teisejavimas, garbe ir kiti varzybiniai elementai
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
teisejavimas, garbe ir kiti varzybiniai elementai
labadiena,
vakar, kaip ir visuomet ziurejau senoviskas varzybas, pvz. ulsterio granpri kokiu 2005?
kas paliko idomu:
shlapiose gonkese (buvo is karto skelbta "wet race) ilga laika pirmavo R.I.P. R.Brittonas. siaip ne taip, paskutiniame rate (o gal pries paskutiniame) jis sugebejo stumdydamasis aplenkti R.Farqhuar (be sansu parasyti pavarde). aplenke ir praktiskai is karto pakele ranka.
mol, lyderis skelbia, kad toliau varzytis negalima, pavojinga ir t.t.
na lietus lyg ir stiprejo.
Tada Brittonas biski numete gaza, susimaste, o paskum atsuko rankena, pralenke jau kruizinanti Farqhuar ir nuleke link finisho.
Ir buvo paskelbtas lenktyniu nugaletoju.
tai cia kur grazu, o kur ne?
kaip dabar jaustis?
vakar, kaip ir visuomet ziurejau senoviskas varzybas, pvz. ulsterio granpri kokiu 2005?
kas paliko idomu:
shlapiose gonkese (buvo is karto skelbta "wet race) ilga laika pirmavo R.I.P. R.Brittonas. siaip ne taip, paskutiniame rate (o gal pries paskutiniame) jis sugebejo stumdydamasis aplenkti R.Farqhuar (be sansu parasyti pavarde). aplenke ir praktiskai is karto pakele ranka.
mol, lyderis skelbia, kad toliau varzytis negalima, pavojinga ir t.t.
na lietus lyg ir stiprejo.
Tada Brittonas biski numete gaza, susimaste, o paskum atsuko rankena, pralenke jau kruizinanti Farqhuar ir nuleke link finisho.
Ir buvo paskelbtas lenktyniu nugaletoju.
tai cia kur grazu, o kur ne?
kaip dabar jaustis?
cross cojones PC
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: teisejavimas, garbe ir kiti varzybiniai elementai
mindaugasa vol.2 wrote:labadiena,
shlapiose gonkese (buvo is karto skelbta "wet race) ilga laika pirmavo R.I.P. R.Brittonas. siaip ne taip, paskutiniame rate (o gal pries paskutiniame) jis sugebejo stumdydamasis aplenkti R.Farqhuar (be sansu parasyti pavarde). aplenke ir praktiskai is karto pakele ranka.
Galvoju kad teisejai turi aiskiai pasakyti kas vyksta kai kazkas pakelia ranka.
Re: teisejavimas, garbe ir kiti varzybiniai elementai
siaip tai taisyklese labai aiskiai apibreztas toks veiksmasUsername wrote:
Galvoju kad teisejai turi aiskiai pasakyti kas vyksta kai kazkas pakelia ranka.
P.S.tai neliecia starto proceduros
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
isknisau specialiai kruva FIM dokumentu ,bet nieko tokio,kas liecia tokius veiksmus per lietu neradau.mindaugasa vol.2 wrote:pala, esu girdejes, kad jei gonkiu lyderis kelia ranka (esant pvz. lietui), tai nutraukiamos gonkes, o ne kad jis pats nusishalina?
kvailai parasiau?
tikrai esu mates kazkuriame is bsb etapu per ziauru lietu pirmas pakele ranka, paskum antra, trecias ir basta, gonkes sustabde