750

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

750

Post by mindaugasa vol.2 »

labadiena,
kvieciu balsuoti uz triju ketvirciu klase
skaitau, senoveje suberbike pakeitus technini reglamenta i litra
buvo suzlugdyta real man kubatura
reikia atgaivinti klase leidziant 750 vaziuoti ir uz 600, ir 1000
imho, kacerga butu visai dekinga trasa?
nezinau kaip bikerniekai, bet zr. parnu taip pat suvaziuotu neblogay?
tada visi vel pultu pirkti suzuki. ko pasekoje kwakalys ir yamaha staigai atgaivintu savo legendinius modeliukus, o honda padarytu variable displacement cbr1krr atjungiant viena cilindra.
raideriai galetu (ir turetu ismokti) sukti rankena iki galo, ziurovai - ekstazeje
vilniaus majonezas nutrauktu isskirtini akelienes imones remima ir pasiulytu ilgalaikius kontraktus atmaskiui ir tkdc (tkdc atsisakytu)
vee butu priverstas forsuoti tepalinio projekta ir pagaliau dienos sviesa isvystu denmarko zymiausias brandas - lego.
kay perspektyva?! [-o<
cross cojones PC
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Re: 750

Post by jara »

siaip manau, kad 750 - geris!
tokioj trasoj kaip pvz. Parnu rezultatai manau, kad tikrai nedaug atsiliktu nuo litru :)
laikinciau :)
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: 750

Post by mindaugasa vol.2 »

tai jau gailiesi, kad emei per maza kubatura? aciu.
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: 750

Post by Username »

O sekanciais metais bus pratestos tradicijos: http://www.750turbo.com/home.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Re: 750

Post by jara »

nicht =;
vistiek lYtrai yra greitesni ir su jais nei bikerniekuose, nei kacerginej, o kaip suprantu ir poznanej napakonkuruotum :)
kala i klyna vienareiksmiskai! labai graziai visa ta situacija galetu paparakot atmazkis kai kacergoj per gontkiu kvala berods peshiojosi su 1000 kawaselkiu. iki puses tiesiosios tarp pirmo ir antro posukio susilygina su kwaku 1000, o po to anas nulekia toli toli i prieki. manau, kad su 750 analogija butu :)
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: 750

Post by storms »

750 gal kazkada ir buvo geris, bet dabar tai ruko
beje, pamasciau, kad galima butu daryti nauja 750 klase: twinas is 2 bergo motoru (sukergimo kampa galite pasirinkti patys). 400+340
aaayyy?
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: 750

Post by mindaugasa vol.2 »

storms: 750 twinas pagal reglamenta ir galimybes yra 600 i4. butu blogay.
ducati 848 arciau.

jara: betgi 600utkas kacergoje vaziuoja 1.14 ar kiek ten? kai vaziuotojas teisingas. tai 750 gal ir dar geriau vaziuotu?
cross cojones PC
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Re: 750

Post by jara »

mindaugasa vol.2 wrote:betgi 600utkas kacergoje vaziuoja 1.14 ar kiek ten? kai vaziuotojas teisingas. tai 750 gal ir dar geriau vaziuotu?
vakar daugkartinis minejo, kad su savo racingine 600 cc isuka 1.14 be bedu.
750 numestu dar sekunde, kita, bet iki litro laiko vistiek pasiliktu dar 1-2 sek.
o kaip zinia, kuo arciau rato rekordo, tuo sunkiau tos sek karposi :)
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: 750

Post by mindaugasa vol.2 »

tai vat del tu sekundziu ir sakau, kad 750 yra real man superbike: greitesnis uz 600 ir maziau pavojingas negu 1000.
group buy?
cross cojones PC
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Re: 750

Post by jara »

group! :)
atmazkis ir interius dar neturi baiku. mazh jie pasirasho? :)
del to, kad maziau pavojingas uz lytra tai visiskai sutinku ;)
gaila, kad neteko svo 750 isbandyt kacergoj. realiai manau, kad smaguas but buves. valdosi kaip 600, o valina kur kas geriau nei 600! woohoo :rock:
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
Wobbler
Kacergos extrymas
Posts: 1626
Joined: 08 Oct 2010, 19:16
Location: Don't kill my vibe, bitch

Re: 750

Post by Wobbler »

Manau, tikimybe yra didesne, kad Suzuki nutrauks
750 produkcija, nei kad pamatysime nauja R7 ar RC45.
Nebent atsiras nauja tarptautiniu lenktyniu klase jiems
dalyvauti.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: 750

Post by mindaugasa vol.2 »

vienok, gerb wobliaris turite artima priejima prie didelio motomagazinu pasirinkimo. ir pastarieji visi saukia, kad suskio 750 yra finansiskai labai sekmingas kompanijos produktas, o del savo isskirtinumo dar ir kotiruojamas kaip suskio sportbaiku ambasadorius.
niekas nezino, kas saus i galva mr.suzuki-san, bet iki siol viskas ten buvo gerai.
tuo paciu pastebekime, kad kwaka ir aprilia atgaivino/pradejo 750 klase, nors ir street versijose. kaip zinia augusta visuomet 3/4 turejo. tigi ne toks jau ir raritetas. ir t.t.
cross cojones PC
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: 750

Post by tckd »

o septyni y puse!
tai i septyni y puse klase prasom dar uzrasyti du race oriented ir perspektyvius jaunolius zuzuki inazuma septyni piam ir kwaka kle sesipiam (simc mililitru konpensuojama paemimu i burna pries gonkes)

:sukrankenaabaly:

:nomoreseptynipiamforeva:
less teeth, more tits.
Wobbler
Kacergos extrymas
Posts: 1626
Joined: 08 Oct 2010, 19:16
Location: Don't kill my vibe, bitch

Re: 750

Post by Wobbler »

Tai pasakes, nemanau kad Suzuki nebegamins 750.
Taip pat nemanau, kad Honda/kawasaki/Yamaha
investuos i 750 sporto baiku developmenta(greituoju laiku).
Senas posakis sako 'win races today - sell bikes tomorrow'
todel jei nebus lenktyniu kurias galima laimet,
Honda/kawasaki/Yamaha nepakrutins pirstu.
3/4 litro varikliai uztikrino budami auksiniu viduriu
tam tikrose situacijose ir as labai noreciau pamatyti
750 gear cam driven V4 bet jo horizonte, deja, nesimato
Last edited by Wobbler on 28 Oct 2010, 13:13, edited 2 times in total.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: 750

Post by Username »

senas posakis yra "win on sunday sell on monday", kuris nebutinai galioja siandien visur ir visiems.
Image
Post Reply