odiniai rūbeliai
odiniai rūbeliai
jei vilniaus energija (vagys) neatims paskutinės kapeikos, skaitau, kad ant kitų metų gal reikėtų susiveikti kokiątai padoresnę aprangą. ta proga norėčiau:
a. paklausti: su skylutėm ar be? labiau linkstu į perforuotą, bet gal iš praktikos kas nors kitaip pasakys?
b. dėl ebay.co.uk (čia mindaugas prieš krizę po 2 aprangas/sav. imdavo). kiek primesti ant parsiuntimo į LT? ir kokie pigiausi kanalai, kai pardavėjas pats nesiunčia?
ačiū
a. paklausti: su skylutėm ar be? labiau linkstu į perforuotą, bet gal iš praktikos kas nors kitaip pasakys?
b. dėl ebay.co.uk (čia mindaugas prieš krizę po 2 aprangas/sav. imdavo). kiek primesti ant parsiuntimo į LT? ir kokie pigiausi kanalai, kai pardavėjas pats nesiunčia?
ačiū
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
- Shadow
- Aukstadvario dievas
- Posts: 1405
- Joined: 21 Aug 2007, 19:32
- Location: Nepriklausomas vienkiemis
Re: odiniai rūbeliai
O neapsimoka labiau pasisiuti?
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
Re: odiniai rūbeliai
kaip trumpai vazineji? jei nuo kovo iki lapkricio, tai imk ne perforuota. jei tik birzeli-rugpjuti perforuota.
race your life
Re: odiniai rūbeliai
per uzdaryma su perforuota buvo normaliai, bet siom dienom manau, kad butu buve zhoppen 
is kitos puses vasara be skyluciu, uoj, kaip karsta, nors siaip turi juk tekstille tam kartui
as jamiau is jebejaus. dabar iki naujako geru dylu turetu but
is kitos puses vasara be skyluciu, uoj, kaip karsta, nors siaip turi juk tekstille tam kartui
as jamiau is jebejaus. dabar iki naujako geru dylu turetu but
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
Re: odiniai rūbeliai
Pasiieskok kenguros odos aprangos, plona lengva nekarsta taip su ja, vesiu oru be apatiniu rubu zopec.
Istiesinkit visus kelius nevazinesiu britva
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: odiniai rūbeliai
tik perforuota! jei reikes, po apacia uzsidesi plona windbreikeri. o jei bus karsta, skyluciu negreziosi gi.
nebent mazakraujyste ir nuolatos salta. tada reikia imti oda su kailiu viduje.
siusti per kauno knygnesius. tobula sistema.
nebent mazakraujyste ir nuolatos salta. tada reikia imti oda su kailiu viduje.
siusti per kauno knygnesius. tobula sistema.
cross cojones PC
Re: odiniai rūbeliai
kas yra kauno knygnešiai ir kaip tobula sistema veikia?
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: odiniai rūbeliai
cia tie, kur vezioja vogtus daigtus is uk i kauna.
turi angluose savo garazelius, i kuriuos netgi galima nukreipti siusti nupirkta kosucha.
parveza ir pasiimi, sumokedamas uz kilogramus nebrangiai. zr. interneta, kur skelbiasi nuolat. jie visi gyvena kaune.
turi angluose savo garazelius, i kuriuos netgi galima nukreipti siusti nupirkta kosucha.
parveza ir pasiimi, sumokedamas uz kilogramus nebrangiai. zr. interneta, kur skelbiasi nuolat. jie visi gyvena kaune.
cross cojones PC
Re: odiniai rūbeliai
a. galvojau konkretus kontakstas koks yra... nes kažkaip iš kauno tai man jie visi nepatikimi tokie.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: odiniai rūbeliai
1 ar 2 daliu apranga?
kai rinkausi savo buvo sitokios salygos:
saugu, patogu, su zaibais ant nugaros, 2 daliu. ne perforuota. nes: sezonas ilgas, nevaziavimo laikas minimalus. na dar itakojo kad ukanotose salose ukanota bet pliusas, tai su perforuota sakyk ka nori bet kai lyja ir salta - salta. vaziavau ir per dideli karsti, tex patchai ant pazastu sumazina temperatura, su maikute po apacia - negeda vaziuoti, visai patogu.
aisku, vynioti i vata galima ilgai, jei turi daugiau pinigu pirk dvi aprangas - vieta saulei kita lietui, bet jei 1 - vel imciau ne perf. (bet su perf arba tekstilinem pazastimis/alkuneniu vidumi), nes vasara pas mus nera tokia ilga, dazniausiai apie +20, karstu dienu ne kiekvienais metais buna, o lietutis nera malonu salta nakti.
zodziu, emiau sita:

EDIT: baltu patchu antra karta neimciau, nes bl*d. geriau juodus. aciu.
kai rinkausi savo buvo sitokios salygos:
saugu, patogu, su zaibais ant nugaros, 2 daliu. ne perforuota. nes: sezonas ilgas, nevaziavimo laikas minimalus. na dar itakojo kad ukanotose salose ukanota bet pliusas, tai su perforuota sakyk ka nori bet kai lyja ir salta - salta. vaziavau ir per dideli karsti, tex patchai ant pazastu sumazina temperatura, su maikute po apacia - negeda vaziuoti, visai patogu.
aisku, vynioti i vata galima ilgai, jei turi daugiau pinigu pirk dvi aprangas - vieta saulei kita lietui, bet jei 1 - vel imciau ne perf. (bet su perf arba tekstilinem pazastimis/alkuneniu vidumi), nes vasara pas mus nera tokia ilga, dazniausiai apie +20, karstu dienu ne kiekvienais metais buna, o lietutis nera malonu salta nakti.
zodziu, emiau sita:

EDIT: baltu patchu antra karta neimciau, nes bl*d. geriau juodus. aciu.
+2/-14
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
-
Wobbler
- Kacergos extrymas
- Posts: 1626
- Joined: 08 Oct 2010, 19:16
- Location: Don't kill my vibe, bitch
Re: odiniai rūbeliai
Skylutes labai maloniai kutena vaziuojant kada karsta, o kada ne karsta - lengvai de-aktyvuojamos wind-proof rubu pagalba.
Re: odiniai rūbeliai
oO tema aktuali ir man, per ziema reikia uztaupyt odine apranga. kaip tik uzmacaiu kad fc-moto aprangom seila daro... Bte lygatis ten visada kazkam seilas...
p.s. kaip tik uzmatyta Alpinestars Octane 2PC uz 420...
p.s. kaip tik uzmatyta Alpinestars Octane 2PC uz 420...
Re: odiniai rūbeliai
fc-moto seilai daznai sutampa su louis seilais. o louis kainos bun geresnes 
Peace ДА!