ECOSSE

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
Post Reply
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

ECOSSE

Post by storms »

User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

a kas cia toks? dar vienas zaislas paposinimui?
ir sako kad gyvenimas negereja. brangus zaislai anksciau buvo nisinis reikalas, o dabar mobiliakas su deimantais, ar paauksuoti ratlankiai nesukrecia nieko.

atkreipiu demesi i vairo+veidrodeli ploti. tokiam jau reikia atskiros eismo juostos.


as imsiu savo kovine karvute ir su lenkiskais plastikais smaugsiu kol nukrisiu. paskum vel smaugsiu, jau su su perpistais plastikais, kol nukrisiu.
tada karve peris i kuvaldu kategorija ir vel smaugsiu.

edit: is moto egzotikos man visai patiko italishkas vun. pavadinimas irgi patiko. beje aprasyme yra pamineta, kad placiausia moco vieta, ko gero yra registracijos numeris. hehe
cross cojones PC
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

mindaugui parein pliusas uz teisinga poziuri =D>
race your life
Post Reply