Uzviro akumas

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
Doozgle
Posts: 40
Joined: 04 Jul 2006, 08:24

Uzviro akumas

Post by Doozgle »

Sveiki,
na zodziu po kokios 1.5h vaziavimo eme ir uzvire akumas. Pasigirdi itartinas cypimas, o po apziuros paaiskejo, kad akumas uzsiputes, svilpia garai... Na suprantama man tas nepatiko... Zodziu atsales jis buvo visai dochlas, bet dapilus dist. vandens ir pakrovus - veikia. Patikrinau pajungto akumo srove isjungtam/uzvestam/pakeltom apsukom rodymai - 12.8/13.8/17.5 V vat ir nepatiko tie 17 su virsum voltu. Na dabar neramu vaziuot ilgesniam pasivazinejimui. Turit minciu kaip pasitvarkyt???
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

manau kad sugedo rele-reguliatorius. jei toliau vazinesi gali sugadint ne tik akumuliatoriu ir generatoriu. is principo tos reles yra neremontuojamos todel reiketu keisti. vienam forume yra toks veikejas darly, girdejau kad jis uzsiima situ reguliatoriu remontu. gal kas is cia esanciu turi kontakta?
How do you get fast lap times? With ease.
Doozgle
Posts: 40
Joined: 04 Jul 2006, 08:24

Post by Doozgle »

Jo... Na noreciau kontaktu meistru, kurie galetu kazkuo padet. Nes su mocu detalem marijos zemeje - nepyragai.
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

Darly = Darius, reziduoja Kaune. apie moto elektra zino viska uzhsimerkes. zinau kad priesh koki menesi tvarke ER5 ish Klaipedos rele krovimo.

kontakta turiu tik namu kompe, o siaip bandyk ieshkoti konkurenciniam puslapy www.motomanai.lt prie meistru skyrelio esancioj informacijoj.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Doozgle wrote:Jo... Na noreciau kontaktu meistru, kurie galetu kazkuo padet. Nes su mocu detalem marijos zemeje - nepyragai.
rasyk i o.moto darly req
jis kaip ir tu kawianckas
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

gonzas wrote:Darly = Darius, reziduoja Kaune. apie moto elektra zino viska uzhsimerkes. zinau kad priesh koki menesi tvarke ER5 ish Klaipedos rele krovimo.

kontakta turiu tik namu kompe, o siaip bandyk ieshkoti konkurenciniam puslapy www.motomanai.lt prie meistru skyrelio esancioj informacijoj.
susiktas pirmunas esi
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

storms wrote:
gonzas wrote:Darly = Darius, reziduoja Kaune. apie moto elektra zino viska uzhsimerkes. zinau kad priesh koki menesi tvarke ER5 ish Klaipedos rele krovimo.

kontakta turiu tik namu kompe, o siaip bandyk ieshkoti konkurenciniam puslapy www.motomanai.lt prie meistru skyrelio esancioj informacijoj.
susiktas pirmunas esi

isirashau +5 :mrgreen:
Doozgle
Posts: 40
Joined: 04 Jul 2006, 08:24

Post by Doozgle »

Nu tinka mano ER5 irgi. Bet as Wilniovskas... Bet vis tiek +5 uz bandyma speti!
:mrgreen: #-o
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Doozgle wrote:Nu tinka mano ER5 irgi. Bet as Wilniovskas... Bet vis tiek +5 uz bandyma speti!
:mrgreen: #-o
malonu kad cia portugalu dauguma
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

skaitau kad portugalai gaidziai :mrgreen:


ane, mindaugai?


:roll:
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

gonzas wrote:skaitau kad portugalai gaidziai :mrgreen:


ane, mindaugai?


:roll:
e..e...e..
o zinote! ar matet kaip graziai zaibavo ana diena? oooo.., kaip dejo! beje, tesian tema, vaikystej gretimam bute gyveno sinpatishka mergaite, kuri labai bijojo kai griaudejo. ateidavo pas mus, jei budavo viena per perkunija. skaitau dabar mergaites labai drasios tapo: tiek griaudejo, o nei viena neuzejo?!? wtf?
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

mindaugasa wrote:
gonzas wrote:skaitau kad portugalai gaidziai :mrgreen:


ane, mindaugai?


:roll:
e..e...e..
o zinote! ar matet kaip graziai zaibavo ana diena? oooo.., kaip dejo! beje, tesian tema, vaikystej gretimam bute gyveno sinpatishka mergaite, kuri labai bijojo kai griaudejo. ateidavo pas mus, jei budavo viena per perkunija. skaitau dabar mergaites labai drasios tapo: tiek griaudejo, o nei viena neuzejo?!? wtf?
skaitau kad siuolaikines mergaites yra bedieves, todel ir nebijo perkuno rustybes. ko pasekoje ir nebeuzeina :^o
Post Reply