Noriu padaryti reviesą išreklamuoto SUZUKI OPEN DAY Lietuvoje
http://www.biteplius.lt/lt/2content.con ... /1892291-=(483309219
Tikrai sudomino toks renginys, kad net nepatingėjau užsiregistruoti iš anksto. Netgi anketą atsiuntė su SUZUKI simbolika ir pan. ir pan. Na galvoju, čia chebra rimta - turi būti tikrai įdomu,o dar ir "švedišką stalą pietų metu" žadėjo. Užsiregistravau (anketoje, kitaip nei skelbta skelbimuose, įrašyta, kad tik atrinkti asmenys galės testuoti, ir jie bus informuoti asmeniškai...). Na galvoju - neleis, tai neleis - gulėsiu pleže ar garaže sukinėsiu varžtukus.
Bet į savaitės galą sulaukiau superinių naujienų - paskambino iš LT Suzuki vadybininkas ir (nelabai) džiugiu balsu informavo, kad mano pilka asmenybė pateko į išrinktųjų terpę ir galės išbandyti naujus Suzuki modelius!! JĖGA. Išklausinėjau kas ir kaip - ar nebus problemų jie atvažiuosiu sekmadienį - užtikrino, kad viskas OK - atvažiuokit laukiam.
Taigi sekmadienio rytas - su nekantrumu susimetu "Odas" ir net nepusryčiavęs lekiu į Kačerginę - registracija paskelbta nuo 8 iki 11 val. Nesinori vėluoti. Kaune dar priklabinu draugų važiuoti bent paveizėti į šiuos naujus technikos stebuklus...
Taigi - atvykstam 9:30. Kažkaip keistai tuščia... Tik boksų aikštelė pilna lenkų motociklų..
Vieni lenkai. Jausmas kaip zechpospolitos laikais Vylnio turgaus aikštėje.. turbūt...
Lietuvių SUZUKI atstovų nėra (kieno čia pristatymas? kam?) Užėjus į registraciją neiko nerasta, pakalbėjome su lietuviais teisėjas ar pan. Nieko negali pasakyti - vakar lyg ir buvo kažkas, šiandien neaišku....
Na gerai. Nuotaika "šiek tiek" krito. Išvažiavom pavalgyti. Kirbėjo kvaila mintis dėti.. kryžių ant šito reikalo, tačiau entuziazmas privertė pavalgius sugrįžti.
Grįžtam 10:30.. Rezultas - 0. Vėl registracijoj tuščia, vieni lenkai. Pakalbinau kažkokį teisėjo nurodytą lenką kaip "glavniausią" - apsirengęs su suzuki simbolika, ramsto rimtą suzuki fūrą... Ištrauka iš pokalbio (K- potencialus klientas; L - Lenkas):
K- Laba diena, Lietuvos suzuki atstovai skelbė ir net PATVIRTINO, kad bus prezentacija ir leis išbandyti naujus suzuki modelius. Kur cia registruotis?
L - ???
K - iš atstovybės skambino ir sakė atvažiuoti, viskas ok - tipo jūs atrinktas..
L - ar turite suzuki motociklą?
K - ???? turim (atsiprašau, ką? koks jums skirtumas kokį aš turiu - vėliau išaiškėja klausimo esmė)
L - tai prašau ir važiuokite su juo trasoje.
K - !!!!????
L - jei kalbėjotės su LT atstovais, tai su jais ir toliau kalbėkitės. Beja jų šiandien nėra, nežinome ar bus.
Citatos pabaiga, dėl beprasiveržiančių necenzūrinių žodžių.
taigi 10,45 pasukam namo (na tiksliau nusprendžiau savo apsilankymu pradžiuginti tėvus, kad kelionė veltui nebūtų) - pakeliui užmatomas MB Vito su Suzuki simbolika ir LT numeriais, tačiau dėl sugadintų nervų ir potencialaus LT atsovų snukių išdaužymų nesukame atgal, o padėję DIDELĮ B... atsiprašau KRYŽIŲ ant mūsų super verslininkų traukiam namo.
Šioje situacijoje užmatomas ir vienas pliusas - pas tėvus pasižiūrėjau šiandienos Moto GP.
Taigi revieso pabaiga - reziumė: Bananų respublika - bananų ir verslininkai...
Taigi Sėkmės Suzuki kontorėlės verslininkams,
o aš ir toliau pirksiu atvarytus naudotus moto, detales ir atributiką iš Ebay ar iš Suzuki Rygos atstovybės.
P.S.
Kitą kartą rašykite tiesiai šviesiai - Lenkų track days. Norintys prisijungti - tik su savo moto ir tik su Suzuki.
P.P.S Laukiam skambučio su atsiprašymu, benzino kompensacijos nesitikim.
P.P.P.S. SUPER!!!! SUZUKI ATSTOVYBĖ JAU KLAIPĖDOJE!!!! - tik du kartus bandant juos aplankyti pasitikdavo užrakintos durys.... valandą iki skelbiamos darbo laiko pabaigos....
Oi reikėjo tai iš anksto numatyti....
Gerų visiem išeiginių