moto pardavimas (dokumentu tvarkymas)

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
Powka

moto pardavimas (dokumentu tvarkymas)

Post by Powka »

sveiki. gal kas patartu kaip taisyklingiau elgtis tokioje situacijoje?

pries 5 menesius nusipirkau superbike is lietuvio, jis isregistravo ji, bet ant manes neregistravom. turiu pirkimo/pardavimo sutarti, dokumentus moto, zodziu viska ko reikia, kad uzregistruoti ji. dar neregistravau, galvojau vasaros pradzioje registruosiu. planai pasikeite, ir reikia ji parduoti. tai kaip protingiau butu padaryti - eiti i regitra, registruoti ant saves, o po to is karto isregistruoti ta pacia minute, kad galeciau kitam zmogui parduoti? ar kaip? ar yra kokie spec variantai? nes dokumentai tai dar senesnio savininko vardu, o pirkimo/pardavimo sutartis, transporto priemones perleidimo sutartis surasytos ant manes.

gal kas kokiu ideju? aciu is anksto labai!
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Tai susitark kad perrašytų buvęs savininkas sutartį naujo pirkėjo vardu ir vsks.
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

skaitau padarai taip:
1. pirkimo pardavimo sutarti su nauju pirkeju ir neshi viska (dokus ir abi sutartis pirkimo aprdavimo) i regitra...
2 Kitakart randi telefona www.regitra.lt ir suzinai is pirmu lupu
3. Ar ja uptrautrauke uz naujokus?
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

o koks superbike?
cross cojones PC
xkuza
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 788
Joined: 28 Aug 2008, 21:43

Post by xkuza »

ziu, dar paaiskes, kad ktm duke superbike :D
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

statau už 80-jų kawą gpz :154:
How does you do?
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

statau uz praeito tukstantmecio honda. cbra. F.
+2/-14
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

bus nauja kalade R6

didzhej
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Post by jara »

simply, padarai savo pardavimo sutarties kopija bet geriausiai patvrtinta notaro ir pasirasai nauja sutarti su nauju pirkeju. duodi jam patvirtinka notaro kopija, jusu pasirasyta sutarti ir tech pasa. jis pedina i regitra ir uzsiregistruoja savo vardu
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

atstovesi eile pas notarus, sumokesi belekiek, nei tuscia sutarti dar viena uzpildyt. iskart matosi is katro klano jara bus kiles :)
kurgi prie garazu kas notaru biura yra mates? :D
race your life
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Post by jara »

na, nebent zmogas nenori turet atsiminimo, jog kazkada turejo sportbike, tada atiduoda esama sutarti :)
tik butinai uzdek ant jos tepaluota pirsto antspauda :rock:
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Jei paziuresit sito userio statistika, tai pamatysit, kad jis nei karto nekomentavo atsakymu i jo klausimus. Kogero net neskaite. Trinkit nx.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

Arvis wrote:Jei paziuresit sito userio statistika, tai pamatysit, kad jis nei karto nekomentavo atsakymu i jo klausimus. Kogero net neskaite. Trinkit nx.
o tai kaip su kankursu supoerbike vardui Ivardyti? negerai kazkaip iseina. reiks patiems nusprest? :-k
less teeth, more tits.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

as kazkodel taip pat linkes balsuoti uz kawa gpz.
jei autorius nei patvirtins, nei paneigs, tai teks likti prie gpz kuwaldos, bo daugiausiai balsu surinko.
cross cojones PC
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

powka wrote:Sveiki,

iki pirmadienio skubiai reikia susipirkti akūmą, žvakę, tepalus (2T varikliui). Galbūt dar kas nors iškils, ir norėtųsi vienoje vietoje Kaune viską pasiimti. Sunkiausiai tai akūmą susirasti - Honda NSR'ui, tai į juos atrodo 12V 4Ah eina, tiksliai nežinau. Tai va, gal kas kokia parduotuvę Kaune arba žmogų patars, kur man galėtų jeigu ne visas dalis, tai bent jau akūmą suveikti iki pirmadienio? Būčiau labai dėkingas.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Post Reply