1200cc twinai?
1200cc twinai?
nu nepirma karta jau sklando kalbos apie 1200 cc v-twin sportbaikus, o daba motorcycledaily sako kad jau tuoj-tuoj ( http://www.motorcycledaily.com/28july06_bigtwins.htm ). man tai idomu (zinant kad pvz mindes kevalas su baku nuvaziuoja 150km) kiek sitie BENZO RYS?
Last edited by w919 on 31 Jul 2006, 12:04, edited 1 time in total.
How do you get fast lap times? With ease.
Re: 1200cc twinai
acakymas trumpas ir aiskusw919 wrote:nu nepirma karta jau sklando kalbos apie 1200 cc v-twin sportbaikus, o daba motorcycledaily sako kad jau tuoj-tuoj (http://www.motorcycledaily.com/28july06_bigtwins.htm). man tai idomu (zinant kad pvz mindes kevalas su baku nuvaziuoja 150km) kiek sitie BENZO RYS?
HF FLHXTCD 1200 sportster
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
juokinga tema!
parasysiu: rankena reikia sukti shvelniai ir sklandziai. taip kaip ash!
dar parasysiu, kad honda pagamino prasta baika (genda daznai) su prasta kuro padavimo sistema
?
galima ir ekonomiskiau padaryti.
atsakymas: nezinau, kodel honda ejo tokiu keliu, kad daugiau arkliu peshe pildama kuro. skaitau gal inzinieriai tuo metu pietavo ir leido kuro padavimo sistema suprojektuoti kokiam praktikantui?
edit: uzvis daugiausiai juoko man kelia HD/Buell sportines ambicijos! gal jie tegul aina su savo technika y.... 1003 rally!
?
parasysiu: rankena reikia sukti shvelniai ir sklandziai. taip kaip ash!
dar parasysiu, kad honda pagamino prasta baika (genda daznai) su prasta kuro padavimo sistema
?
galima ir ekonomiskiau padaryti.
atsakymas: nezinau, kodel honda ejo tokiu keliu, kad daugiau arkliu peshe pildama kuro. skaitau gal inzinieriai tuo metu pietavo ir leido kuro padavimo sistema suprojektuoti kokiam praktikantui?
edit: uzvis daugiausiai juoko man kelia HD/Buell sportines ambicijos! gal jie tegul aina su savo technika y.... 1003 rally!
?
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
nugal. bet yra tokios kubaturos ir galingesniu vtwinu, kuriu kuro sanaudos imho bus mazesnes. kur aky bemesi, visi shaukia, kad honda motoblokai yra nesvietishki benzo rajunai.w919 wrote:kadangi arkliai darosi nevisai taip tai durnai paspeliosiu: kaipo paspaustam twinui tai gal kuras galejo but naudojamas kovai su detonacija arba temperaturiniam rezimui palaikyti??
noreciau is tiesu zinoti to rajumo priezastis, vis butu dushiai ramiau, kai kolonelej pinigine traukiuosi
anyone?
edit: nebalsuoju uz temperaturini rezima
balsuoju: neciviliniams rezimams skaiciuota kuro padavimo sistema. gal l. trumpas (t.y. neinertiskas misinio srautas) isiurbimo traktas, kuriame reikia uztikrinti pakankama kuro padavima vienu purkstuku, gal dar kas nors?
suzinokite, kad rajumas priklauso nuo gazo sukinejimomindaugasa wrote:nugal. bet yra tokios kubaturos ir galingesniu vtwinu, kuriu kuro sanaudos imho bus mazesnes. kur aky bemesi, visi shaukia, kad honda motoblokai yra nesvietishki benzo rajunai.w919 wrote:kadangi arkliai darosi nevisai taip tai durnai paspeliosiu: kaipo paspaustam twinui tai gal kuras galejo but naudojamas kovai su detonacija arba temperaturiniam rezimui palaikyti??
noreciau is tiesu zinoti to rajumo priezastis, vis butu dushiai ramiau, kai kolonelej pinigine traukiuosi
anyone?
keli faktai:
1.per neviena kelione kamino sp2 surijio keliais litrais maziau nei maniskis 929
2.per visus pasivazinejimus jurgio sp2 suryja maziau nei mano karve
editinu kaip minde:
gakl del to kad as storas?
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Storms: siulau daryti tokius a la fakingo pratimus pagrinde juosmeniui. su tuo irengimu, kur tau dovanu veziau ish telshiu
skaitau, kad sp apetitas yra visuotinai pripazintas (gal sp visi draiveriai yra stori?)
rankena as suku pripazintai sklandziai!
650 yra pripazinti praglotai.
edit: Renai, o tu nestoras?
skaitau, kad sp apetitas yra visuotinai pripazintas (gal sp visi draiveriai yra stori?)
rankena as suku pripazintai sklandziai!
650 yra pripazinti praglotai.
edit: Renai, o tu nestoras?
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact: