pasipuosti garaza!
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
pasipuosti garaza!
labavakara,
butu faina ant sienos pasikabinti ne tik dideli plakata su nuoga boba, bet ir techninio pobudzio infos.
tarkime, shakiu perrinkimo procedura. arba koks nors exploadeintas vidaus variklio vaizdelis arba bent jau visi kritiniai uzverzimo momentai ir pakabos setingai etc.
maximalaus dydzio, pvz 1x1.5m?
kas mate parsisiusti, nusipirkti arba yra dyleris ir pats turi, pls?
butu faina ant sienos pasikabinti ne tik dideli plakata su nuoga boba, bet ir techninio pobudzio infos.
tarkime, shakiu perrinkimo procedura. arba koks nors exploadeintas vidaus variklio vaizdelis arba bent jau visi kritiniai uzverzimo momentai ir pakabos setingai etc.
maximalaus dydzio, pvz 1x1.5m?
kas mate parsisiusti, nusipirkti arba yra dyleris ir pats turi, pls?
cross cojones PC
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
hehe, +1
jep. tokio tipo
tik linka motociklu arciau. arba, kad ir bendro pobudzio, bet ten vidaus degimo variklis, sankaba ar dar kas nors mielo sirdziai. o kita karta ir naudingo.
beje turiu bendro pobudzio honda manula. pradedant nuo srieginiu sujungimu klasifikacijos ir ten toliau, bendros proceduros gal varikli perrenkant, gal dar kas nors. net neperziurejau.
nemoku uploadinti i ftp, net jei ten vietos yra.
gal kas turite milziniska plakata pasikabinti ant sienos, kaip uploadinti i ftp?
jep. tokio tipo
tik linka motociklu arciau. arba, kad ir bendro pobudzio, bet ten vidaus degimo variklis, sankaba ar dar kas nors mielo sirdziai. o kita karta ir naudingo.
beje turiu bendro pobudzio honda manula. pradedant nuo srieginiu sujungimu klasifikacijos ir ten toliau, bendros proceduros gal varikli perrenkant, gal dar kas nors. net neperziurejau.
nemoku uploadinti i ftp, net jei ten vietos yra.
gal kas turite milziniska plakata pasikabinti ant sienos, kaip uploadinti i ftp?
cross cojones PC
Kazkada buvau nusikabinejes viena garazo siena autodaliu reklaminiais, surinktais is zurnalu plakatais. Po poros metu kazkas isbluko, kazka dregme paveike, teko ismest. Taciau buvo grazu ir sirdziai miela.Idomu ar imanoma tokiu paveiksliuku atsiploteriuot ir kokios foto kokybes reikia?
PVZ. Toki visai pasikabinciau:
http://www.superbike.co.uk/imageBank/r/ ... e%2007.jpg
PVZ. Toki visai pasikabinciau:
http://www.superbike.co.uk/imageBank/r/ ... e%2007.jpg
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
You need to first decide what the DPI (dot per inch) resolution you will be printing at. 300DPI is very normal, and any higher doesn't really give you any benefits.juozascc wrote:a kaip ta kokybiskuma pasvert? pixeliais koks daugmaz turetu but?
With that in mind it is fairly simple to work out the pixels to cm conversion.
since their are 300 dots per inch, then we can say that 300 pixels are 2.54cm.
1 cm is therefore 118.1102 pixels.!
How does you do?
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- gintaras13
- Ganerio lankytojas
- Posts: 700
- Joined: 01 Jul 2008, 15:38
- Location: Vilnius


