OT: Kiek musu liko?
Moderator: Supersport
OT: Kiek musu liko?
Duxai, unitazininkai ir sudabryninkai neraso.
W - isejo,
Storms - perbego i kita stovykla (lox), vadinasi irgi nera,
Rasydas ta pati padare daug anksciau (nesakysiu nieko nes bijau gauti i galva),
mindaugas - ant ribos. Duodam sansa pasitaisyti ir sugryzti i vezias.
Kas liko?
Username;
Sai;
???
EDIT: Ai dar ten kazkoks naujokas buvo, su aprilija. Bet jis kazkoks neaiskus, ne prie hebros. Turbut vazineja su RSV nes zmona padovanojo, nors svajoja apie mesla ir kaimo kelius.
Reik sprest situacija.
W - isejo,
Storms - perbego i kita stovykla (lox), vadinasi irgi nera,
Rasydas ta pati padare daug anksciau (nesakysiu nieko nes bijau gauti i galva),
mindaugas - ant ribos. Duodam sansa pasitaisyti ir sugryzti i vezias.
Kas liko?
Username;
Sai;
???
EDIT: Ai dar ten kazkoks naujokas buvo, su aprilija. Bet jis kazkoks neaiskus, ne prie hebros. Turbut vazineja su RSV nes zmona padovanojo, nors svajoja apie mesla ir kaimo kelius.
Reik sprest situacija.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
nu as paliubomu su karve lieku.
danas su rsv vaziuoja, tik neaaisku kiek kietai vaziuoja.
o ko nepaminejai naurio su vito ir motorbiker ir shtrycho?? pamatysi, kaip smaugs, kai saulute ishlys.
sajmonas - pliubomu
wajdulis smaugs, dabar krize naikina, tai laiko ner
cereqvestas irgi smaugs
sumoje gausime ne maziau kaip 10-14 veidu!!!
paskum yra nerasanciu, bet smaugianciu. kadangi brytvininkai yra tylus: tyli, tyli, o paskui kai uzsmaugia, tai is karto viskas aisku pasidaro
be to yra latentiniu brytvininku, kurie bijo prisipazinti kas yra kas. tai cia butu dijejus, eziukas ir dar kur neminesiu, bet pavardes zinomos
narmaliai, narmaliai!

danas su rsv vaziuoja, tik neaaisku kiek kietai vaziuoja.
o ko nepaminejai naurio su vito ir motorbiker ir shtrycho?? pamatysi, kaip smaugs, kai saulute ishlys.
sajmonas - pliubomu
wajdulis smaugs, dabar krize naikina, tai laiko ner
cereqvestas irgi smaugs
sumoje gausime ne maziau kaip 10-14 veidu!!!
paskum yra nerasanciu, bet smaugianciu. kadangi brytvininkai yra tylus: tyli, tyli, o paskui kai uzsmaugia, tai is karto viskas aisku pasidaro
be to yra latentiniu brytvininku, kurie bijo prisipazinti kas yra kas. tai cia butu dijejus, eziukas ir dar kur neminesiu, bet pavardes zinomos
narmaliai, narmaliai!
cross cojones PC
Ai jo, dar ta visa sutve su Hondom, ceuvestkvetas and co. Bet anie tyli. vadinasi isejo.
vitomotobikernauris yra kaunas.Nevisai tas pats
O vot tie nerasantys bet smaugiantys turetu atsiliepti! Ir islysti i dienos sviesa ir prisistatyti hebrai. Nesakysiu kas bus jeigu to nepadarys.
Pavasaris arteja, paziuresim kiek vazines ateinanciais metais.
vitomotobikernauris yra kaunas.Nevisai tas pats
O vot tie nerasantys bet smaugiantys turetu atsiliepti! Ir islysti i dienos sviesa ir prisistatyti hebrai. Nesakysiu kas bus jeigu to nepadarys.
Pavasaris arteja, paziuresim kiek vazines ateinanciais metais.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
jo visks narmalia
reikia daryti kaip amerikonai: pump up yourself.
shrychas taigi c klasej leke
naujoku buvo, tas tiesa
leksim kai vejas
maziau kalbu, daugiau lekimo!
as vis planuoju pro sali vaziuodamas plada aplankyti
suzinoti jo mintis del sekanciu sezono, jei tokiu minciu jis siuo metu turi
prisiplakciau i kompanija
tik ne gonkese varyti
bet palaikymo komanda - treniruotes ir trackdaysai
primeciau, kad pigiau isheina uzsirashyti i gonkes, atvaziuoti trevkes, negu gryn track daysas
bent jau tokia matematika brno buvo
reikia daryti kaip amerikonai: pump up yourself.
shrychas taigi c klasej leke
naujoku buvo, tas tiesa
leksim kai vejas
maziau kalbu, daugiau lekimo!
as vis planuoju pro sali vaziuodamas plada aplankyti
suzinoti jo mintis del sekanciu sezono, jei tokiu minciu jis siuo metu turi
prisiplakciau i kompanija
tik ne gonkese varyti
bet palaikymo komanda - treniruotes ir trackdaysai
primeciau, kad pigiau isheina uzsirashyti i gonkes, atvaziuoti trevkes, negu gryn track daysas
bent jau tokia matematika brno buvo
cross cojones PC
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
lietuvos kainos pigios.Username wrote:Lietuvoje matematika gali buti kitokia? Pas mus track dayzas kainuoja kiek? 40lt
bet pats smagumas slypi nelietuvoj.
gi kaip veliau paaiskejo, kacergineje nera posukiu, vien tiesiosios ir keli pavingiavimai.
poznane reikia lankyti kuom dazniau.
nota bene: kadangi niekas cia moderavivo teisiu is tiesu neturi, idant nenukrypti nuo temos, sutariame niekaip nereaguoti i provokacijas, jei tokios bus.
eziukas teisybe parashe: sezonishkumas. brytvos nemire.
cross cojones PC
gerai tiems kas prisipirko motui ziedui-only, kuriu negaila paguldyti ant lenku asfalto. A ka daryti kitiems?mindaugasa vol.2 wrote:lietuvos kainos pigios.Username wrote:Lietuvoje matematika gali buti kitokia? Pas mus track dayzas kainuoja kiek? 40lt
bet pats smagumas slypi nelietuvoj.
gi kaip veliau paaiskejo, kacergineje nera posukiu, vien tiesiosios ir keli pavingiavimai.
poznane reikia lankyti kuom dazniau.
- gintaras13
- Ganerio lankytojas
- Posts: 700
- Joined: 01 Jul 2008, 15:38
- Location: Vilnius