Slipper clutch

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

Minejote, jog sitame yra praslystanti sankaba. Noretume suzinoti ar pavyko pasinaudoti spaudoje skaitytu tipsu, kad biski atleidus rankenele galima jungti pavara zemyn be sankabos ismynimo. T.y. to biski atleidimo pakanka, kad ratas pradetu vytis varikli ir praslystanti sankaba "prasizioja" pakankamai, kad jungtusi pavaros?
Taip pat teiraujames ar pas gerb. Vito susuki tik nera raslystanciosios, ko pasekoje anas dalinosi patirtimi pavaru jungimo zemyn be sankabos.
Ar nebus cia ir pakasta sankaba, kad jungiasi?
Last edited by mindaugasa vol.2 on 06 Aug 2008, 09:45, edited 1 time in total.
cross cojones PC
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

mindaugasa vol.2 wrote:Minejote, jog sitame yra praslystanti sankaba. Noretume suzinoti ar pavyko pasinaudoti spaudoje skaitytu tipsu, kad biski atleidus rankenele galima jungti pavara zemyn be sankabos ismynimo. T.y. to biski atleidimo pakanka, kad ratas pradetu vytis varikli ir praslystanti sankaba "prasizioja" pakankamai, kad jungtusi pavaros?
Taip pat teiraujames ar pas ger. Vito susuki tik nera raslystanciosios, ko pasekoje anas dalinosi patirtimi pavaru jungimo zemyn be sankabos.
Ar nebus cia ir pakasta sankaba, kad jungiasi?
praslystanti sankaba labai geras dalykas, bet as jungdamas zemyn rankena spaudziu. nelabai izvelgciau islosimo sioje vietoje, laiko juk nelaimesi, o su sankaba gaunasi svelniau ir tai, be kita ko, padeda sukibimui.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

mindaugasa vol.2 wrote:Minejote, jog sitame yra praslystanti sankaba. Noretume suzinoti ar pavyko pasinaudoti spaudoje skaitytu tipsu, kad biski atleidus rankenele galima jungti pavara zemyn be sankabos ismynimo. T.y. to biski atleidimo pakanka, kad ratas pradetu vytis varikli ir praslystanti sankaba "prasizioja" pakankamai, kad jungtusi pavaros?
Taip pat teiraujames ar pas ger. Vito susuki tik nera raslystanciosios, ko pasekoje anas dalinosi patirtimi pavaru jungimo zemyn be sankabos.
Ar nebus cia ir pakasta sankaba, kad jungiasi?
Nu as sakau jeigu motogp naudoja sankaba jungiant pavaras zemyn tai gal naudings dalyks? :-#
Image
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

mindaugasa vol.2 wrote:Minejote, jog sitame yra praslystanti sankaba. Noretume suzinoti ar pavyko pasinaudoti spaudoje skaitytu tipsu, kad biski atleidus rankenele galima jungti pavara zemyn be sankabos ismynimo. T.y. to biski atleidimo pakanka, kad ratas pradetu vytis varikli ir praslystanti sankaba "prasizioja" pakankamai, kad jungtusi pavaros?
Taip pat teiraujames ar pas ger. Vito susuki tik nera raslystanciosios, ko pasekoje anas dalinosi patirtimi pavaru jungimo zemyn be sankabos.
Ar nebus cia ir pakasta sankaba, kad jungiasi?
Twist of the wrist apraðyta, kad galima jungti pavaras þemyn be sankabos. Kad bûtina praslystanti ten nepaminëta. Iðbandþiau ant savo - tikrai veikia. Pastoviai taip nedarau.
Ádomu bûtø iðbandyt ant moco, pas kurá nëra praslystanèios. Spëju, kad irgi veiktø toks jungimo bûdas. Bet kol kas tik spëju :)
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Vito wrote: Twist of the wrist aprašyta, kad galima jungti pavaras žemyn be sankabos. Kad būtina praslystanti ten nepaminėta. Išbandžiau ant savo - tikrai veikia. Pastoviai taip nedarau.
Įdomu būtų išbandyt ant moco, pas kurį nėra praslystančios. Spėju, kad irgi veiktų toks jungimo būdas. Bet kol kas tik spėju :)
geras, tokio neatsimenu, gal kas turi el. kopija ir surastu citata?
How do you get fast lap times? With ease.
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

w919 wrote:
Vito wrote: Twist of the wrist apraðyta, kad galima jungti pavaras þemyn be sankabos. Kad bûtina praslystanti ten nepaminëta. Iðbandþiau ant savo - tikrai veikia. Pastoviai taip nedarau.
Ádomu bûtø iðbandyt ant moco, pas kurá nëra praslystanèios. Spëju, kad irgi veiktø toks jungimo bûdas. Bet kol kas tik spëju :)
geras, tokio neatsimenu, gal kas turi el. kopija ir surastu citata?
Ið kitos pusës, koks skirtumas tos citatos. Svarbu veikia junginëjimas þemyn be sankabos.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Vito wrote: Iš kitos pusės, koks skirtumas tos citatos. Svarbu veikia junginėjimas žemyn be sankabos.
tai as sakau greiciausiai kazko nesuprantu. :) su paprasta sankaba, jungiant begius zemyn jos nenaudojant, yra labai ir labai sudetinga suderinti reikiamas apsukas. kad begis persijungtu sklandziai, jungiant zemyn be sankabos reiketu apsukas _padidinti_ - t.y. pagazuoti. kazkaip sunkoka isivaizduot si veiksma stabdant pries posuki. :)

taigi - galiu vel klysti - kalti per jega begius zemyn man vadinti "jungimu be sankabos" nelabai apsivercia liezuvis. :) todel ir prasau citatos kur butu paaiskintas procesas.
How do you get fast lap times? With ease.
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

w919 wrote:
Vito wrote: Ið kitos pusës, koks skirtumas tos citatos. Svarbu veikia junginëjimas þemyn be sankabos.
tai as sakau greiciausiai kazko nesuprantu. :) su paprasta sankaba, jungiant begius zemyn jos nenaudojant, yra labai ir labai sudetinga suderinti reikiamas apsukas. kad begis persijungtu sklandziai, jungiant zemyn be sankabos reiketu apsukas _padidinti_ - t.y. pagazuoti. kazkaip sunkoka isivaizduot si veiksma stabdant pries posuki. :)

taigi - galiu vel klysti - kalti per jega begius zemyn man vadinti "jungimu be sankabos" nelabai apsivercia liezuvis. :) todel ir prasau citatos kur butu paaiskintas procesas.
Maþiau skaityk, geriau pabandyk. Jungiasi sklandþiai, pergazuoti truputëlá reikia. Nieko sudëtingo, taèiau norint tà daryti sklandþiai ir greitai, reikia ágûdþiø.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Vito wrote: Mažiau skaityk, geriau pabandyk. Jungiasi sklandžiai, pergazuoti truputėlį reikia. Nieko sudėtingo, tačiau norint tą daryti sklandžiai ir greitai, reikia įgūdžių.
tu tik neisizeisk, bet as bandau suprasti kas yra siuloma. :)

pergazuoti kada? kaip pergazuoti kai ijungtas begis? kas atsitinka su galiniu ratu, jei nera praslystancios sankabos? ir tt?

perdaug klausimu, todel suabejojau, kad sis variantas buvo siulytas Twist Of The Wrist (kuri perskaiciau du kartus). :)
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
danas
Apsiles raideris
Posts: 276
Joined: 01 Jul 2008, 13:17

Post by danas »

o įdomu kiek sveikatos greičių dėžei atima (ir ar išvis atima) junginėjimas be sankabos?
aš dažnai junginėdavau be sankabos, ale vienas čia paprotino, kat tipo suvarysiu dėžę :dontknow:
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

danas wrote:o įdomu kiek sveikatos greičių dėžei atima (ir ar išvis atima) junginėjimas be sankabos?
aš dažnai junginėdavau be sankabos, ale vienas čia paprotino, kat tipo suvarysiu dėžę :dontknow:
nesuvarysi, jei viska darysi sklandziai. tiesa is pirmo i antra geriau jungti su sankaba - santykinai didelis II begio perdavimo skaicius salygoja nemaza jautruma ir transmisijos perkrovas isijungiant begiui.*

btw, girdejau ganda, kad HD ir Buell begiai be sankabos nesijungia (del dirzines pavaros per mazai laisvumo transmisijoje). :)

*cia kalbu tik apie jungima aukstyn. :)
How do you get fast lap times? With ease.
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

w919 wrote: tu tik neisizeisk, bet as bandau suprasti kas yra siuloma. :)

pergazuoti kada? kaip pergazuoti kai ijungtas begis? kas atsitinka su galiniu ratu, jei nera praslystancios sankabos? ir tt?

perdaug klausimu, todel suabejojau, kad sis variantas buvo siulytas Twist Of The Wrist (kuri perskaiciau du kartus). :)
Neásiþeidþiau, neturiu dël ko ;-)
Problema, kad tu teoretikas. Tu pabandyk ir pamatysi kaip viskas elementariai darosi. Pergazavimas yra ne pusæ rankenos pasukimas, o vos vos ir trumpai. Ir daryti tai reikia ant dideliø apsukø.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Vito wrote: Neįsižeidžiau, neturiu dėl ko ;-)
Problema, kad tu teoretikas. Tu pabandyk ir pamatysi kaip viskas elementariai darosi. Pergazavimas yra ne pusę rankenos pasukimas, o vos vos ir trumpai. Ir daryti tai reikia ant didelių apsukų.
Kaip minejau, su slipper clutch nematau jokios bedos (nors ir tolko - nematau). Su salyga kad tas zemesnis begis neperlips apsuku diapazono - kas mano, kad su slipper clutch neimanoma persukt variklio - klysta.

O su paprasta sankaba ne tik nebandyciau, bet ir draugui nepatarciau. :)

P.S. bandymo pries ka nors darant SUPRASTI ka darai as "problema" nevadinciau. :)
How do you get fast lap times? With ease.
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Vaþinëjant su krosiniais, bëgiai aukðtyn ir þemyn mëtomi be sankabos. Labai sklandþiai. Ten kitokios sankabos?
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

w919 wrote:btw, girdejau ganda, kad HD ir Buell begiai be sankabos nesijungia (del dirzines pavaros per mazai laisvumo transmisijoje). :)

*cia kalbu tik apie jungima aukstyn. :)
Bobu plepalas! Viskas te jungiasi - belekuris ezhiukas tau patvirtins.
Peace ДА!
Post Reply