sakykitia, kada (ar) Lietuvoje isvysime tokiu akciju kaip "Motorcycle awareness month" ir pan ? Skaitau visame pasaulyja tokios akcijos atrakcijos ir visuomenines reklamos - populiari priemone karui keliose mazint
Gal reiktu jamtis kokiu tais aktyviu veigksmu ? antai kaip kad buvo cia tos reklamos del elgesio kelyje - taip ir su motociklu ziurejimu galetu padaryt
reklamos pavyzdziu pilnas internetas, isirasom motorcycle awareness i koki yahoo i vsio
edit: siuomi klausimu galetaitau padiskutuot su rimtumu