Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 26 Apr 2008, 15:58
Taigi, Respublikos nacionalinis dienrastis 2008 m. balandzio 26 d. sestadieni isspausdintas, skelbia... kad tai yra ju Nr.94 ir jie jau dvidesimtus metus leidziasi... aaa.. blin, apie ka as cia, taigi apie musu sauniuosius frakcininkus, patekusius ne kur kitur, o i 22-23 psl! Ir dar kokios iliustracijos... kokie surustinti Wejduliai! Kas neturit 3 Lt, galiu nufotkinti, bet zinokit.. nepirkdami prarasite neeiline proga paskaityti Juliaus ir Brigitos zurnaliuksty!
—
didzhej
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459 Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas
Post
by wundis » 26 Apr 2008, 16:34
ble! idekitia binara !
+2/-14
Username
Dievas
Posts: 10217 Joined: 24 Jun 2006, 10:51
Post
by Username » 26 Apr 2008, 16:58
DJ> paskanuok postink, nes esme ne 3-jiuose lituose, bet nepriejime prie kioskelio
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 26 Apr 2008, 18:22
kazkokie ten paistalai
pigi reklamine akcija
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 26 Apr 2008, 22:01
Kam tylet ir laukti binaro, o kam kvarkset!!!
ryt kacergoje parasa desi, ponial?
—
didzhej
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 26 Apr 2008, 22:17
—
didzhej
Username
Dievas
Posts: 10217 Joined: 24 Jun 2006, 10:51
Post
by Username » 26 Apr 2008, 22:25
DJ pliusas uz skanus.
O ka ten jordis daro? jis dar vazineja?
Edit: rustusis vaijdulis ant piktojo SV650cc piktai atrodo
Neblogas straipsniukas, teisingas, nereklaminis!
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459 Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas
Post
by wundis » 26 Apr 2008, 22:38
weeee !
va cia tai straibpsnis !
+2/-14
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953 Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:
Post
by Vee Crunchy » 27 Apr 2008, 00:41
Eit inkalt projektu vadovams po pliusa ar ka.
Citus, Altus, Fortus!
Renaz
Site Admin
Posts: 4903 Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat
Post
by Renaz » 27 Apr 2008, 07:31
Nerealiai! Gaila, kad Respublikos beveik niekas nebeskaito, bet anyway pliusu lietus parein!
Добро пожаловать нахуй
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 28 Apr 2008, 09:10
e, tai skaitot siek tiek gavosi parodyt (kaip ir buvo apsneketa frakcijoj) kad ne visi motociklininkai kiaules?
p.s. i avatara prasau nekreipti demesio
Username
Dievas
Posts: 10217 Joined: 24 Jun 2006, 10:51
Post
by Username » 28 Apr 2008, 09:11
storms wrote: e, tai skaitot siek tiek gavosi parodyt (kaip ir buvo apsneketa frakcijoj) kad ne visi motociklininkai kiaules?
p.s. i avatara prasau nekreipti demesio
o.k.
Renaz
Site Admin
Posts: 4903 Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat
Post
by Renaz » 28 Apr 2008, 10:25
storms wrote: e, tai skaitot siek tiek gavosi parodyt (kaip ir buvo apsneketa frakcijoj) kad ne visi motociklininkai kiaules?
p.s. i avatara prasau nekreipti demesio
Gavosi. Labai geras straipsnis. Sakyciau pirmas Lietuveles padangeje be shikimo ir drabstymos purvais.
Kalu rytini pliusa.
Добро пожаловать нахуй