Lietuvos geriauso motociklo rinkimai
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Lietuvos geriauso motociklo rinkimai
Laba diena kolegos ir kolegos,
Ivyko klaida ir neturime Lietuvoje Moto Awordsu. Auto turime, o moto ne.
Kadangi autoritetingesnes kolegijos kaip motofrakcija net ir nera, tai butu vieta ir laikas klaida istaisyti.
Siulau siulyti pretendentus i Geriausio Lietuvos Motociklo 2008 titula iki pvz. metu pabaigos.
Tuomet atmesime pasiulytus per klaida ir autokratishku-diktaturiniu budu ishrinksime verchiausia titulo.
Noreciau is karto pasiulyti pora kriteriju - pastabu:
- nemanau, kad protinga butu siulyti bet ka ish chioperiu&co klano. Uz lango 2008-ieji, o ne 1950-ieji ir bet kokia technika uzstrigusi laiko kilpoje tikrai neatspindi laikmechio, nudienos pasiekimu.
-lygia greta imho i geriausiuju titula neturetu pretenduoti taip vadinami kroselkos ir kiti hardai. Apsijuoksime pries Europa su tais motociklu griauciais, rekianciais kastruojamo kiaulio balsu. Nelygis.
Vienok ne kiek ne liudna, kadangi lieka gausus burys ivairaus plauko normaliu motociklu.
Taigi: patogus kelioneje, galingas, patikimas, iperkamas, populiarus, ekonomiskas, grazus, charizmatishkas..... ar dar bala zino kuo pasizymintis mococyklas
?
Pagarbiai, hehe..
[/b]
Ivyko klaida ir neturime Lietuvoje Moto Awordsu. Auto turime, o moto ne.
Kadangi autoritetingesnes kolegijos kaip motofrakcija net ir nera, tai butu vieta ir laikas klaida istaisyti.
Siulau siulyti pretendentus i Geriausio Lietuvos Motociklo 2008 titula iki pvz. metu pabaigos.
Tuomet atmesime pasiulytus per klaida ir autokratishku-diktaturiniu budu ishrinksime verchiausia titulo.
Noreciau is karto pasiulyti pora kriteriju - pastabu:
- nemanau, kad protinga butu siulyti bet ka ish chioperiu&co klano. Uz lango 2008-ieji, o ne 1950-ieji ir bet kokia technika uzstrigusi laiko kilpoje tikrai neatspindi laikmechio, nudienos pasiekimu.
-lygia greta imho i geriausiuju titula neturetu pretenduoti taip vadinami kroselkos ir kiti hardai. Apsijuoksime pries Europa su tais motociklu griauciais, rekianciais kastruojamo kiaulio balsu. Nelygis.
Vienok ne kiek ne liudna, kadangi lieka gausus burys ivairaus plauko normaliu motociklu.
Taigi: patogus kelioneje, galingas, patikimas, iperkamas, populiarus, ekonomiskas, grazus, charizmatishkas..... ar dar bala zino kuo pasizymintis mococyklas
?
Pagarbiai, hehe..
[/b]
cross cojones PC
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
eee... motociklas renkamas, ne motociklininkas.Arvis wrote:Nesutinku! Jei renkamas motociklininkas - tai motociklas neprieko!
?
edit: juokingai i tema. ka tik pro broma ivaziavo sunkvezimis, o ant snukio jam uzrasas "geriausias lietuvos sunkvezimis 2008"
?!
net ir sunkvezimiai turi awordsus.
cross cojones PC
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
ar igaliojo praneshti, ar ne?Yvl wrote:arvis siulo Harley-Davidson FLSTFI
tai as jau rasiau apie laiko kilpas.
kaip geriausiu motociklu gali buti isrinktas toks aparatas?
niekaip!
kokioje vertybiu skaleje jis geriausias? vertinimo kriterijai yra pragmatishki, be snobizmo elementu, cia lietuva.
motociklams netelpantiems i geriausiojo rinkimu remus, galite organizuoti alternatyvius awordsus. nieks neuzdraus.
kaip kad buna olimpines zaidyne, po ju seka parolimpines, o dar veliau savo zaidynes organizuoja seksualines mazumos.
ir visi patenkinti
cross cojones PC
Is esmes nevisai sutinku su atmetimu. Masinu awardsuose gi irgi buna 100 kategoriju ("geriausias sheimos automobiliukas, geriausias dvivietis roudsterio tipo kupe, geriausias mazas Fiatas ir pan.., zodziu, kad visi gamintojai bent kazkur laimetu).mindaugasa vol.2 wrote:ar igaliojo praneshti, ar ne?Yvl wrote:arvis siulo Harley-Davidson FLSTFI
tai as jau rasiau apie laiko kilpas.
kaip geriausiu motociklu gali buti isrinktas toks aparatas?
niekaip!
kokioje vertybiu skaleje jis geriausias? vertinimo kriterijai yra pragmatishki, be snobizmo elementu, cia lietuva.
motociklams netelpantiems i geriausiojo rinkimu remus, galite organizuoti alternatyvius awordsus. nieks neuzdraus.
kaip kad buna olimpines zaidyne, po ju seka parolimpines, o dar veliau savo zaidynes organizuoja seksualines mazumos.
ir visi patenkinti
Cia aisku yra komerciniais pasirekalamvimo sumetimais, taigi mums to nereikia (kolkas?
Be abejo turi buti isrinktas ir geriausias "overall".
Ideja patiko, uzpliusuoju. Dabar belieka isrinkti kompetetinga komisija kuri kompetetingai isrinktu rinkimuose dalyvaujancius dvirącius kandidatus
nepykit, ne specas
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
negeriausias. bendraja prasme. nishiniai aparatai, imho.ezhiukas wrote:nelabai supratau - o tai sportsteris jau nebe geriausias? Ar kazkam abejoniu iskilo?
pralekiu vakare savo malonumui, vejas plaukus tarsho. tuo metu jis pats geriausias. jeigu nesugenda tuo metu. max. 6h per savaite.
kuo daugiau valandu per savaite mocas geriausias, tuom geriau.
brangokas be to, kaip 2 honda cbr 600f.
nors antra vertus ir nuvertejimas menkas
cross cojones PC
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Labadiena,
mintis patigo afygenai. balatiruoju savo bandita i sekancias kategorijas:
Geriausias metu Sportbaikas/Streetas, Geriausias traktorius/Streetas, Geriausias diortas/Streetas, ir pagaliau Geriausias Streetas
Reziumuoju:
patogus kelioneje - gi cia seniai zynomas fagtas kad strytu sedesena patogi (ane, w?)
galingas - nuble. galingesnis uz bilekuria zoliapjove !
patikimas - jei neskaiciuot iskrentanciu stabdziu suporto varztu - taip
iperkamas - tikrai taip
populiarus - nu jo. net musu kraste ju mirgete marga
ekonomiskas - as smaugiu, ekonomija tik bailiams ir ameboms. bet siaip jo.
grazus - skonio reikalas. man - taip.
charizmatishkas - tainena*uj. ypac su manimi ant virsaus.
".... ar dar bala zino kuo pasizymintis mococyklas" - traukia kaimines zyles, baido masinu vairuotojus ir siaip, prie sirdies.
PS 25kw !
PPS ant dokumentu!
mintis patigo afygenai. balatiruoju savo bandita i sekancias kategorijas:
Geriausias metu Sportbaikas/Streetas, Geriausias traktorius/Streetas, Geriausias diortas/Streetas, ir pagaliau Geriausias Streetas
Reziumuoju:
patogus kelioneje - gi cia seniai zynomas fagtas kad strytu sedesena patogi (ane, w?)
galingas - nuble. galingesnis uz bilekuria zoliapjove !
patikimas - jei neskaiciuot iskrentanciu stabdziu suporto varztu - taip
iperkamas - tikrai taip
populiarus - nu jo. net musu kraste ju mirgete marga
ekonomiskas - as smaugiu, ekonomija tik bailiams ir ameboms. bet siaip jo.
grazus - skonio reikalas. man - taip.
charizmatishkas - tainena*uj. ypac su manimi ant virsaus.
".... ar dar bala zino kuo pasizymintis mococyklas" - traukia kaimines zyles, baido masinu vairuotojus ir siaip, prie sirdies.
PS 25kw !
PPS ant dokumentu!
+2/-14
o jis 2008-tu?wundis wrote:Labadiena,
mintis patigo afygenai. balatiruoju savo bandita i sekancias kategorijas:
Geriausias metu Sportbaikas/Streetas, Geriausias traktorius/Streetas, Geriausias diortas/Streetas, ir pagaliau Geriausias Streetas
Reziumuoju:
patogus kelioneje - gi cia seniai zynomas fagtas kad strytu sedesena patogi (ane, w?)
galingas - nuble. galingesnis uz bilekuria zoliapjove !
patikimas - jei neskaiciuot iskrentanciu stabdziu suporto varztu - taip
iperkamas - tikrai taip
populiarus - nu jo. net musu kraste ju mirgete marga
ekonomiskas - as smaugiu, ekonomija tik bailiams ir ameboms. bet siaip jo.
grazus - skonio reikalas. man - taip.
charizmatishkas - tainena*uj. ypac su manimi ant virsaus.
".... ar dar bala zino kuo pasizymintis mococyklas" - traukia kaimines zyles, baido masinu vairuotojus ir siaip, prie sirdies.
PS 25kw !
nepykit, ne specas
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact: