ZX-10R 06-07 technine dalis

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

ZX-10R 06-07 technine dalis

Post by Nauris »

Sveiki,

pamaniau kad kartais idomu padiskutuot apie Kawasaki zx10r, kadangi siuo modeliu vazineju ne as vienas :)

Turi zx10r stabdziu problemu! Pats ta pajauciau jau pernai, Juliukas situs stabdzius keikia jau seniai, forumai skamba apie tai...

Ilgai negalejau rast vaistu...slangos, Master cilindras, kaladeles, skystis...

Po situ gonkiu Parnu mieste, man kantrybe truko, nes vel vazevau su perkaitusiais stabdziais, o kas pikciausia tokiu atveju, kad stabdziu rankenele pradeda remtis i klipona, pabandykit isivaizduot, kaip paras jama, o sustot negali nes gonkes...

Jau vaziuodamas namo, su neblaive galva, sugebejau suaust minti, gal gi problema stabdziu suportuose? Kodel gi pakeitus slangas, skysti ir pastacius kita Master cilindra, rankena vistiek minksta, "gumine"?

Stocke, stovi Tokico suportai, su 4 kaledelem suporte, tad gumine rankena bandziau teisint elastingumu atsirandanciu del atskiru kaladziu kiekvienam stomokliui. O zx14r ir zx6r(nuo 07-) stocke stovi Nissin suportai... Ziuriu pas mane "voliojasi" visa zx6r... Manau, kodel neapkeist ir nepabandyt?

Issiardzius Nissinus, labai nustebau, nes stumokliukai tekinti is aliuminio(arba kazkokio lengvo lydinio?) ir anoduoti, suporto konstrukcija ir kanalai, mandzetai stipriai skiresi nuo Tokico.

Surinkus stabdziu sistema, uzpildzius reisinginiu Motulu, rezultatas akivaizdziai skiresi nuo pries tai buvusio! Rankeneles eiga sumazejo, "guminis" jausmas dingo.

Verdiktas, Tokico komponentai, akivaizdziai prastesni uz Nissin!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

drasus teiginys
o bet taciau, ar matei sitas rankenas, kurios DALINAI leistu suktis is patiriamu bedu?
http://motofrakcija.lt/forum/q-sportini ... t2070.html
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

man tai t persasi isvada,kad kazkas su stabdziu vedinimu negerai arba paprasciausiai sitie suportai nepritaikyti reisinginem apkrovom ..... nors is kitos puses - europoj visi lekia su stokiniais suportais ir bedos nemato :-k
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

vedinimas ne prie ko, tie suportai(mandzetu sistema, korpuso svyravimai) iskart duoda "minksta" rankena, o kai padoriai uzkaitini, tas efektas dar progresuoja.

o rankeneles padetim keist eiga, ne sportinis dalykas, nes tai gali kainuot blyna keitimo metu, ir aplamai, tos rankenos krutos, bet per brangios blyno atveju
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

na blynas irtaip daug kainuoja
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

storms wrote:na blynas irtaip daug kainuoja
vidutiniskai po 3 blynus per viena ishvaziavima.

plastmasiu nebelopau, nedazau, neklijuoju.
rankeneles uzhsilankste kaip mindaugaso ragai :albino:
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Idomu ar sita "problema" (nes ji atsiranda tik ziede kaip supratau) susijusi tik su 06/07 modeliais.

Taip pat idomu ar netycia nebus skirtumo stabdziu viduriuose nes motas is USA? Jeigu kaip sako motobikeris, europoje kiti mina ir nieko.
Image
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

Username wrote:Idomu ar sita "problema" (nes ji atsiranda tik ziede kaip supratau) susijusi tik su 06/07 modeliais.

Taip pat idomu ar netycia nebus skirtumo stabdziu viduriuose nes motas is USA? Jeigu kaip sako motobikeris, europoje kiti mina ir nieko.
Juliuko EU, mano USA, identiski motai, skiresi:

EU su imobilaizeriu
EU katalizatoriu dalije, katalizatoriu koriai ilgesni


o bjauriai minksti stabdziai tik perkaite pasidaro, gatvej sunku taip uzsildyt
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Nauris wrote:
Username wrote:Idomu ar sita "problema" (nes ji atsiranda tik ziede kaip supratau) susijusi tik su 06/07 modeliais.

Taip pat idomu ar netycia nebus skirtumo stabdziu viduriuose nes motas is USA? Jeigu kaip sako motobikeris, europoje kiti mina ir nieko.
Juliuko EU, mano USA, identiski motai, skiresi:

EU su imobilaizeriu
EU katalizatoriu dalije, katalizatoriu koriai ilgesni


o bjauriai minksti stabdziai tik perkaite pasidaro, gatvej sunku taip uzsildyt
Tarp EU ir USA ZX10R 06 skyresi ir daugiau daliu, dabar visu nepamenu bet pvz rankenu bumbulai skyresi (diametrai ir dydziai) dar kazkurios dalys skyresi irgi (part numberiai skirtingi), tai negali zinoti kol tiksliai nesulyginai 1:1

Jie ten ant USA motu matyt taupo nes pigiau juos parduoda tai buna visokiu bajeriu prisigalvoja. Aisku pagrinde neesminiai dalykai.

Klausimas ar ziede mynei jau su naujais stabdziais, ir gana intensyviai? O gal keitimo metu viska surinkai taip kaip priklauso be kazkokiu klaidu?
Image
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

Username wrote:
Nauris wrote:
Username wrote:Idomu ar sita "problema" (nes ji atsiranda tik ziede kaip supratau) susijusi tik su 06/07 modeliais.

Taip pat idomu ar netycia nebus skirtumo stabdziu viduriuose nes motas is USA? Jeigu kaip sako motobikeris, europoje kiti mina ir nieko.
Juliuko EU, mano USA, identiski motai, skiresi:

EU su imobilaizeriu
EU katalizatoriu dalije, katalizatoriu koriai ilgesni


o bjauriai minksti stabdziai tik perkaite pasidaro, gatvej sunku taip uzsildyt
Tarp EU ir USA ZX10R 06 skyresi ir daugiau daliu, dabar visu nepamenu bet pvz rankenu bumbulai skyresi (diametrai ir dydziai) dar kazkurios dalys skyresi irgi (part numberiai skirtingi), tai negali zinoti kol tiksliai nesulyginai 1:1

Jie ten ant USA motu matyt taupo nes pigiau juos parduoda tai buna visokiu bajeriu prisigalvoja. Aisku pagrinde neesminiai dalykai.

Klausimas ar ziede mynei jau su naujais stabdziais, ir gana intensyviai? O gal keitimo metu viska surinkai taip kaip priklauso be kazkokiu klaidu?
matai, zx10r stabdzius pats eksplotuoju antri metai, o Juliuko kawa paremontuodavau nuo 2006m., tad perrinkinejau as juos jau daug kartu. Parnu perkaito per trefkes, tad ant gonkiu keiciau skysti...
Naujus suportus pastaciau dabar grizes, ziede dar netestinau, bet kadangi as ta mota jau pazystu, tai surinkus ir nuorinus skirtumas ziauriai jaucesi
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

as suprantu, kad skamba nerealiai, tai tik suportai, metalo gabalai, bet... as pats apakes :rock:
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Nauris wrote:as suprantu, kad skamba nerealiai, tai tik suportai, metalo gabalai, bet... as pats apakes :rock:
juk sakiau kad tavo ZX-10R rankeneles jausmas labai nemalonus! keisciausia kad skyscio keitimas/nuorinimas tam nedare jokios itakos.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Nauris wrote:as suprantu, kad skamba nerealiai, tai tik suportai, metalo gabalai, bet... as pats apakes :rock:
Laukiam reportazo po sekanciu gonkiu :)
Image
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Re: ZX-10R 06-07 technine dalis

Post by motobiker »

Nauris wrote:
Verdiktas, Tokico komponentai, akivaizdziai prastesni uz Nissin!
gal kas gali pateikti verdikta II ,kad Nissin komponentai turbut akivaizdziai prastesni uz brembo ? :D ;-) :albino:
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Re: ZX-10R 06-07 technine dalis

Post by Nauris »

motobiker wrote:
Nauris wrote:
Verdiktas, Tokico komponentai, akivaizdziai prastesni uz Nissin!
gal kas gali pateikti verdikta II ,kad Nissin komponentai turbut akivaizdziai prastesni uz brembo ? :D ;-) :albino:
:mp1:
Post Reply