Uzviro akumas
Uzviro akumas
Sveiki,
na zodziu po kokios 1.5h vaziavimo eme ir uzvire akumas. Pasigirdi itartinas cypimas, o po apziuros paaiskejo, kad akumas uzsiputes, svilpia garai... Na suprantama man tas nepatiko... Zodziu atsales jis buvo visai dochlas, bet dapilus dist. vandens ir pakrovus - veikia. Patikrinau pajungto akumo srove isjungtam/uzvestam/pakeltom apsukom rodymai - 12.8/13.8/17.5 V vat ir nepatiko tie 17 su virsum voltu. Na dabar neramu vaziuot ilgesniam pasivazinejimui. Turit minciu kaip pasitvarkyt???
na zodziu po kokios 1.5h vaziavimo eme ir uzvire akumas. Pasigirdi itartinas cypimas, o po apziuros paaiskejo, kad akumas uzsiputes, svilpia garai... Na suprantama man tas nepatiko... Zodziu atsales jis buvo visai dochlas, bet dapilus dist. vandens ir pakrovus - veikia. Patikrinau pajungto akumo srove isjungtam/uzvestam/pakeltom apsukom rodymai - 12.8/13.8/17.5 V vat ir nepatiko tie 17 su virsum voltu. Na dabar neramu vaziuot ilgesniam pasivazinejimui. Turit minciu kaip pasitvarkyt???
manau kad sugedo rele-reguliatorius. jei toliau vazinesi gali sugadint ne tik akumuliatoriu ir generatoriu. is principo tos reles yra neremontuojamos todel reiketu keisti. vienam forume yra toks veikejas darly, girdejau kad jis uzsiima situ reguliatoriu remontu. gal kas is cia esanciu turi kontakta?
How do you get fast lap times? With ease.
Darly = Darius, reziduoja Kaune. apie moto elektra zino viska uzhsimerkes. zinau kad priesh koki menesi tvarke ER5 ish Klaipedos rele krovimo.
kontakta turiu tik namu kompe, o siaip bandyk ieshkoti konkurenciniam puslapy www.motomanai.lt prie meistru skyrelio esancioj informacijoj.
kontakta turiu tik namu kompe, o siaip bandyk ieshkoti konkurenciniam puslapy www.motomanai.lt prie meistru skyrelio esancioj informacijoj.
susiktas pirmunas esigonzas wrote:Darly = Darius, reziduoja Kaune. apie moto elektra zino viska uzhsimerkes. zinau kad priesh koki menesi tvarke ER5 ish Klaipedos rele krovimo.
kontakta turiu tik namu kompe, o siaip bandyk ieshkoti konkurenciniam puslapy www.motomanai.lt prie meistru skyrelio esancioj informacijoj.
storms wrote:susiktas pirmunas esigonzas wrote:Darly = Darius, reziduoja Kaune. apie moto elektra zino viska uzhsimerkes. zinau kad priesh koki menesi tvarke ER5 ish Klaipedos rele krovimo.
kontakta turiu tik namu kompe, o siaip bandyk ieshkoti konkurenciniam puslapy www.motomanai.lt prie meistru skyrelio esancioj informacijoj.
isirashau +5 :mrgreen:
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
e..e...e..gonzas wrote:skaitau kad portugalai gaidziai :mrgreen:
ane, mindaugai?
o zinote! ar matet kaip graziai zaibavo ana diena? oooo.., kaip dejo! beje, tesian tema, vaikystej gretimam bute gyveno sinpatishka mergaite, kuri labai bijojo kai griaudejo. ateidavo pas mus, jei budavo viena per perkunija. skaitau dabar mergaites labai drasios tapo: tiek griaudejo, o nei viena neuzejo?!? wtf?
skaitau kad siuolaikines mergaites yra bedieves, todel ir nebijo perkuno rustybes. ko pasekoje ir nebeuzeinamindaugasa wrote:e..e...e..gonzas wrote:skaitau kad portugalai gaidziai :mrgreen:
ane, mindaugai?
o zinote! ar matet kaip graziai zaibavo ana diena? oooo.., kaip dejo! beje, tesian tema, vaikystej gretimam bute gyveno sinpatishka mergaite, kuri labai bijojo kai griaudejo. ateidavo pas mus, jei budavo viena per perkunija. skaitau dabar mergaites labai drasios tapo: tiek griaudejo, o nei viena neuzejo?!? wtf?