TeJsmas

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
Seitan
50cc tarp koju
Posts: 99
Joined: 11 Feb 2008, 16:54
Location: Vilnius
Contact:

TeJsmas

Post by Seitan »

Nus, Teo, kaip ten baigesi tavo prieteliui vakarykshtis teismas?
Gal jau yr kokiu zhiniu?
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

teismas užtruko iki šiandien. byla nutraukta. baudos nebus

BET

mieli kolegos spėkite kodėl?

Tikrai ne dėl tų painių kw/kg santykių :) Nes gi pasirodo galioja abudu apribojimai - tiek 25 kw, tiek galios/masės santykis. Bet yra ministro įsakymas, skelbiantis, kad šitie apribojimai netaikomi asmenims sulaukusiems 21 metų... Sena kaip pasaulis diskusija apie amžių. Bet pasirodo vistik veikia. Byla nuitraukta būtent šituo pagrindu - pileitis jau gerokai virš 21 m. amžiaus.

taip išeina, kad neturint stažo, bet turint metų, prie dokumentų, reikia vežiotis pluoštelį visokių įstatymų/įsakymų/taisyklių idant apšviest mentus :)
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Skaitau jis dabar galetu uz brangiai pardavinet kopijas su teismo sprendimo nuorasu.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

Aha!
Prašymas Teo - nuskanuoti ir įkelti teismo nuosprendį (be prsonal data, of koz). Nekantrauju susipažinti su argumentacija
How does you do?
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

El Traxo wrote:Aha!
Prašymas Teo - nuskanuoti ir įkelti teismo nuosprendį (be prsonal data, of koz). Nekantrauju susipažinti su argumentacija
nu žmogus laimingas paskambijo ryte, tai gal vėliau :)
apie argumentus - kaip jis pats pacitavo - teismui klausimų niekas neuždavinėja - čia teismas klausinėja... vat taip su tais argumentais :)
User avatar
Seitan
50cc tarp koju
Posts: 99
Joined: 11 Feb 2008, 16:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Seitan »

Hurray, hurray, oh happy day!!!
\o/
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

Teo wrote:
El Traxo wrote:Aha!
Prašymas Teo - nuskanuoti ir įkelti teismo nuosprendį (be prsonal data, of koz). Nekantrauju susipažinti su argumentacija
nu žmogus laimingas paskambijo ryte, tai gal vėliau :)
apie argumentus - kaip jis pats pacitavo - teismui klausimų niekas neuždavinėja - čia teismas klausinėja... vat taip su tais argumentais :)
Nuo teisėjo labai priklauso. Pirminiame teisme konvejeris, todėl nesicackina ir amerikoniškų serialų su ilgom ginamųjų advokatų kalbomis nežaidžia. Tiesa pasakius administraciniame teisme nebuvau, o miesto apylinkės teismuose viskas vyksta labai paviršutiniškai, rajonų teisme išvis komedija ne procesas - visi argumentai ir pozicijos paderinamos iki teismo posėdžio :) Dabar pas mus einama prie to, kad teisme šalims nuo-iki atstovautų teisininkai, t.y. kad kuo mažiau burną aušintų "civiliokai ieškovai - atsakovai", o posėdžio metu vyksta "pragonas" - tokios realijos, todėl gal bernelio ir nenorėjo klausyti
How does you do?
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

kazhin, nutarties scanas bus ar ne? :-k
Peace ДА!
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

Yvl wrote:kazhin, nutarties scanas bus ar ne? :-k
Nutarties (rašytinės) tą pačia dieną nebūna (nebent įvyko revoliucija), bo ją reikia paredaguoti, tvarkingai atspausdinti, pasirašyti, užregistruoti ir užantspauduoti.
Jei nebus skano, tada Teo ne baikeris. Ups......... :-#

:D
How does you do?
User avatar
Seitan
50cc tarp koju
Posts: 99
Joined: 11 Feb 2008, 16:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Seitan »

Ish tikro labai noretus suzhinoti, kokiu tiksliai istatymu remtasi buvo shioje situacijoje. Nes vienintelis ministo isakas, kuri radau apie kategorijas yra: "DĖL KELIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ VAIRUOTOJŲ RENGIMO"
http://www3.lrs.lt/pls/inter2/dokpaiesk ... p_id=94619

jame kalbama apie ribojimus instruktoriams ir besimoantiems vairuoti.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

El Traxo wrote:
Teo wrote:
El Traxo wrote:Aha!
Prašymas Teo - nuskanuoti ir įkelti teismo nuosprendį (be prsonal data, of koz). Nekantrauju susipažinti su argumentacija
nu žmogus laimingas paskambijo ryte, tai gal vėliau :)
apie argumentus - kaip jis pats pacitavo - teismui klausimų niekas neuždavinėja - čia teismas klausinėja... vat taip su tais argumentais :)
Nuo teisėjo labai priklauso. Pirminiame teisme konvejeris, todėl nesicackina ir amerikoniškų serialų su ilgom ginamųjų advokatų kalbomis nežaidžia. Tiesa pasakius administraciniame teisme nebuvau, o miesto apylinkės teismuose viskas vyksta labai paviršutiniškai, rajonų teisme išvis komedija ne procesas - visi argumentai ir pozicijos paderinamos iki teismo posėdžio :) Dabar pas mus einama prie to, kad teisme šalims nuo-iki atstovautų teisininkai, t.y. kad kuo mažiau burną aušintų "civiliokai ieškovai - atsakovai", o posėdžio metu vyksta "pragonas" - tokios realijos, todėl gal bernelio ir nenorėjo klausyti
Nunu yra toks daiktas kaip teismu praktika, kai teisejui ne visai aisku ka daryt, imama ir ziurima ka dare kiti. Svarbu laiku jam tai pasufleruoti ir nebuti pasiustam nx.
Добро пожаловать нахуй
User avatar
Seitan
50cc tarp koju
Posts: 99
Joined: 11 Feb 2008, 16:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Seitan »

Va, atrodo Teo pazystamas chia parashinejo apie savo visus reikalus:

http://www.biker.lt/phorum/viewtopic.ph ... 0&start=50
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Apie teismo darba.

Kreipiausi uzvakar i teisma, del nutarties kopijos isdavimo. Isdave sekancia diena. Iskaitant, kad paprasyma parasiau 17.30 vakare, o 'pisulka' jau buvo 10.00 kitos dienos ryte. Kaip ka? revoliuSHn?

didzhej
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

o gali kopija pakopijuot? cia yr kas domisi. aciu
race your life
User avatar
Seitan
50cc tarp koju
Posts: 99
Joined: 11 Feb 2008, 16:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Seitan »

Galiu, bet neturiu.
Post Reply