Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615 Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:
Post
by Abbath » 08 Mar 2010, 09:42
Last edited by
Abbath on 08 Mar 2010, 09:51, edited 1 time in total.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615 Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:
Post
by Abbath » 08 Mar 2010, 09:43
Vo
Last edited by
Abbath on 08 Mar 2010, 09:52, edited 1 time in total.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496 Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:
Post
by ezhiukas » 08 Mar 2010, 09:43
a kas ten gero buna? Tipo kazkas panasaus kaip lenkuose? Ar gerokai mazesnis?
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615 Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:
Post
by Abbath » 08 Mar 2010, 09:50
Nu pifas sake cituoju: tusofka budet grandioznaja.
Nzn mes kraunames busa detaliu, motociklu ir vaziuojam.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432 Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:
Post
by Arvis » 08 Mar 2010, 10:21
Mielai prisijungciau su kuomnors i ekipaza. Su motociklu gal dar bus vesu vaziuot.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615 Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:
Post
by Abbath » 08 Mar 2010, 10:26
Nu mes tai kraunam mano trazitan motociklu, šmutkiu visokiu ir važuojam
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292 Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:
Post
by El Traxo » 08 Mar 2010, 10:33
Arvis wrote: Mielai prisijungciau su kuomnors i ekipaza. Su motociklu gal dar bus vesu vaziuot.
ajo, būtų visai įdomu prasibezdėt. Konkrečiau bus matyt arčiau balandžio 3
How does you do?
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496 Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:
Post
by ezhiukas » 08 Mar 2010, 10:34
nu galim bandyt koperuotis. Jei kas su masina leks, as ir i ekipaza pasirasyciau
liankas
Jau moka vaziuoti
Posts: 375 Joined: 01 Sep 2009, 17:05
Location: Wilno moje
Post
by liankas » 08 Mar 2010, 10:47
El Traxo wrote: Arvis wrote: Mielai prisijungciau su kuomnors i ekipaza. Su motociklu gal dar bus vesu vaziuot.
ajo, būtų visai įdomu prasibezdėt. Konkrečiau bus matyt arčiau balandžio 3
Sv'ukas noriai prisijungtu prie smaugiku burio, su salyga, kad nuvaziavus iki ukmerges plento nenusals rankos ir kiavsai.
Teo
Daug griuves
Posts: 2782 Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius
Post
by Teo » 08 Mar 2010, 11:38
Kryžius wrote: Nu pifas sake cituoju: tusofka budet grandioznaja.
tai kazi kokiu tikslu ten galim aplanuoti vaziuoti? ar pasitusint, ar nusipirkti kazko gerai ir uz nebrangiai. zinant latviu ekonomikos žiniasi - pigiai ten nebus nieko
nebent lietuviai ko atvežtų
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576 Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:
Post
by Dzuku_Briedzis » 08 Mar 2010, 11:55
Su salyga, kad latvijoj siek tiek didesnis bubilius - didelis sansas, kad nusipirksi kai ka tikrai pigiau
Dzūkų tankai nerūdija!
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 08 Mar 2010, 11:56
bele pasirinkimas butu ieskantiems.
—
didzhej
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496 Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:
Post
by ezhiukas » 08 Mar 2010, 11:59
man tai siaip nelabai ko ir reikia. Del prikolo pasiziuret nuvaziuot. Kas ta Ryga, 300 km ir vietoj. Gal kokia smulkmena prie to paties ir paimciau. Latviuose bent jau drabuzeliu pasirinkimas tai tikrai geresnis nei pas mus.
Teo
Daug griuves
Posts: 2782 Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius
Post
by Teo » 08 Mar 2010, 12:08
Dzuku_Briedzis wrote: Su salyga, kad latvijoj siek tiek didesnis bubilius - didelis sansas, kad nusipirksi kai ka tikrai pigiau
latviai masto sekanciai - jei siandein neperka uz 10, tai rytoj tikrai nupirks uz 12
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432 Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:
Post
by Arvis » 08 Mar 2010, 12:09
Teo wrote: Dzuku_Briedzis wrote: Su salyga, kad latvijoj siek tiek didesnis bubilius - didelis sansas, kad nusipirksi kai ka tikrai pigiau
latviai masto sekanciai - jei siandein neperka uz 10, tai rytoj tikrai nupirks uz 12
ajo, prisiminiau ventspilio turgeli.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."