Ducati 1098 valdo, skaitau.
S versija (termignoni ishmestuvas ir pamapintas ecu) galia nenusileidzia (?) paskutiniams I4 litrams. kai saka, silpnoji V2 vieta.
o visa kita ir taip gerai.
beje S versija turi (turi ir paprasta) galimybe nusikrauti telemetrinius duomenis.
grazus. sugrizo grozio delei prie single sided galine shakes.
ir taip toliau.
pakalbejau apie reikala.
Ducati 1098
Moderator: Supersport
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
nu bet dar karta atsiprashau! cia kaip sakydavo tarybines ekomonikos destytojas: sudeti kartu, kaip chebatus su kopustais.
duktati, tai elegancija, tai.... poezija!
o bmv, kaip rashe W yra ... berods prestizas ...., berods galia... ir dar kazkas vienas.
as tai galvochaiu apie nacistu parada, deginamas knygas ir hitlerjugenda. bet W geriau zino.](./images/smilies/eusa_wall.gif)
duktati, tai elegancija, tai.... poezija!
o bmv, kaip rashe W yra ... berods prestizas ...., berods galia... ir dar kazkas vienas.
as tai galvochaiu apie nacistu parada, deginamas knygas ir hitlerjugenda. bet W geriau zino.

