1200cc twinai?

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

1200cc twinai?

Post by w919 »

nu nepirma karta jau sklando kalbos apie 1200 cc v-twin sportbaikus, o daba motorcycledaily sako kad jau tuoj-tuoj ( http://www.motorcycledaily.com/28july06_bigtwins.htm ). man tai idomu (zinant kad pvz mindes kevalas su baku nuvaziuoja 150km) kiek sitie BENZO RYS?
Last edited by w919 on 31 Jul 2006, 12:04, edited 1 time in total.
How do you get fast lap times? With ease.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: 1200cc twinai

Post by storms »

w919 wrote:nu nepirma karta jau sklando kalbos apie 1200 cc v-twin sportbaikus, o daba motorcycledaily sako kad jau tuoj-tuoj (http://www.motorcycledaily.com/28july06_bigtwins.htm). man tai idomu (zinant kad pvz mindes kevalas su baku nuvaziuoja 150km) kiek sitie BENZO RYS?
acakymas trumpas ir aiskus
HF FLHXTCD 1200 sportster
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

pagal abecele sprendziu kad cia cioperelis. betgi zada kad anie is 1200 cc tures 170 HP ir daugiau torko negu dabartiniai sportbaikai?
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

juokinga tema!
parasysiu: rankena reikia sukti shvelniai ir sklandziai. taip kaip ash!
dar parasysiu, kad honda pagamino prasta baika (genda daznai) su prasta kuro padavimo sistema
?
galima ir ekonomiskiau padaryti.
atsakymas: nezinau, kodel honda ejo tokiu keliu, kad daugiau arkliu peshe pildama kuro. skaitau gal inzinieriai tuo metu pietavo ir leido kuro padavimo sistema suprojektuoti kokiam praktikantui?

edit: uzvis daugiausiai juoko man kelia HD/Buell sportines ambicijos! gal jie tegul aina su savo technika y.... 1003 rally!
?
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

kadangi arkliai darosi nevisai taip tai durnai paspeliosiu: kaipo paspaustam twinui tai gal kuras galejo but naudojamas kovai su detonacija arba temperaturiniam rezimui palaikyti??
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

w919 wrote:kadangi arkliai darosi nevisai taip tai durnai paspeliosiu: kaipo paspaustam twinui tai gal kuras galejo but naudojamas kovai su detonacija arba temperaturiniam rezimui palaikyti??
nugal. bet yra tokios kubaturos ir galingesniu vtwinu, kuriu kuro sanaudos imho bus mazesnes. kur aky bemesi, visi shaukia, kad honda motoblokai yra nesvietishki benzo rajunai.
noreciau is tiesu zinoti to rajumo priezastis, vis butu dushiai ramiau, kai kolonelej pinigine traukiuosi
anyone?

edit: nebalsuoju uz temperaturini rezima
balsuoju: neciviliniams rezimams skaiciuota kuro padavimo sistema. gal l. trumpas (t.y. neinertiskas misinio srautas) isiurbimo traktas, kuriame reikia uztikrinti pakankama kuro padavima vienu purkstuku, gal dar kas nors?
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

mindaugasa wrote:
w919 wrote:kadangi arkliai darosi nevisai taip tai durnai paspeliosiu: kaipo paspaustam twinui tai gal kuras galejo but naudojamas kovai su detonacija arba temperaturiniam rezimui palaikyti??
nugal. bet yra tokios kubaturos ir galingesniu vtwinu, kuriu kuro sanaudos imho bus mazesnes. kur aky bemesi, visi shaukia, kad honda motoblokai yra nesvietishki benzo rajunai.
noreciau is tiesu zinoti to rajumo priezastis, vis butu dushiai ramiau, kai kolonelej pinigine traukiuosi
anyone?
suzinokite, kad rajumas priklauso nuo gazo sukinejimo
keli faktai:
1.per neviena kelione kamino sp2 surijio keliais litrais maziau nei maniskis 929
2.per visus pasivazinejimus jurgio sp2 suryja maziau nei mano karve

editinu kaip minde:
gakl del to kad as storas?
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

As ziuriu, kad ir su mano viencilindrio 650cc diortu kazkas apie 8 l gaudavosi... rajunas!
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

nu apie mindes rankenos sukimo iprocius tai net vokietojos autobanu pakeles degalinese sneka... =D> =D> =D>
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

Storms: siulau daryti tokius a la fakingo pratimus pagrinde juosmeniui. su tuo irengimu, kur tau dovanu veziau ish telshiu

skaitau, kad sp apetitas yra visuotinai pripazintas (gal sp visi draiveriai yra stori?)

rankena as suku pripazintai sklandziai!

650 yra pripazinti praglotai.
edit: Renai, o tu nestoras?
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Ne, ne stroas man rodos. 186/92... normalusnemanekenas.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

mindaugasa wrote: rankena as suku pripazintai sklandziai!
jo! skaitau sitoj rungty galetum pasivarzyt su tulu sajmonu!!

:mrgreen: =D> =D> =D>
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

Renaz wrote:Ne, ne stroas man rodos. 186/92... normalusnemanekenas.
vargshas vienakaushis 650...
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

w919 wrote:
mindaugasa wrote: rankena as suku pripazintai sklandziai!
jo! skaitau sitoj rungty galetum pasivarzyt su tulu sajmonu!!

:mrgreen: =D> =D> =D>
moderatoriui siulau ishtrinti visas su tuo susijusias zinutes.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

mindaugasa wrote:
Renaz wrote:Ne, ne stroas man rodos. 186/92... normalusnemanekenas.
vargshas vienakaushis 650...
Taip, zinau, kad noriu KTM 950S. Kai busuiu didelis ir uzdirbsiu pirma milijona, nusipirksiu sita zveriu!
Post Reply