mindaugasa vol.2 wrote:tai frakcijoj jo,- suskiai valdo, o hondos nelaiko. bet zr.: kazkas vaziuoja aprilia apsizerges. kodel nepaklausti?
imho, aprilia yra biski underrated baikai: parametrais japonu nedatraukia, o italu egzotikos ar kultinio baiko statusui igyti trukdo ducati (jau nekalbant apie kitus italus).
Parametrais Aprilia neatsilieka nuo japonu o atsilieka
nuo IL4. Nes tai kitos 'veisles' variklis.
Variklio galia yra tokia pati, ar labai panasi, kaip ir SP1/2,
o uz SV1000 didesne.
O del egzotikos? Cia ziurint kiek tos egzotikos zmogeliui
reikia. Kitam ir Ducacio egzotikos mazai, tai perka
Bimota. Anam ir Bimotos egzotikos neuztenka, tai
nuvaziuoja i Tailanda ir ispisa lady-boy...