labavakarely,
parasau kaip koks prekybininkas, pirkejus puse metu i prieky skubindamas
bet kuriuo atveju ne tiek jau daug ir laiko liko
o turint omeny nuomoniu pliuralizma, tai daug laiko uzims nuspresti
nebent storms ateis ir pasakys
taigi:
a. parasykit, ko laukiate is senelio salcio? sumai virs 100lt butinas motyvacinis laiskas
b. ar motofrakcija tures naujametini vakareli su visomis is to isplaukianciomis pasekmemis?
skaitau, kad naujametiskai visi susede sugertume reik but didele grazia seima. pakolkas manau esame tik grazi internetine seima. palaukim kol jusu vaikai uzaugs, o as prisidarysiu ju, tai tada turesit laiko ir tokiem naujametiniam susiburimam susibegt ir mane gyvenimo tiesu pamokyt
p.s. beto siulau daryti sventini w/outa tarp kaledu ir nauju metu --- arba net pries viska, kad nebutu supranuotos keliones i uzsieni naujus sutikt ar pan.
del laiko, tai sutinku, kad nereiketu ir taip sudetingo laikotarpio dar apkrauti
geriau gerokai anksciau, arba gerokai veliau.
ir del neapsigalvojimo mokescio yra teisybe: visos rimtos organizacijos toki taiko. susimoki ir gali neit, kitiems tik linksmiau bus!