planai 2011 sezonu
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
planai 2011 sezonu
labadiena rokeriam,
cia visi parasys kokie planai, mintys del 2011 sezono.
kad nepsirodyciau nevala, parasysiu pirmas:
mano planai sekanciam sezonui yra nusipirkti motocikla.
edit: gal kas i iomtt galvotu palekt?
cia visi parasys kokie planai, mintys del 2011 sezono.
kad nepsirodyciau nevala, parasysiu pirmas:
mano planai sekanciam sezonui yra nusipirkti motocikla.
edit: gal kas i iomtt galvotu palekt?
cross cojones PC
Re: planai 2011 sezonu
minde, bat tai plokstele biski pastrigo?
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: planai 2011 sezonu
nu. nes skaitau, planai turi buti realus. negaliu gi planuoti i nurburgringa, jei neturiu motociklo, nia?
cross cojones PC
Re: planai 2011 sezonu
2011 planas aplankyti Karpatus beigi kaimynines Lenkijos fortifikacijas. Dar planas yra dazniau vaziuot ir nueit i Butkutes koncerta.
Добро пожаловать нахуй
Re: planai 2011 sezonu
labai paprasta. Nutaisom rustu veida ir visi i SuperRally
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: planai 2011 sezonu
nu tai paliubomu. Iki klaipedos palekt visiska huinia, net ir su avtobusu galima 
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: planai 2011 sezonu
Klaipėda, tai jo, bet ežiuk - berods Bauskoj, po kažkiek promilių sutarėm jamti Goblin šau 2011. Aj?ezhiukas wrote:nu tai paliubomu. Iki klaipedos palekt visiska huinia, net ir su avtobusu galima
How does you do?
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: planai 2011 sezonu
aha, goblino irgi noriu. Nors persiplesk 
Re: planai 2011 sezonu
cervestas liepe varyt i alpes
jei ves - varysiu is paskos
jei ves - varysiu is paskos
- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT
Re: planai 2011 sezonu
jo, savaites-pusantros pavaziavima per kalnus reik planuoti paliubomu 
Re: planai 2011 sezonu
Nemuškit labai, bet 2011 nuoriu parduot motociklą, kad galėčiau nusipirkt motociklą. Skamba suktai
.
O tada jau pagal galimybes sudalyvaut eventuose. Kokiuose? Nutai priklausys nuo nupirkto motociklo
.
O tada jau pagal galimybes sudalyvaut eventuose. Kokiuose? Nutai priklausys nuo nupirkto motociklo
...Forlanas...
Re: planai 2011 sezonu
halt
morkos bergas rezervuotas
Re: planai 2011 sezonu
skaitau cia toj pacioj lentynoj kaip ozkucio fotikas
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Re: planai 2011 sezonu
fotikas ajna kartu su sp2Arvis wrote:skaitau cia toj pacioj lentynoj kaip ozkucio fotikas