Technine apziura

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Technine apziura

Post by storms »

klausimas frakcijos gudruoliams:
yra bergas. reikia jam apziuros. o bet taciau, pas berga nera numatyti posukiai. nera nei pravodkes nei nieko. ir tai yraodo manualas.
is to issirutulioja klausimas: ar techninej apziuroj pasius mane is karto ar ne?
skambinau i tuvlita - sako vaziuok su visais popieriais ir spresim vietoj. kazkodel tas spresim vietoj truputi smyrda...

(posukiai yra pajamti is rashydo, juos uzdet imanoma, bet tingisi)
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

Priklauso nuo apziuristo PMS'o lygio.
Ar manualas yra dokumentas, tai nzn...
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

man laikant vairavimo egz, buvo duotas (w) motociklas be posukiu (nu koks ziedinis motociklas turi posukius), tai ka.. teko rodyt ranka! ir tai buvo naturalu. tik man kazkaip kreivokokai buvo apie save mieste vaziuojanti galvot, kad antai loxas su motu ranka posukius bando ismojuot! :)

didzhej
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Rashyd wrote:Priklauso nuo apziuristo PMS'o lygio.
Ar manualas yra dokumentas, tai nzn...
BMW atstovybeje juokas per asaras.
Lietuvoje turi but geltoni posukiai gale. Ir taskas.
*by the books

Originale sukurta masina su raudonais:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... lver_h.jpg

bet atejusias masinas is usa norint sertifikuot, reikia sudet geltonus.
taigi, dilema - kur gaut, jei net originale nera!!! :)

Taigi, joks dokumentas Lietuvos regitrai neIrodymas!!!

didzhej
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

tai jum pats laikas ismokt lietuviu liaudies zibintu dazymo technologijas su lako flakoneliais ! :D
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Man pasakė teip.
-Pasūkiai, ilgos-trumpos šviesos, stopas, gabaritas, nr.apšvietimas, veidrodėliai+ visi pavardinti daiktai su E žymėjimais + kažkokiais skaičiais. Šviesos turi spindulį kreipti reikiamu kampu.
Ir žinoma du veidrodėliai.
Spaudi stadžius - stopas turi degti, nekitaip.
Sakau:
-konstrukcijoj nenumatyta.
- Tai važinėk tik miškuose, nusivežęs su priekaba.

Bet žinoma priklauso kokį inspektorių tau Dievas atsiūs.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

supratau
panasu, kad reikia jamt lituokli i nagus ir gamint pravodke
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

nu kazkaip eb lituoklio pagaminau, su snargliais...
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

didzhej wrote:
Rashyd wrote:Priklauso nuo apziuristo PMS'o lygio.
Ar manualas yra dokumentas, tai nzn...
BMW atstovybeje juokas per asaras.
Lietuvoje turi but geltoni posukiai gale. Ir taskas.
*by the books

Originale sukurta masina su raudonais:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... lver_h.jpg

bet atejusias masinas is usa norint sertifikuot, reikia sudet geltonus.
taigi, dilema - kur gaut, jei net originale nera!!! :)

Taigi, joks dokumentas Lietuvos regitrai neIrodymas!!!
Nereik gaidžių pirkt? :rock:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Aš pats už pasūkio rėlę dirbau. laidelį prilieti atleidi prilieti atleidi gi mirksi.
Nevienodi intervalai, bet svarbiausia veikia.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

o tai ne pats jis ten maigo?
Last edited by didzhej on 26 Mar 2009, 15:20, edited 1 time in total.

didzhej
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

efk0nas wrote:
Nereik gaidþiø pirkt? :rock:
nekenciu taves :chain:

didzhej
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

:partyman:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Inspektorius bijo lipti, bent ant šudabrydžių.
Stabdžius taip pat tikrini pats atsisėdęs.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Rashyd wrote:nu kazkaip eb lituoklio pagaminau, su snargliais...
tai vat skaitau reik padaryt narmalei 1 kart ir psio
nereikes po to lego zaist
Post Reply