aerodinamika

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

aerodinamika

Post by mindaugasa »

labadiena,
paskutiniam sportrider numery yra pora demesio vertu straipsniu, kuriuos, skaitau, reikia imesti i galerija.
anyway, kol dar to padaryti nepavyko, tai (net neperskaites pilnai) parasysiu, kad viename is ju vyksta kalba apie aerodinamini motociklo pasipriesinima (lyginama su automobiliu, kalbama apie niuansus ir vyksta praputimas vambzdy su raideriu ir be jo).
tai va, subjektais ten dalyvauja zx10r, zx(?blia, kokia raide!?)1400, du gsx1300r (vienas biski modifikuotas) ir k6 gsxr1000.
praputimo rezultatai rodo, kad maziausia aerodinamini pasipriesinima (ir visus is to isplaukiancius dalykelius) turi....turi....ji turi - dzykserys! surpraiz, surpraiz!!
:mrgreen: :-k :mrgreen:

edit: skaitau, kad praputimo rezultatai yra shalishki ir sufabrikuoti idant sukelti sumaishti?
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

zinau, zinau delko!! cia delto, kad jis yra ispusto burbulo formos!!
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

w919 wrote:zinau, zinau delko!! cia delto, kad jis yra ispusto burbulo formos!!
o!
visa ta pasaka apie dzykseri yra ishpustas burbulas! kaip ir nekilnojamojo turto kainos.

kada nors tie burbulai sprogs! :evil:
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Geriausia aero turi burbulo forma! O labiausiai i tai panasus yra hayabusa ir z14r ir zx10R!! Kad kampuotas ir mazai spoileriu turintis K6 turi geresne aero tai cia yra muahahahahah !

Ne tuos straipsnius tu skaitai! as senai sakiau ziureti i neshalishkas naujienas!!!


:mrgreen: :mrgreen:
Image
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

aerodinamiskai efektyviausiai tai siaip laso forma. po to, nei busa nei zx-10r nei K6 nera burbulo formos. gal tik priekinis spoileris _panasus_ i apvalu, bet gixxerio jis lygiai toks pat apvalus. :)

Image
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

tai as ir sakau, kad ten nesamone! cia buvo warningas. paskum imesiu skanus.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

taippat noreciau pridurti, kad jei burbulo formos kebulas butu aerodinamikos inzinieriu siekiamybe, tai siuolaikine Formule-1 (ir Moto GP - paziurek i savo rosio baika) atrodytu gana juokingai. :P)
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

as ten kiek aki uzmeciau, tai pasakysiu, kad jei kas nors galvoja, kad busa turi laimeti del savo aptakiu formu, tai negerai galvoja.
ten yra dar tokys parametras kaip bendras skersplotis. t.y. nekurie daigtai yra mazesni uz kai kuriuos kitus. ir tai tipo teigiamai veikia?
as tai netikiu!
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

taip, oro pasipriesinima daugiausiai lemia projekcijos, kurios plokstuma statmena judejimo krypciai, plotas.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

w919 wrote:taip, oro pasipriesinima daugiausiai lemia projekcijos, kurios plokstuma statmena judejimo krypciai, plotas.
shneki, kaip burbulus leidi! #-o
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

uzsipisau skaityt, todel parasysiu trumpai:
kokio slamsto ten i geduko verkimo kampeli prilojiot?
reziumuokit!
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

as nelojau! as geras!
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

w919 wrote:taippat noreciau pridurti, kad jei burbulo formos kebulas butu aerodinamikos inzinieriu siekiamybe, tai siuolaikine Formule-1 (ir Moto GP - paziurek i savo rosio baika) atrodytu gana juokingai. :P)

Zinai koks F1 bolido aerodinaminis koeficientas? 0.7~ kai paprastos masinos 0.3...F1 skaitosi LABAI neaerodinamine masina, ir top speedas jos baisiai ribotas.

Uztat aero efektyvumas didelis. Gal K5 turi geriausia prispaudziama jegas, cia jau kitas reikalas. Bet kampuotu formu pas ji daugiausiai lyginant su kitais.
Last edited by Username on 19 Sep 2006, 11:39, edited 1 time in total.
Image
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

jep. patikslinu: dzykserio maziausias aerodinaminis pasipriesinimas. particulary, lyginant su zx10r, dzykserio stikliukas yr biski aukstesnis ir nesusidaro vakumas tarp stiklo ir raiderio shalmo. daugiau nieko nespejau paskaityti.

edit: dar buvo prikolas, kad ant busos pasodine smulkesni raideri gavo prastesnius praputimo rezultatus, bo susidare "kishene" tarp raideriu subines ir tos "kupros" ant busos teilo.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

straipsnis finansuojamas suzuki corp.? :D :D :D

priekinis stikliukas yra didele huine ji cia pat pasikeiti i double-bouble ir jis pasidaro aptakesnis negu bet koks kitas stockinis, bet kur visas likes motas.... ir pas busa priekis daug lygesnis ir apgaubiantis negu K5.
Image
Post Reply