Laishkai Seneliui Shalchiui

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Laishkai Seneliui Shalchiui

Post by mindaugasa »

Ger. rokeriai,
kai buvau ziema Laplandijoj, pramushiau kontakta! tiesa sakant, kotedziuka nuomavom tiesiai ish Senelio Shalchio. jis toki bizniuka varo: kol ziema lanko vaikuchius, tai chata panomuoja. spekuliantas senas...
vienzo sutarem, kad perduosiu Lietuvos rokeriu pageidavimus. kad nepasimestu ir butu tiksliai ivykdyti.

tai cia ir rashykite savo norus, o mes pasijuoksime.... tai yra norejau pasakyti pasirupinsime, kad jie patektu tiesiai Kaledu Seneliui i rankas.

as pats tai noreciau padangu komplekto, bet bijau, kad gausiu ne tas: tas senis blogai girdi abiem ausim. atsius paskum nokia hakapppelllita, kur as jas desiu?
patarkit!
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Siulau Nokia padangas padet uzmovus ant vartu palei ivaziavima i kiema. Kad neapibrozdint benve. Benve padovanos tas pats senis besmegenis jei rupinsies Lietuvos socialine-geomorfologine pusiausvyra!
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

Renaz wrote:Siulau Nokia padangas padet uzmovus ant vartu palei ivaziavima i kiema. Kad neapibrozdint benve. Benve padovanos tas pats senis besmegenis jei rupinsies Lietuvos socialine-geomorfologine pusiausvyra!
nu gal, bet as seniui sakiau, kad
vazineju (kol kas :) ) su subaru
ir bbd ant rwd (surimavau, surimavau!)
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Matai senelis toks gyvunas, kad bbd ant tavo sakymu ir pageidavimu. Pateikiu pavyzdi. Kiek kartu vaikystej senis atnese tai ko norejai, o ne tai ka galima buvo gauti Ukiniu prekiu parduotuveje, zaislu skyriuje? Nedaug ane? Dar vienas irodymas - senis praktiskai niekad neatsako i laiskus, ka galima butu laikyti mazu maziausiai negrazia praktika, o daugiausiai akiplesiska nepagarba! (po tokiu pastangu, kurios atliekamos vaikuciu ir ju mamyyyciu... arba kitaip mamuciu. mamuciu.)

Skaitau prasyti senio dovanu yra toks pats zeminanti oruma veiksmas kaip duoti tu paciu dovanu dedei policininkui.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

i ka mes atsakysime:
1 taigi sakau, kad sugerem su seniu. tavo laiskas keliaus tiesia jam, o ne i ukines prekes. nu?
2 kartais visai neblogay duoti tiesiai keliu policininkui. hehe, kazkodel zinau shitai. nors jau kelis metus principingai neduodavau.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

hehehe, kaip pasakytu vaidulis - duodavai duodavai

:mrgreen:
Image
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

Username wrote:hehehe, kaip pasakytu vaidulis - duodavai duodavai

:mrgreen:
nikuja neduodavau! mokedavau pagal protokola. jau daug metu. arba atsiprasydavau ir paleisdavo.

parasyk, ko ish senelio noretumble!
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

as tai is Senelio noreciau, kad Lietuvai butu geriau...
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

Yvl wrote:as tai is Senelio noreciau, kad Lietuvai butu geriau...
cia y fantastiniu pageidavimu skyriu prashom. tokiu dalyku net Tallinno Stockmane nebuna. valdziai gerai ir uztenka!
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

o tai Senelis ne viska gali??? :^o
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

mindaugasa wrote:
Username wrote:hehehe, kaip pasakytu vaidulis - duodavai duodavai

:mrgreen:
nikuja neduodavau! mokedavau pagal protokola. jau daug metu. arba atsiprasydavau ir paleisdavo.

parasyk, ko ish senelio noretumble!
Sneguole paimciau :bed:
Image
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

na pagaliau! prashymas priimtas.










zinoma, jei manes klaustum, tai pasakyciau, kad tegu elniai ..... tas laplandijos snieguoles.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

nedauzyk mano iliuziju apie grazias sniegoles!
Image
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

mindaugasa wrote:
Username wrote:hehehe, kaip pasakytu vaidulis - duodavai duodavai

:mrgreen:
nikuja neduodavau! mokedavau pagal protokola. jau daug metu. arba atsiprasydavau ir paleisdavo.

parasyk, ko ish senelio noretumble!
Ir pac kaltas. Va, draugelis principingai susimokėjo už greitį metų pradžioj, dabar pyst vėl nukirto už visai kitą pažeidimą, bet kadangi jau antras oficialus "grubus taisyklių pažeidimas Å
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

blenba, su kokiais nusikalteliais bendrauji, ponas! :violent1:

skaitau neveltui ateme, nechuj pazeidineti KET! kita karta dar pescios bobutes nepraleis!
neperduosiu seneliui :-$
Post Reply