Lietuvos geriauso motociklo rinkimai

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
Post Reply
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Lietuvos geriauso motociklo rinkimai

Post by mindaugasa vol.2 »

Laba diena kolegos ir kolegos,

Ivyko klaida ir neturime Lietuvoje Moto Awordsu. Auto turime, o moto ne.
Kadangi autoritetingesnes kolegijos kaip motofrakcija net ir nera, tai butu vieta ir laikas klaida istaisyti.

Siulau siulyti pretendentus i Geriausio Lietuvos Motociklo 2008 titula iki pvz. metu pabaigos.
Tuomet atmesime pasiulytus per klaida ir autokratishku-diktaturiniu budu ishrinksime verchiausia titulo.

Noreciau is karto pasiulyti pora kriteriju - pastabu:
- nemanau, kad protinga butu siulyti bet ka ish chioperiu&co klano. Uz lango 2008-ieji, o ne 1950-ieji ir bet kokia technika uzstrigusi laiko kilpoje tikrai neatspindi laikmechio, nudienos pasiekimu.
-lygia greta imho i geriausiuju titula neturetu pretenduoti taip vadinami kroselkos ir kiti hardai. Apsijuoksime pries Europa su tais motociklu griauciais, rekianciais kastruojamo kiaulio balsu. Nelygis.

Vienok ne kiek ne liudna, kadangi lieka gausus burys ivairaus plauko normaliu motociklu.

Taigi: patogus kelioneje, galingas, patikimas, iperkamas, populiarus, ekonomiskas, grazus, charizmatishkas..... ar dar bala zino kuo pasizymintis mococyklas


?

Pagarbiai, hehe..
[/b]
cross cojones PC
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Nesutinku! Jei renkamas motociklininkas - tai motociklas neprieko!
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

Arvis wrote:Nesutinku! Jei renkamas motociklininkas - tai motociklas neprieko!
eee... motociklas renkamas, ne motociklininkas.
?

edit: juokingai i tema. ka tik pro broma ivaziavo sunkvezimis, o ant snukio jam uzrasas "geriausias lietuvos sunkvezimis 2008"
?!
net ir sunkvezimiai turi awordsus.
cross cojones PC
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Atsiimu pries tai buvusia zinute.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

atsiemimas patvirtintas.
dabar prasau siulyti savo kandidata, atsizvelgiant (jei pritariate) i auksciau nurodytus kriterijus.

aciu
cross cojones PC
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

arvis siulo Harley-Davidson FLSTFI
Peace ДА!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

Yvl wrote:arvis siulo Harley-Davidson FLSTFI
ar igaliojo praneshti, ar ne?
tai as jau rasiau apie laiko kilpas.
kaip geriausiu motociklu gali buti isrinktas toks aparatas?
niekaip!
kokioje vertybiu skaleje jis geriausias? vertinimo kriterijai yra pragmatishki, be snobizmo elementu, cia lietuva.

motociklams netelpantiems i geriausiojo rinkimu remus, galite organizuoti alternatyvius awordsus. nieks neuzdraus.
kaip kad buna olimpines zaidyne, po ju seka parolimpines, o dar veliau savo zaidynes organizuoja seksualines mazumos.
ir visi patenkinti
cross cojones PC
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

nelabai supratau - o tai sportsteris jau nebe geriausias? Ar kazkam abejoniu iskilo?
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

mindaugasa vol.2 wrote:
Yvl wrote:arvis siulo Harley-Davidson FLSTFI
ar igaliojo praneshti, ar ne?
tai as jau rasiau apie laiko kilpas.
kaip geriausiu motociklu gali buti isrinktas toks aparatas?
niekaip!
kokioje vertybiu skaleje jis geriausias? vertinimo kriterijai yra pragmatishki, be snobizmo elementu, cia lietuva.

motociklams netelpantiems i geriausiojo rinkimu remus, galite organizuoti alternatyvius awordsus. nieks neuzdraus.
kaip kad buna olimpines zaidyne, po ju seka parolimpines, o dar veliau savo zaidynes organizuoja seksualines mazumos.
ir visi patenkinti
Is esmes nevisai sutinku su atmetimu. Masinu awardsuose gi irgi buna 100 kategoriju ("geriausias sheimos automobiliukas, geriausias dvivietis roudsterio tipo kupe, geriausias mazas Fiatas ir pan.., zodziu, kad visi gamintojai bent kazkur laimetu).

Cia aisku yra komerciniais pasirekalamvimo sumetimais, taigi mums to nereikia (kolkas? :-k ), bet bent kelios grubios kategorijos gali buti. Pvz: Geriausias metu Sportbaikas/Streetas, Geriausias traktorius, Geriausias diortas (daugiau nereikia, motoroleriu ir kitokiu pirdu nerinksim).
Be abejo turi buti isrinktas ir geriausias "overall".

Ideja patiko, uzpliusuoju. Dabar belieka isrinkti kompetetinga komisija kuri kompetetingai isrinktu rinkimuose dalyvaujancius dvirącius kandidatus :)
nepykit, ne specas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

ezhiukas wrote:nelabai supratau - o tai sportsteris jau nebe geriausias? Ar kazkam abejoniu iskilo?
negeriausias. bendraja prasme. nishiniai aparatai, imho.
pralekiu vakare savo malonumui, vejas plaukus tarsho. tuo metu jis pats geriausias. jeigu nesugenda tuo metu. max. 6h per savaite.
kuo daugiau valandu per savaite mocas geriausias, tuom geriau.
brangokas be to, kaip 2 honda cbr 600f.
nors antra vertus ir nuvertejimas menkas
cross cojones PC
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

tai kad 883 sportsteris pigesnis uz cbr, 1200 biski brangesnis, kokias 20%, bet tikrai ne dvigubai
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

mindaugasa vol.2 wrote:vejas plaukus tarsho
cia kam? gal TAU? :lolol:
Peace ДА!
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

Labadiena,
mintis patigo afygenai. balatiruoju savo bandita i sekancias kategorijas:

Geriausias metu Sportbaikas/Streetas, Geriausias traktorius/Streetas, Geriausias diortas/Streetas, ir pagaliau Geriausias Streetas

Reziumuoju:
patogus kelioneje - gi cia seniai zynomas fagtas kad strytu sedesena patogi (ane, w?)
galingas - nuble. galingesnis uz bilekuria zoliapjove !
patikimas - jei neskaiciuot iskrentanciu stabdziu suporto varztu - taip
iperkamas - tikrai taip
populiarus - nu jo. net musu kraste ju mirgete marga
ekonomiskas - as smaugiu, ekonomija tik bailiams ir ameboms. bet siaip jo.
grazus - skonio reikalas. man - taip.
charizmatishkas - tainena*uj. ypac su manimi ant virsaus.

".... ar dar bala zino kuo pasizymintis mococyklas" - traukia kaimines zyles, baido masinu vairuotojus ir siaip, prie sirdies.
PS 25kw !
PPS ant dokumentu!
+2/-14
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

wundis wrote:Labadiena,
mintis patigo afygenai. balatiruoju savo bandita i sekancias kategorijas:

Geriausias metu Sportbaikas/Streetas, Geriausias traktorius/Streetas, Geriausias diortas/Streetas, ir pagaliau Geriausias Streetas

Reziumuoju:
patogus kelioneje - gi cia seniai zynomas fagtas kad strytu sedesena patogi (ane, w?)
galingas - nuble. galingesnis uz bilekuria zoliapjove !
patikimas - jei neskaiciuot iskrentanciu stabdziu suporto varztu - taip
iperkamas - tikrai taip
populiarus - nu jo. net musu kraste ju mirgete marga
ekonomiskas - as smaugiu, ekonomija tik bailiams ir ameboms. bet siaip jo.
grazus - skonio reikalas. man - taip.
charizmatishkas - tainena*uj. ypac su manimi ant virsaus.

".... ar dar bala zino kuo pasizymintis mococyklas" - traukia kaimines zyles, baido masinu vairuotojus ir siaip, prie sirdies.
PS 25kw !
o jis 2008-tu? :-k
nepykit, ne specas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

uz wundzio zoliapjove nebalsuosiu, nors visiems pliusams pritariu.
balsuosiu uz panashaus tipo kawasaki arba yamaha zoliapjove, kaip lietuvoje tinkamai palaikomas markes.
o su suzukio lietuvos ar tai lenkijos atstovais reikalu nelabai noreciau tureti.
cross cojones PC
Post Reply