Cia anavatoki rakanda drakono kiaulaitei bandau nupirkt, ale anglikonas uzgiedojo 90 GBP uz siuntima. Skaitau vagiste!
Ku daryt? DJ pasakojo apie kazkoki konspiracini workarounda panasiai kaip su amerike ir atlantikekspresu.
A?
p.s. ebejuj toki daikta maciau tik 1 karta, labai seniai ir nenupirkau.
cia matyt placiai nereklamuojama galimybe, nusiripinti didesne kaina is loxo uzsieniecio...
paskutiniai siuntimai is UK: kickas ktm'ui - 5 GBP shippingas, begiu kojele: 2 GBP... pardavejas is anksto ispejo, kad negali uztikrinti insuranco ir pan.. bet skaitau shudo nemale. atejo per savaite.
tai parashyk kad I can accept only xxx shiping phuckhead, could you please arrenge royal post coz, my lithuanian broz in da hoods are looking for ya wanksta...
Yra toks Vytas, apie jo paslaugas revjuzą parašysiu kitą savaitę, nes duotuoju momentu zdaravas maišas (apie 15kg) šmutkių keliauja iš landano į vilnių (siuntimo kaina apie 30 svarų. už tai jis siuntinį paima nuo durų ir priveža iki durų). Manau kad imanoma derinti su juo, kad jis paimtų iš pardavėjo siuntinį.
Atsiprašau, bet vėl paklausiu:
Zadačia - iš UK sellerio paimti ratus arba duoti jam UK adresiuką (wundi?!) tolimesniam persiuntimui į LT.
Pasiūlymai, rekomendacijos?
El Traxo wrote:Atsiprašau, bet vėl paklausiu:
Zadačia - iš UK sellerio paimti ratus arba duoti jam UK adresiuką (wundi?!) tolimesniam persiuntimui į LT.
Pasiūlymai, rekomendacijos?
kas per ratai? kokiam mieste jie yra? pažystu kas varinėja nuolatos su busiku ten ir atgal, su emigrantais ir jų šaldytom vištom