frakcijos naujienose neradau, o daugiau nezinau kur ieskot
gumu revju
gumu revju
kur gerbiami makenai skaito internete apie piktuciu padangu apzvalgas?
frakcijos naujienose neradau, o daugiau nezinau kur ieskot
frakcijos naujienose neradau, o daugiau nezinau kur ieskot
didzejus teisingai pastebejo- individualistu krastas. imi pagrindinius gumu gamintojus ir imi ju produktus skirtus haneriui.
visi geri, bet taciau makenai renkasi avon ir continental
:D
gonkem latviai zada spec.padangas uzsakinet pagal trasa (pagal posukiu kieki -atitinkamas misinys sonuose) skaitau tureciau suzibet
:D
visi geri, bet taciau makenai renkasi avon ir continental
gonkem latviai zada spec.padangas uzsakinet pagal trasa (pagal posukiu kieki -atitinkamas misinys sonuose) skaitau tureciau suzibet
race your life
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
visu kotiruojamu gamintoju padangos siandiena yra apupenos ir virsija vid. raiderio galimybes.
o jei raideris pjauna gryba, tai nepades ir motogp slikai
geriausios padangos, imho,- kurias ipirkt gali
storms pasakys, kad geriausi yr metzeleriai, o as sakysiu, kad geriausi bridgestoneai, o y myli dunlopus

o jei raideris pjauna gryba, tai nepades ir motogp slikai
geriausios padangos, imho,- kurias ipirkt gali
storms pasakys, kad geriausi yr metzeleriai, o as sakysiu, kad geriausi bridgestoneai, o y myli dunlopus
cross cojones PC
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
padarau bridgestone batlax 002 revju:
nu ir nx tu batlaxu shoniniu sieneliu kietuma. matyt siekia 8 pagal richterio skale ir prilygsta cibirkos dunlop slicku kietumui, kuriuos sumontuot reikia min. 3 vyru.
tigi kitaiskas padangu montavimo grebestas neishlaike ir pasidalino pusiau.
liudesys
antra vertus, didelem apkrovom (tipa, sportui) skirtu moto padangu sienos turb but standzios, tipa kad uzguldzius nesideformuotu
bet nu na.. kas jas tokias deformuot galetu??
editinu: sian dar idomumo delei paguldziau galine padanga ir uzlipau ant jos. tai kai abiem kojom, pilnu svoriu stoji, tai tada kazkiek susiplojo. bet nelabai skubiai.
klausimas: tai kaip montuoti tokia? su salyga, kad padangos krasta reikia nuspausti iki ratlankio vidurio.
?
nu ir nx tu batlaxu shoniniu sieneliu kietuma. matyt siekia 8 pagal richterio skale ir prilygsta cibirkos dunlop slicku kietumui, kuriuos sumontuot reikia min. 3 vyru.
tigi kitaiskas padangu montavimo grebestas neishlaike ir pasidalino pusiau.
liudesys
antra vertus, didelem apkrovom (tipa, sportui) skirtu moto padangu sienos turb but standzios, tipa kad uzguldzius nesideformuotu
bet nu na.. kas jas tokias deformuot galetu??
editinu: sian dar idomumo delei paguldziau galine padanga ir uzlipau ant jos. tai kai abiem kojom, pilnu svoriu stoji, tai tada kazkiek susiplojo. bet nelabai skubiai.
klausimas: tai kaip montuoti tokia? su salyga, kad padangos krasta reikia nuspausti iki ratlankio vidurio.
?
Last edited by mindaugasa vol.2 on 02 Apr 2009, 22:32, edited 1 time in total.
cross cojones PC
mindaugasa vol.2 wrote:visu kotiruojamu gamintoju padangos siandiena yra apupenos ir virsija vid. raiderio galimybes.
o jei raideris pjauna gryba, tai nepades ir motogp slikai
geriausios padangos, imho,- kurias ipirkt gali
storms pasakys, kad geriausi yr metzeleriai, o as sakysiu, kad geriausi bridgestoneai, o y myli dunlopus
Nia, nebemyliu! Nu anksciau biski mylejau bet siaip as uz michelinus.
Tai va.
- Vee Crunchy
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 953
- Joined: 27 Jun 2006, 11:25
- Location: sheshku ghetto
- Contact:
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- Vee Crunchy
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 953
- Joined: 27 Jun 2006, 11:25
- Location: sheshku ghetto
- Contact:
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact: