Aprilia Mana

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
Post Reply
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Aprilia Mana

Post by Yvl »

Koks pavadinimas toks ir matociklas..
Siandiej buvo registruojama Regitroj. Nei keule nei matociklas... Urodina kazkokia.
Automatine dezhe pamanykit!
Nuotraukoj dar puse velnio, ale naturoj....
Image
Peace ДА!
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Re: Aprilia Mana

Post by nepykit »

Yvl wrote:Koks pavadinimas toks ir matociklas..
Siandiej buvo registruojama Regitroj. Nei keule nei matociklas... Urodina kazkokia.
Automatine dezhe pamanykit!
Nuotraukoj dar puse velnio, ale naturoj....
Bet tai netinka tau prie veido! Reiks daba plaukus trumpint, garderoba visa pasikeist.. O tai juoda chromuota kozha prie shito jau niekaip netiks :D

Nu bet shiaip tai PadzdravliajemSveikinimai! :wav:

P.S. + Uz aukstaitiska moco pavadinima!! =D> :D

edit. Daba susimasciau, ar tikrai "tava"? Ar cia siaip registroj uzmatei? :-k
nepykit, ne specas
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

yvlai a visai pabludai?

didzhej
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Aprilia Mana

Post by tckd »

nepykit wrote:edit. Daba susimasciau, ar tikrai "tava"? Ar cia siaip registroj uzmatei? :-k
vava taigigi, parase taip intriguojanciai kad nesuprasi zmogus.
bet savo naujo arklio gal Urodina nevadintu :albino:
less teeth, more tits.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Berniukas koks tai registravo, as tik uzmaciau naturoj. ir nepatiko. :)
Peace ДА!
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

hehe, yvelas gerai čia visus pabalamutijo :D

neklausei kiek kasko?
How does you do?
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

El Traxo wrote:hehe, yvelas gerai čia visus pabalamutijo
nu o tik viena zodeli praleidau:

Siandiej buvo uzmatyta registruojama Regitroj.
Peace ДА!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Aprilia Mana

Post by storms »

nepykit wrote:
Yvl wrote:Koks pavadinimas toks ir matociklas..
Siandiej buvo registruojama Regitroj. Nei keule nei matociklas... Urodina kazkokia.
Automatine dezhe pamanykit!
Nuotraukoj dar puse velnio, ale naturoj....
Bet tai netinka tau prie veido! Reiks daba plaukus trumpint, garderoba visa pasikeist.. O tai juoda chromuota kozha prie shito jau niekaip netiks :D

Nu bet shiaip tai PadzdravliajemSveikinimai! :wav:

P.S. + Uz aukstaitiska moco pavadinima!! =D> :D

edit. Daba susimasciau, ar tikrai "tava"? Ar cia siaip registroj uzmatei? :-k
-1 uz nesupratinguma
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Nu kas cia dabar per AUTOMATAS kazkoks :-k
Image
alias
Ganerio lankytojas
Posts: 563
Joined: 19 May 2008, 23:04
Location: \o/

Post by alias »

aa man tai patinka! žėkit, kur šalmas dedasi! :D

Image

o kuras va kur pilasi!

Image



noriu būt toks kaip aš
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Kaip pas stella!
Image
Post Reply