Husky 610SM

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Husky 610SM

Post by mindaugasa vol.2 »

labdiena,
pasidarau pats sau kampeli
dariau technikos skiltyje, bet tikiuosi labai i technine puse nesiplesti
pirma zinute butu ta, kud iprasti superbaiku pakelejai sitai zoliapjovei ne per niekur netinka.
teks pirkti ta pakeliama "staliuka"
kur? kiek?
antra zinute, kad pralekimas per miesta su zoliapjove padeda atisgauti po depresijos netekus karves: superfun! superfunas susideda is to, kad visiskai px, kas po ratais. jokiu stabdymu pries duobes, smeli, gulincius policininkus ir aplamai.
antras superfuno elementas yra tas, kad vis tik pakanka smarves lenkt visus automobilius tike, kiek reikia.
ir t.t.
cross cojones PC
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

trecias ir didziausias superfuno elementas vaziuoti ne asfaltu. bus :blackeye:
less teeth, more tits.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

keltuvas pac zinai pas kaperkamas yra
beje jis yr atabulas isradimas, kurio noreciau ir piktutei

edit: beje kazkaip maniau, kad tas sm bus wheelie monster. pasirodo NE!
traukia kaip beris, o delei kilometro ilgio galines sakes priekinio rato nuo eksfalto atplest nenori...
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

storms wrote:o delei kilometro ilgio galines sakes priekinio rato nuo eksfalto atplest nenori...
tai gal prie sakes dar ir mase prided..
less teeth, more tits.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

hehe, as vakar po endurkes issitraukiau traktoriu ir pagaliau supratau kokie visgi hujovi pas mus keliai. Su endurke kazkaip nedaeidavo, smaugi ir tiek :) Mataciklas vilniuj pavasari, tai tik endurke arba sm. Kitaip reikia laukt pakol duobes uzlopys
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Post by tomasn »

mataciklas vilniuj pavasari vasara rudeni skaitau tik SM. endurke asfaltais biski gaila padangu, o ir maziau saugu. SM vazinejau tik diena, kai ant savo seno 525EXC uzdejau husabergo supermoto kanpliekta. dar nuo tada skautau, kad SM skatina chuliganizma gatvese.
±
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

na, padangas ir ant endurkes galima plentines uzsidet :)
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

ezhiukas wrote:na, padangas ir ant endurkes galima plentines uzsidet :)
net ir geomaxus drozt pigiau nei du matorciklai :-$
less teeth, more tits.
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Post by tomasn »

as jau minejau, kad maziau saugu. siandien ziede pries staigiai uzstabdziusia masina, nemaloniai giliu sliosu ejau. stabdymo efektyvumas jauciu keturgubai blogesnis, nei su plentinemis padugnemis.

beje, tuckau, nepatikesi - siuo metu turiu viena motocikla :albino:
±
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

He he he supermoto turi skatint chuliganizma gatvese, toks jau budas :D
O gatves visai normalios nereik cia verkt, net sakuciau smelio nedaug.
Beje per gulincius policininkus tiek DJ duckas tiek ir maniskis varo nestodami tik daina
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

bet tai kai davė Mindaugas vaizdų (honda>hVarna), tai paliko visus ant ledo - Lytagrą, pavasarinį kongresą... Jau nekalbant apie MF stareišinų samitą.
O kur vieša išpažintis ir mea culpa rekognizija? "sunki karvė" - pasiteisinimo neužteks!

Bent teises į kaunterstyrinimo licenzijavimą pasilikai?
How does you do?
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

Na kokios ten teises... Kontrstyrinimas atgyvena.
Dabar aktyviai i rinka bus stumiamas naujas produktas - SLAIDINIMO LICENCIJA.
Kainos branks ;-)

Bej ekazkaip pasigesta buvo vaizdu...
Fotoreportazas kur???
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

kaimynai, ryt parodysi SM?

didzhej
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Rodyk dabar.
Beje kada į šūdus mesim?
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

labadiena, brangus klausytojai
is seno zmogaus tyciotis yra sunki nuodeme! 3xsveikamarija >:/
foto - nera. beje, kas radot pamesta sony muiline, tai mano!
nera keltuvo - nera krosiniu ratu, nera pusynelio pravaziavimo
kaimyno nera - nera kam parodyti sm (buvau privaziavesble pabuciuoti x'ui i duslerka)
cross cojones PC
Post Reply