tai ką, 2010 m. awardsų temoje vienbalsiai (t. y. vieno sai balsu) nuspręsta, kad
labiausias baikeris 2011 tradiciškai yra ežiukas. tikėkimės, ši tradicija tęsis dar ilgai ilgai.
taip pat tradiciškai ežiukas turėtų neateiti į kalėdinį walkautą ir neatsiimti pareinamojo
prizo "gay-o-matic 3000". valio tradicijoms!
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
daug kategoriju kvepia sunu paroda, kur visi tampa cempionais ir tada uz suniuka-nupiepeli galima prasyti du gabalus.
skaitau, labiausias baikeris gali buti tik vienas - eziukas.