Tekstilinƫ apranga

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Tekstilinƫ apranga

Post by w919 »

Laba diena. Su sĆ lyga kad trumpam gavau interneto, ĆØia Ć
How do you get fast lap times? With ease.
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Nezinau kiek zmoniu nepatingejo perskaityt viso....as nepatingejau.
W dedu pliusa uz issamia rinkos analize ir detalu aprangos reviewa.

Taipogi turiu pagirt uz taupu interneto naudojima. Straipsni parashe offline, tada trumpam prisijunge ir uploadino. Cia mum visiem reiktu pasimokyt.

Pagarba W :prayer:
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

tai bent! cia musiau ilgiausias frakcijos postas eva?

belieka pasidziaugti, kad wajdas pajuto kokis geris yra judesiu nevarzanti apranga (buva kazkada mineta apie oda, varzancia judesius). is tiesu su textile vaziuojant tai jautiesi visas judrus-judrus, kaip penkiolikmetis(!). posukiuose gali ant baiko kabarotis mitriai it bezdzione(!) .

sian pas spidi shi ta paemiau ir dar uzsakiau, tai tuo paciu apziurejau ju tas "bio" apsaugeles. patiko: kaushelis lankstus, prisitaiko prie judesiu. skaitau - lygis.

aplamai karolio kontorele,ekipiruotes klausimu palieka labai gera ispudi: teisingas brandas, jau vietoje yra nemazas pasirinkimas, o jei ir nera, atvezimas tikrai operatyvus. ir zinoma, pardavejo demeio uzejus tikrai nepritruks.

gal ta proga wajduli itraukti i garbes lenta?
notomorrow
User avatar
gediminas
Apsiles raideris
Posts: 324
Joined: 26 Jun 2006, 18:55
Location: albinai

Post by gediminas »

:mp1:
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Man kaip lietuviai baisiai skaudu matyti, kad lietuviskos raides yra pakeistos i sudinus simbolius.
Vienas minusas bus uzdetas W, kaip tik galesiu!

didzhej
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

As vazinejau su SPIDI H2OUT R-series striuke ir nepamenupavadinimo kelnem praeita sezona. Striuke ideali. Kelnes kiek siaurokos, teko patobulint mazumele.

Vaziuot miske vasara karsta, ne miske - smagu!
Добро пожаловать нахуй
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

As turiu striuke: SPIDI ERGO 05 H2OUT
Gera.

didzhej
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Aèiû uþ linkëjimus.

BĆ»tĆø graþu jeigu visi nepatingĆ«tumĆ«m kaþiek papasakoti savo turimĆ  ekipiruotƦ (bent tiek kiek mindaugas, nors uþ lakoniưkus Renazo ir didzhej reviews'us - irgi AĆ
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Daviau pliusà ir að! Uþ kompanijà :P

O ưiaip tai pernai net vasarĆ  su odine apranga teko ir gerai paprakaituot, ir nefigovai permirkt lietuje, ir naktĆ
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

nepatiko, nes skaitau kad cia bobu plepalas
atvirai pasakius jo net neperskaiciau
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

storms wrote:nepatiko, nes skaitau kad cia bobu plepalas
atvirai pasakius jo net neperskaiciau
Tai bĆ»k vyras ir rodyk pavyzdĆ
How do you get fast lap times? With ease.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

as tik kaip visada issakiau savo subjektyvia nuomone.
aciu uz minusus!
pavyzdzio nerodysiu, nes nemoku, ir tyngiu.
isvis mane motofrakcija uzpiso ir ruosiuosi is jos iseit
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

dedu minusa, kol neishejai, bo paskum nebegalesiu. !
notomorrow
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

klausima vyrai galima?
apie ka cia paskutiniu metu kalbame? :)

didzhej
User avatar
gediminas
Apsiles raideris
Posts: 324
Joined: 26 Jun 2006, 18:55
Location: albinai

Post by gediminas »

Kalbant apie tekstilines aprangas.
Kuo skyriasi membranos (cia is louis'o): "Futterlaminat" ir "DrygateĀ® Z- Liner" ?

"Futterlaminat" ale pamusalas yra membrana? T.y. kaip ir be membranos?
Z-Liner, tai cia tipo kai membrana tarp isorines medziagos ir pamusalo?

Vnz. kuri geriau?
Computer lƶsen Probleme, die man sonst nicht hƤtte.
Post Reply