OT: Kiek musu liko?

Motofrakcijos Supersport/Street skyrius

Moderator: Supersport

Post Reply
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

OT: Kiek musu liko?

Post by Username »

Duxai, unitazininkai ir sudabryninkai neraso.


W - isejo,
Storms - perbego i kita stovykla (lox), vadinasi irgi nera,
Rasydas ta pati padare daug anksciau (nesakysiu nieko nes bijau gauti i galva),
mindaugas - ant ribos. Duodam sansa pasitaisyti ir sugryzti i vezias.


Kas liko?

Username;
Sai;
???
EDIT: Ai dar ten kazkoks naujokas buvo, su aprilija. Bet jis kazkoks neaiskus, ne prie hebros. Turbut vazineja su RSV nes zmona padovanojo, nors svajoja apie mesla ir kaimo kelius.



Reik sprest situacija.
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

nu as paliubomu su karve lieku.
danas su rsv vaziuoja, tik neaaisku kiek kietai vaziuoja.
o ko nepaminejai naurio su vito ir motorbiker ir shtrycho?? pamatysi, kaip smaugs, kai saulute ishlys.
sajmonas - pliubomu
wajdulis smaugs, dabar krize naikina, tai laiko ner
cereqvestas irgi smaugs
sumoje gausime ne maziau kaip 10-14 veidu!!!
paskum yra nerasanciu, bet smaugianciu. kadangi brytvininkai yra tylus: tyli, tyli, o paskui kai uzsmaugia, tai is karto viskas aisku pasidaro

be to yra latentiniu brytvininku, kurie bijo prisipazinti kas yra kas. tai cia butu dijejus, eziukas ir dar kur neminesiu, bet pavardes zinomos

narmaliai, narmaliai!
:rock:
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Ai jo, dar ta visa sutve su Hondom, ceuvestkvetas and co. Bet anie tyli. vadinasi isejo.

vitomotobikernauris yra kaunas.Nevisai tas pats :laughing6:

O vot tie nerasantys bet smaugiantys turetu atsiliepti! Ir islysti i dienos sviesa ir prisistatyti hebrai. Nesakysiu kas bus jeigu to nepadarys.

Pavasaris arteja, paziuresim kiek vazines ateinanciais metais.
Image
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Ble, kazkoks dar vienas naujokas nusipirko nedauzta Suza is amerikos? Fak, pamirsau nika. Tegu prisistato.

Is to dar gali kazkas gautis!

jau geriau, jau geriau.


O kas yra strycho? Kas cia per paukstis?
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

pavasari bus pilnos gatves, chebra smaugs like no tomorrow.
be to didele dalis brytvininku nezino, kad yra internetas.
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Jo, maciau jau praeita vasara kaip visi smauge... :albino:
Image
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

shast! turim mazumos kampeli :)
tigi npykitas dar yr perspektyvus, paimsim juos su xkuzia pavasari, mokinsim griuvinet aukstadvary :D
da yr speedmonkey,tik neraso.bet uztat smaugia ojojoj
djuj vistiek agusta isiulysiu, kai suzai baigsis :)
kaip nors isgyvensim :D
race your life
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

jo visks narmalia
reikia daryti kaip amerikonai: pump up yourself.
shrychas taigi c klasej leke
naujoku buvo, tas tiesa
leksim kai vejas
maziau kalbu, daugiau lekimo!

as vis planuoju pro sali vaziuodamas plada aplankyti
suzinoti jo mintis del sekanciu sezono, jei tokiu minciu jis siuo metu turi
prisiplakciau i kompanija
tik ne gonkese varyti
bet palaikymo komanda - treniruotes ir trackdaysai
primeciau, kad pigiau isheina uzsirashyti i gonkes, atvaziuoti trevkes, negu gryn track daysas
bent jau tokia matematika brno buvo
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Lietuvoje matematika gali buti kitokia? Pas mus track dayzas kainuoja kiek? 40lt :D
Last edited by Username on 28 Nov 2008, 10:02, edited 1 time in total.
Image
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

ziurekit mazumos jau kruta.
terorispuoli rosiat? ar eisit mitingot prie seimo?!

LAISVE DINOZAURAMS AN BRYTVU!!!
less teeth, more tits.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

smaugsim stipriai ir netiketai.
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

Username wrote:Lietuvoje matematika gali buti kitokia? Pas mus track dayzas kainuoja kiek? 40lt :D
lietuvos kainos pigios.
bet pats smagumas slypi nelietuvoj.
gi kaip veliau paaiskejo, kacergineje nera posukiu, vien tiesiosios ir keli pavingiavimai.

poznane reikia lankyti kuom dazniau.


nota bene: kadangi niekas cia moderavivo teisiu is tiesu neturi, idant nenukrypti nuo temos, sutariame niekaip nereaguoti i provokacijas, jei tokios bus.
eziukas teisybe parashe: sezonishkumas. brytvos nemire.
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

mindaugasa vol.2 wrote:
Username wrote:Lietuvoje matematika gali buti kitokia? Pas mus track dayzas kainuoja kiek? 40lt :D
lietuvos kainos pigios.
bet pats smagumas slypi nelietuvoj.
gi kaip veliau paaiskejo, kacergineje nera posukiu, vien tiesiosios ir keli pavingiavimai.

poznane reikia lankyti kuom dazniau.
gerai tiems kas prisipirko motui ziedui-only, kuriu negaila paguldyti ant lenku asfalto. A ka daryti kitiems? :dontknow:
Image
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

negailet irgi :)
race your life
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

[/quote]
gerai tiems kas prisipirko motui ziedui-only, kuriu negaila paguldyti ant lenku asfalto. A ka daryti kitiems? :dontknow:[/quote]

Deti slaiderius
Post Reply