moto pardavimas (dokumentu tvarkymas)
-
Powka
moto pardavimas (dokumentu tvarkymas)
sveiki. gal kas patartu kaip taisyklingiau elgtis tokioje situacijoje?
pries 5 menesius nusipirkau superbike is lietuvio, jis isregistravo ji, bet ant manes neregistravom. turiu pirkimo/pardavimo sutarti, dokumentus moto, zodziu viska ko reikia, kad uzregistruoti ji. dar neregistravau, galvojau vasaros pradzioje registruosiu. planai pasikeite, ir reikia ji parduoti. tai kaip protingiau butu padaryti - eiti i regitra, registruoti ant saves, o po to is karto isregistruoti ta pacia minute, kad galeciau kitam zmogui parduoti? ar kaip? ar yra kokie spec variantai? nes dokumentai tai dar senesnio savininko vardu, o pirkimo/pardavimo sutartis, transporto priemones perleidimo sutartis surasytos ant manes.
gal kas kokiu ideju? aciu is anksto labai!
pries 5 menesius nusipirkau superbike is lietuvio, jis isregistravo ji, bet ant manes neregistravom. turiu pirkimo/pardavimo sutarti, dokumentus moto, zodziu viska ko reikia, kad uzregistruoti ji. dar neregistravau, galvojau vasaros pradzioje registruosiu. planai pasikeite, ir reikia ji parduoti. tai kaip protingiau butu padaryti - eiti i regitra, registruoti ant saves, o po to is karto isregistruoti ta pacia minute, kad galeciau kitam zmogui parduoti? ar kaip? ar yra kokie spec variantai? nes dokumentai tai dar senesnio savininko vardu, o pirkimo/pardavimo sutartis, transporto priemones perleidimo sutartis surasytos ant manes.
gal kas kokiu ideju? aciu is anksto labai!
skaitau padarai taip:
1. pirkimo pardavimo sutarti su nauju pirkeju ir neshi viska (dokus ir abi sutartis pirkimo aprdavimo) i regitra...
2 Kitakart randi telefona www.regitra.lt ir suzinai is pirmu lupu
3. Ar ja uptrautrauke uz naujokus?
1. pirkimo pardavimo sutarti su nauju pirkeju ir neshi viska (dokus ir abi sutartis pirkimo aprdavimo) i regitra...
2 Kitakart randi telefona www.regitra.lt ir suzinai is pirmu lupu
3. Ar ja uptrautrauke uz naujokus?
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
powka wrote:Sveiki,
iki pirmadienio skubiai reikia susipirkti akūmą, žvakę, tepalus (2T varikliui). Galbūt dar kas nors iškils, ir norėtųsi vienoje vietoje Kaune viską pasiimti. Sunkiausiai tai akūmą susirasti - Honda NSR'ui, tai į juos atrodo 12V 4Ah eina, tiksliai nežinau. Tai va, gal kas kokia parduotuvę Kaune arba žmogų patars, kur man galėtų jeigu ne visas dalis, tai bent jau akūmą suveikti iki pirmadienio? Būčiau labai dėkingas.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."