Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by tomasn »

taigi kadi, po keliu menesiu paieskos, metymosi nuo cb750 ar gsx1400 iki bnv r1150gs ar dl650 v-strom, pagaliau is kauno i garaza atriedejo SUZUKI GSX 750 W Inazuma su 35000 km rida. apziura uztruko su testdrive uztruko lygiai 10 minuciu, perregistravimas dar pusvalandi. ir stai inazuma jau ant priekabos rieda i naujus namus.
kriterijai, nuleme si pirkima, KAINA, dezajnas prie sirdies, gimtoji pardavimo salis - Italija (ne kokia JAV ar GB su savo kreivom liustrom ir myliomis ant spido), LT registracija, TA bei modelio originalumas be jokiu issityciojimu is motociklo, techninis stovis. dar vienas pliusas - stiklas nuo vejo. priedo dar ir draudima iki spalio 22 gavaw!
Is minusu paminetina tepalais apsisnarglijes karterio varztas, itrukes keleivio pakojo laikiklis, pora nedideliu pabraizymu ant bako.
Per siandien jau nubidintas haynes manualas bei... IVAZIUOTA 25 KM!!! is to seka pirminis review:
kaip tikras sudabridininkas metau begius ties 3-4 k apsuku ir nesuprantu, ko bl netraukia. situacija pasikeite nuo 6 k rpm. taip buvo ivaziuota pirma kosminio greicio riba - 110 km/h! tada seke klausimas, kuriais stabdziais ir kaip intensyviai stabdyt, kokiu greiciu posukyje ir kaip guldyt, o gal sukt, kas bus, jei neitilpsiu posukyje i savo juosta. krc, tragedija, skillsu absuliutus NULIS. reik eit pas SAI ant pamoku i bukiskes. SAI, nuolaida bus? :albino:
Is einamuju darbu nusimato tepalu, filtru keitimas, voztuvu tarpeliu patikrinimas, grandines sureguliavimas, galines daiktadezes su tvirtinimais paieskos.
beje padugnese aptikta oto tik po 1,5 bar. manuale raso 2.5, tiek ir ipuciau. ANE?
IMG_0002.jpg
IMG_0002.jpg (102.55 KiB) Viewed 3509 times
±
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by didzhej »

laikau du su putka. idant pagazuoju, o tada ir tie patys 2.5 pasidaro.
nuo 2.5 bijau prognozuot kas gautusi :(

didzhej
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by tomasn »

beje, klausimas stojasi del motociklinimo kelniu su paminkstinimais ir keliu pasiltinimais, kurios atrodytu, kaip kasdienes kelnes, o ne robotuku apranga. motoshop siulo kazkokius kevlar jeans?
±
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by mindaugasa vol.2 »

tamasenui +1 uz ne r1 ir dar uz tai, kad liko vienu konkurentu ant gs maziau, heh
be to uz tai, kad pirmas pirkinys - hayneso manualas
kur vee crunchys dingos? tepaliniai suskiai - jo specializacija.
ivairus kevlar jeansai yra gerai
cross cojones PC
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by tomasn »

stromsai dupem uz parekomenduota "twist of the wrist"!

P.S. kokia negincijama tiesa atradau, kad nuo purvo reik i asfalta lipt, o ne atvirksciai:

"...Vienu momentu jo galinis ratas taip pradėjo slysti, kad paliko 30 pėdų gumos pėdsaką ant asfalto. Jei Dugas būtų numetęs gazą heisaido nebūtų pavykę išvengti. Bet krosinė patirtis pasakė jam kad reikia gazuoti. Dugas pasuko gazą, tai sukėlė voblingą, bet galų gale motociklas išsilygino, Dugas liko ant motociklo ir pirmoje vietoje. Gazo padidinimas buvo vienintelis sprendimas..."
±
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by mindaugasa vol.2 »

oj, leiskite nesutikti, kad ant asfalto gazas visuomet istraukia. nia, nia...
cross cojones PC
User avatar
rprznt
Ganerio lankytojas
Posts: 641
Joined: 06 Jan 2010, 23:55
Location: Vilnius/Kaunas

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by rprznt »

tomasn wrote:beje, klausimas stojasi del motociklinimo kelniu su paminkstinimais ir keliu pasiltinimais, kurios atrodytu, kaip kasdienes kelnes, o ne robotuku apranga. motoshop siulo kazkokius kevlar jeans?
Galbut Revit'o pasiula atitiks reikalavimus. Jie ten NL bazuojasi tai kaip ir oro salygos panasios i musiskes, turiu ju kelnes - labiau i paprastas panasios, bet su apsaugom ir siltos (Dziugina). Gamina ir overpants.

P.S. Aprilioj buvo tu riding jeans su apsaugon keliuose, bet berods jie labiau orientuoti i vasara kai per silta teisingas kelnes muvet
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by ezhiukas »

visai gerai ir buse is motopulso
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by tomasn »

na as turiu isvykoms uz miesto su membrana kelnes, taciau ieskau butens geram orui, neilgiems pavazinejimams. reiks ryt motoshopa aplankyt, parasysiu kas kaip.

P.S. beje, pries valanda ivyko neeilinis nesankcionuotas nepilnas mf susirinkimas garaze. as apsaleeeeeeees :3some:
±
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by Arvis »

Realiai briedis isgelbejo laistyma. Tomasenas dar neprates prie rusciu gatves tradiciju. Daug teks ismokt iki sboru. Kas siemet jaucio aki atsinesa ? Storms ?
Last edited by Arvis on 29 Sep 2010, 07:32, edited 2 times in total.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by Dzuku_Briedzis »

tai as nujauciau, kad ten laistymu net nekvepia. Todel ikveptas stengiausi. Fotke Yvl idejo i feisbuka kaip nuo siol bus aprobuojamas gerimas

Image
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by gintaras13 »

Jou patikrinta, apziureta, aplaistyta dastoinas aparac :cheers:
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by Dzuku_Briedzis »

Tsiprasau ponas.. uzejot.. net neisgeret ir isejot. Net nepalietet, o tik klausetes pasakojimu apie lenkiskas SP glamones

Skaitau lasas nektrito ant aplaistymo
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by gintaras13 »

Najau najau... Bet jei yr reikalas - galim pakartot :D
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by Dzuku_Briedzis »

ok, laukiam 7-dieni ;)
Dzūkų tankai nerūdija!
Post Reply