odiniai rūbeliai

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

odiniai rūbeliai

Post by M`BaubZ »

jei vilniaus energija (vagys) neatims paskutinės kapeikos, skaitau, kad ant kitų metų gal reikėtų susiveikti kokiątai padoresnę aprangą. ta proga norėčiau:

a. paklausti: su skylutėm ar be? labiau linkstu į perforuotą, bet gal iš praktikos kas nors kitaip pasakys?

b. dėl ebay.co.uk (čia mindaugas prieš krizę po 2 aprangas/sav. imdavo). kiek primesti ant parsiuntimo į LT? ir kokie pigiausi kanalai, kai pardavėjas pats nesiunčia?

ačiū
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Re: odiniai rūbeliai

Post by Shadow »

O neapsimoka labiau pasisiuti?
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Re: odiniai rūbeliai

Post by sai »

kaip trumpai vazineji? jei nuo kovo iki lapkricio, tai imk ne perforuota. jei tik birzeli-rugpjuti perforuota.
race your life
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Re: odiniai rūbeliai

Post by jara »

per uzdaryma su perforuota buvo normaliai, bet siom dienom manau, kad butu buve zhoppen :)
is kitos puses vasara be skyluciu, uoj, kaip karsta, nors siaip turi juk tekstille tam kartui :)
as jamiau is jebejaus. dabar iki naujako geru dylu turetu but :)
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
User avatar
prodriver
125cc tarp koju
Posts: 183
Joined: 21 Jul 2009, 16:00
Location: Klaipeda

Re: odiniai rūbeliai

Post by prodriver »

Pasiieskok kenguros odos aprangos, plona lengva nekarsta taip su ja, vesiu oru be apatiniu rubu zopec.
Istiesinkit visus kelius nevazinesiu britva
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: odiniai rūbeliai

Post by mindaugasa vol.2 »

tik perforuota! jei reikes, po apacia uzsidesi plona windbreikeri. o jei bus karsta, skyluciu negreziosi gi.
nebent mazakraujyste ir nuolatos salta. tada reikia imti oda su kailiu viduje.
siusti per kauno knygnesius. tobula sistema.
cross cojones PC
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: odiniai rūbeliai

Post by M`BaubZ »

kas yra kauno knygnešiai ir kaip tobula sistema veikia?
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: odiniai rūbeliai

Post by mindaugasa vol.2 »

cia tie, kur vezioja vogtus daigtus is uk i kauna.
turi angluose savo garazelius, i kuriuos netgi galima nukreipti siusti nupirkta kosucha.
parveza ir pasiimi, sumokedamas uz kilogramus nebrangiai. zr. interneta, kur skelbiasi nuolat. jie visi gyvena kaune.
cross cojones PC
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: odiniai rūbeliai

Post by M`BaubZ »

a. galvojau konkretus kontakstas koks yra... nes kažkaip iš kauno tai man jie visi nepatikimi tokie.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: odiniai rūbeliai

Post by mindaugasa vol.2 »

yra ir kontaktas. bet tu pirma nupirk kombeza.
cross cojones PC
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: odiniai rūbeliai

Post by wundis »

1 ar 2 daliu apranga?
kai rinkausi savo buvo sitokios salygos:
saugu, patogu, su zaibais ant nugaros, 2 daliu. ne perforuota. nes: sezonas ilgas, nevaziavimo laikas minimalus. na dar itakojo kad ukanotose salose ukanota bet pliusas, tai su perforuota sakyk ka nori bet kai lyja ir salta - salta. vaziavau ir per dideli karsti, tex patchai ant pazastu sumazina temperatura, su maikute po apacia - negeda vaziuoti, visai patogu.

aisku, vynioti i vata galima ilgai, jei turi daugiau pinigu pirk dvi aprangas - vieta saulei kita lietui, bet jei 1 - vel imciau ne perf. (bet su perf arba tekstilinem pazastimis/alkuneniu vidumi), nes vasara pas mus nera tokia ilga, dazniausiai apie +20, karstu dienu ne kiekvienais metais buna, o lietutis nera malonu salta nakti.

zodziu, emiau sita:
Image

EDIT: baltu patchu antra karta neimciau, nes bl*d. geriau juodus. aciu.
+2/-14
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: odiniai rūbeliai

Post by mindaugasa vol.2 »

ooo!! prancuzpalaikiai? furyganas
wundziui +1
cross cojones PC
Wobbler
Kacergos extrymas
Posts: 1626
Joined: 08 Oct 2010, 19:16
Location: Don't kill my vibe, bitch

Re: odiniai rūbeliai

Post by Wobbler »

Skylutes labai maloniai kutena vaziuojant kada karsta, o kada ne karsta - lengvai de-aktyvuojamos wind-proof rubu pagalba.
User avatar
rprznt
Ganerio lankytojas
Posts: 641
Joined: 06 Jan 2010, 23:55
Location: Vilnius/Kaunas

Re: odiniai rūbeliai

Post by rprznt »

oO tema aktuali ir man, per ziema reikia uztaupyt odine apranga. kaip tik uzmacaiu kad fc-moto aprangom seila daro... Bte lygatis ten visada kazkam seilas...

p.s. kaip tik uzmatyta Alpinestars Octane 2PC uz 420...
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: odiniai rūbeliai

Post by Yvl »

fc-moto seilai daznai sutampa su louis seilais. o louis kainos bun geresnes :)
Peace ДА!
Post Reply