Aprilia?!

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
Post Reply
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Aprilia?!

Post by mindaugasa vol.2 »

labadiena,
vakar pagalvojau, kad o kodel pakankamai rimtas moto rinkos zaidejas - Aprilia yra toks keistas?
pvz. turi ta 150 metu gaminama bling-bling milia, kuri pagal formata galetu lekti gonkese, o nevaziuoja. gal pora kart kazkur tik leke megejishkai.
mazakubaturinese gonkes biski lekia rs(?) ir tiek.
o motogp, wsbk, supervisuosestokuose, niekur arpilios ner. ner europoj, ner jav.
?
dar negamina i4 formato superbaiku, negamina chiopu ir berods enduro kazka tik visai nesenai ishstenejo, jei aplamai.
kodel?
kaip jie parduoda?
ka parduoda?
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Jeigu gerb kolega Mindaugas paziuretu mano video irasus imestus i ftp, tai suzinotu daug daugiau apie visokius dalykus pasaulyje !

Tame 2000m SBK reviewse buvo pamineta kad Aprilia SBK(WSB) praktiskai kovojo su corseriu uz vairo del chempiono titulo. Labai neblogai ir sekanciais metais pasirode.

Na o bet taciau apie ju pasiekimus 125cc tai kalbeti nereikia nes jie patys kalba uz save.

Kaip zinia pries kokius metus keturis Aprilia kabojo ant bankroto ribos bet kazkaip tai ishsikapste. Dabar gi jie palnuoja gryzti su savo V4, pradziai i sporta o poto ir matyt kad i serija.
Last edited by Username on 15 Apr 2008, 13:50, edited 1 time in total.
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

sbk vaziavo, zinau. bet ne negausiai. 2001 paskutine pergale pelne viename is etapu.
tai ar cia rimta?
dabar daug duduoja apie "grizima" tai su v4, tai dar su kokia beliberda.
motogp aplamai nesiskaito, ten prototipai.
o kodel nevaziuoja production klasese, a?
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Matyt kad nedidele kompanija, neturi tiek lesu sportui skiriamu, kad dalyvautu ir ten ir ten ir ten. Pagrindiniai ju pardavimai turbut eina per visokius 125cc arba 50cc o ne litruose.
Image
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Viskuo kaltas Karolis! :chain: :rembaks:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Nieko nera morre better in da LT!
Image
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

efk0nas wrote:Viskuo kaltas Karolis!
=D> =D> =D>

didzhej
Post Reply