Keli vartotojai jau pranese, kad nemato vienos ar kitos temos ar skilties (kam reik, tas supras) arba nusimuse grupiu teises (pvz moderatoriaus). Jei kazka kazka pastebejot, kad blogai sumigravau - rasot man arba Yvl. Pakoreguosim. Arba rasykit cia (na isskyrus slaptus dalykus).
Keletas naujoviu - nuotraukas galit kabint tiesiai prie pranesimo, nebereik det i visokius puslapius kaip imageshack ar panasiai, o po to linka cia numest. Bet prasau nepiknaudziaut tuo. Kabint nuotraukas tik is revjusu ar kitu dvasingu dalyku. Kitoms nuotraukoms (papai, siknos ir pedikai) ir toliau naudokit imageshack ir panasiai. Serverio diskai ne guminiai.
Taip pat galite prikabinti ir kito pobudzio failus. Pvz PDF ar DOC manuala. Tai va.
Daugiau navarotu, kaip pvz: Temos uzsisakymas ir panasiai, rasite pasinagrineje puslapi arba Vartotojo valdymo pulta
Kas cia dar... Ajjo.. Galite isivesti savo gimdieni aprasyma, na siaip.
Karmos modas bus greitu laiku, turbut
Visi kitu smulkus pataisymai - on ze vej. Po truputuka, po truputuka