Del motokroso...
-
karocius
Del motokroso...
sveiki,man 15m as domiuosi motokrosu ir noriu tapti motokroso lenktynininku,moto ne uz ilgo gausiu,bet man idomu butu suzinoti kiek ten viskas kainuotu vienam sezonui su licenzijomis ir t.t. ir kaip ten susirasti remejus na as ten nelb ka zinau,tai jei kas zinote parasykite kaip ten kas,kiek ir ko reikia:)) labai lauksiu atsakymu:)