Pasirodo Honda biski isdure savo amerikos rinkos vartotojus, taigi jeigu kas galvosit apie isigyjima is uz balos, turekit omeny:
http://www.1000rr.net/forums/showthread.php?t=46210
08 CBR 1000 RR problemos
Moderator: Supersport