
Savaime aisku, vienos ar kitos membranos privalumus isryskinti galima tik lyginant. Is praktikos - su H2OUT man esu vaziaves kelias valandas per dideli lietu - sunkiai isivaizduoju kazka geresnio. (btw, griztant prie anksciau apsneketo klausimo - katik paziurejau ant etiketes, ten raso kad H2OUT nebijo skalbimo). p.s. cia ne Spidi reklama. :)
How do you get fast lap times? With ease.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

siaip skaitau kad sitas klausimas turetu but technikos skyrelyje?

o cia siaip - bendram issilavinimui apie goretex'a
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

pas mane net neprisimenu kas parasyta ant aprangos. tik tiek zinau, kad nieks nepershlampa, ishskyrus klyna!
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

tai klynas gal is vidaus perslampa, kai panaudoji binarini gazo metoda? :D
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

ish vidaus visada iside2 karbonini pampersa!
User avatar
gediminas
Apsiles raideris
Posts: 324
Joined: 26 Jun 2006, 18:55
Location: albinai

Post by gediminas »

Kalbant apie Louis'o pigias textilkes (turiu Probiker striuke ir outdoor kelnes).
Teko isbandyti per stipru lietu (mazdaug 1h), apie perslapima nebuvo jokios kalbos, tad cia dedu pliusa.
Silumos, isidejus pamusala, taip pat pakanka vazinejant net ir saltesniu oru, tokiu kaip siomis dienomis.
Minusai:
Neteko isbandyti apsaugu, bet noretusi jas pasikeisti i kokybiskesnes, galbut kietas.
Vasara musa prakaitas, tad dregmes isstumimas is vidaus - lievokokas. Butu idomu suzinoti kaip vasara su H2OUT?
Computer lƶsen Probleme, die man sonst nicht hƤtte.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

gedaminui + uz tai kad sugryzo
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

be gore-techo yra dar kojnes kur neleidzia dregmei i pirstus patekti... bet isdusauja prakaita.

didzhej
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

leiskite ikishti savo trigrashi:

o kur dingsta prakaitas ish batu? nugaruoja i pamperssa?
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

gonzas wrote:leiskite ikishti savo trigrashi:

o kur dingsta prakaitas ish batu? nugaruoja i pamperssa?
idant pa smane batai odiniai (AGV Sport) esu nekarta pastebejes, kad ant bato pavirsiaus kaupiasi baltos nuosedeles
demesio klausimas: kas tai?
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

storms wrote:idant pa smane batai odiniai (AGV Sport) esu nekarta pastebejes, kad ant bato pavirsiaus kaupiasi baltos nuosedeles
demesio klausimas: kas tai?
tamstai prostatos sutrikimai? toliau bato galo systelet neiseina?
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

apie gelsva upeli nieko neminejau!
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

is konteksto aisku!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

vat ir neaisku!
ar sakiau kad tos nuosedos buvo BRNO?
Post Reply