Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372 Joined: 14 Jul 2008, 23:02
Post
by _heyy » 23 Dec 2008, 12:47
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372 Joined: 14 Jul 2008, 23:02
Post
by _heyy » 23 Dec 2008, 12:47
em, pasimeciau. ganerio lankytojas? wtf? skaitau turetu but atvirksciai, t.y. ganerio lankytojas o paskui jau moka vaziuoti
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 23 Dec 2008, 13:03
delfi wrote: Už naują KTM sumokėjau krūvą pinigų, o jis jau leidžia tepalą“, - kalbėjo M. Slapšys
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 23 Dec 2008, 13:15
tai ne ktm, o harly nupirko!
—
didzhej
Username
Dievas
Posts: 10217 Joined: 24 Jun 2006, 10:51
Post
by Username » 23 Dec 2008, 13:16
_heyy wrote: em, pasimeciau. ganerio lankytojas? wtf? skaitau turetu but atvirksciai, t.y. ganerio lankytojas o paskui jau moka vaziuoti
Esi pasidaves tai klaidingai nuomonei kad prie hanerio esantys nemoka vaziuoti?
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432 Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:
Post
by Arvis » 23 Dec 2008, 13:19
didzhej wrote: tai ne ktm, o harly nupirko!
O ka harley tepala leidzia ? fuk
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 23 Dec 2008, 13:20
esu girdejes (gandu lygyje), kad jei nelasa tepalas tai ne harlis! - gal lietuviai per daug kruopsiai sutepa tarpines silikonu!
—
didzhej
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 23 Dec 2008, 13:26
tuoj ateis mindaugas ir viska sustatys i vietas. papasakos apie '07 sportsteri....
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496 Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:
Post
by ezhiukas » 23 Dec 2008, 13:26
iki 2000 metu lasedavo, ir tai tik dalis, kur tarpines brokuotos papuldavo...
O 07 metu sportsteriai tai isvis ledas
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372 Joined: 14 Jul 2008, 23:02
Post
by _heyy » 23 Dec 2008, 13:28
siaip buvau toj press konferencijoj, ir siaip cia labai daug kazkokiu nesamoniu zurnaliugos sumale - nors ir visi buvo sukise diktofonus, bet kazkaip nepavyko tiksliu citatu parasyt
o prirase visokio briedo. nu dj zino.
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 23 Dec 2008, 13:44
o dieve ir as cia isipainiojau kazkaip
bandziau status quo islaikyt
—
didzhej
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372 Joined: 14 Jul 2008, 23:02
Post
by _heyy » 23 Dec 2008, 13:49
e! ka rimtai taip cia nedvasingai su naujienom?
krito nepykitas akyse
zil130
Recpeta
Posts: 3956 Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono
Post
by zil130 » 23 Dec 2008, 13:58
Bet Slapšys normaliai apsidraudė,
-Su mocu teko tik viena diena pravažiot, priprasiu trasoje.
Nu.
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 23 Dec 2008, 14:15
kazkaip panasu, kad suda sumale.
gi malesi jis su tuo motu. - nuotraukas mateu.
—
didzhej