Del motokroso...

Viskas apie motociklų sportą
Locked
karocius

Del motokroso...

Post by karocius »

sveiki,man 15m as domiuosi motokrosu ir noriu tapti motokroso lenktynininku,moto ne uz ilgo gausiu,bet man idomu butu suzinoti kiek ten viskas kainuotu vienam sezonui su licenzijomis ir t.t. ir kaip ten susirasti remejus na as ten nelb ka zinau,tai jei kas zinote parasykite kaip ten kas,kiek ir ko reikia:)) labai lauksiu atsakymu:)
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Ieskok motokroso burelio ar klubo savo mieste. Pas mus 18+ forumas, nes dedes pikti ir nesiskute, gali nuskriaust.

edit: tema rakinama del amziaus cenzo neatitikmens.
Добро пожаловать нахуй
Locked