Koks pavadinimas toks ir matociklas..
Siandiej buvo registruojama Regitroj. Nei keule nei matociklas... Urodina kazkokia.
Automatine dezhe pamanykit!
Nuotraukoj dar puse velnio, ale naturoj....
Yvl wrote:Koks pavadinimas toks ir matociklas..
Siandiej buvo registruojama Regitroj. Nei keule nei matociklas... Urodina kazkokia.
Automatine dezhe pamanykit!
Nuotraukoj dar puse velnio, ale naturoj....
Bet tai netinka tau prie veido! Reiks daba plaukus trumpint, garderoba visa pasikeist.. O tai juoda chromuota kozha prie shito jau niekaip netiks
Nu bet shiaip tai PadzdravliajemSveikinimai!
P.S. + Uz aukstaitiska moco pavadinima!!
edit. Daba susimasciau, ar tikrai "tava"? Ar cia siaip registroj uzmatei?
Yvl wrote:Koks pavadinimas toks ir matociklas..
Siandiej buvo registruojama Regitroj. Nei keule nei matociklas... Urodina kazkokia.
Automatine dezhe pamanykit!
Nuotraukoj dar puse velnio, ale naturoj....
Bet tai netinka tau prie veido! Reiks daba plaukus trumpint, garderoba visa pasikeist.. O tai juoda chromuota kozha prie shito jau niekaip netiks
Nu bet shiaip tai PadzdravliajemSveikinimai!
P.S. + Uz aukstaitiska moco pavadinima!!
edit. Daba susimasciau, ar tikrai "tava"? Ar cia siaip registroj uzmatei?