noreciau trumpa apklausa pravest
kokia butu patraukli kaina, kad jum kaip vartotojams, prasukt savo mota ant stendo?
aciu
- prasukt "paziuret arklius" priimtina kaina (kad pritraukt klientura) liaudziai speju butu 150-250 Lt ribose*Nauris wrote:jei netingit, pameskit minciu kuo greiciau(turiu laiko apsisprest del stendo pirkimo iki pavakariu)
aciu
Taigi mes turbut jau ishsiaiskinome kad ne maximalus skaicius esme o pokytis, darant reguliavimus ir tiuninant. Netgi ant to pacio stendo skirtingomis dienomis ir temperaturomis rezultatai gali skirtisstorms wrote:mano galva virsutine prasukimo riba butu 200
o savo baiko nesukciau isvis, bo zinau ka pamatysiu![]()
na nebent uz 50