teisejavimas, garbe ir kiti varzybiniai elementai

Viskas apie motociklų sportą
Post Reply
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

teisejavimas, garbe ir kiti varzybiniai elementai

Post by mindaugasa vol.2 »

labadiena,
vakar, kaip ir visuomet ziurejau senoviskas varzybas, pvz. ulsterio granpri kokiu 2005?
kas paliko idomu:
shlapiose gonkese (buvo is karto skelbta "wet race) ilga laika pirmavo R.I.P. R.Brittonas. siaip ne taip, paskutiniame rate (o gal pries paskutiniame) jis sugebejo stumdydamasis aplenkti R.Farqhuar (be sansu parasyti pavarde). aplenke ir praktiskai is karto pakele ranka.
mol, lyderis skelbia, kad toliau varzytis negalima, pavojinga ir t.t.
na lietus lyg ir stiprejo.
Tada Brittonas biski numete gaza, susimaste, o paskum atsuko rankena, pralenke jau kruizinanti Farqhuar ir nuleke link finisho.
Ir buvo paskelbtas lenktyniu nugaletoju.

tai cia kur grazu, o kur ne?
kaip dabar jaustis?
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

"Bajeriai" visada buvo yra ir bus ivairiuose moto ir auto sportuose (ir ne tik) :) Siaip maladec bichas, protingas :)


Beje turiu keleta dar IOMTT senesniu irashu, 1994m dar ten kazkuriu m kur nera ftp.....
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

tai kuris protingas:
a. Farqhar, kad tik aplenke ir pakele ranka
b. Brittonas, kad apsidaire, kad niekas nemato ir nuvare
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: teisejavimas, garbe ir kiti varzybiniai elementai

Post by Username »

mindaugasa vol.2 wrote:labadiena,
shlapiose gonkese (buvo is karto skelbta "wet race) ilga laika pirmavo R.I.P. R.Brittonas. siaip ne taip, paskutiniame rate (o gal pries paskutiniame) jis sugebejo stumdydamasis aplenkti R.Farqhuar (be sansu parasyti pavarde). aplenke ir praktiskai is karto pakele ranka.

Galvoju kad teisejai turi aiskiai pasakyti kas vyksta kai kazkas pakelia ranka.
Image
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Re: teisejavimas, garbe ir kiti varzybiniai elementai

Post by motobiker »

Username wrote:
Galvoju kad teisejai turi aiskiai pasakyti kas vyksta kai kazkas pakelia ranka.
siaip tai taisyklese labai aiskiai apibreztas toks veiksmas :) - jeigu sportininkas varzybu metu pakelia ranka,vadinasi jis nedalyvauja varzybose ir duoda suprasti kad praleidzia kitus :).
P.S.tai neliecia starto proceduros :)
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

As kalbu apie lietu
Image
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

Username wrote:As kalbu apie lietu
o tai as gal kazko nezinau ? :-k gal dar yra ir atskiros veliavu reiksmes lietaus ir sausoms varzyboms ? :-k
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

motobiker wrote:
Username wrote:As kalbu apie lietu
o tai as gal kazko nezinau ? :-k gal dar yra ir atskiros veliavu reiksmes lietaus ir sausoms varzyboms ? :-k
kokios veliavu? kalba eina apie situacija kai pradeda lyti ir kas siulo ar nusprendzia ar itakoja gonkiu stabdyma
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

pala, esu girdejes, kad jei gonkiu lyderis kelia ranka (esant pvz. lietui), tai nutraukiamos gonkes, o ne kad jis pats nusishalina?
kvailai parasiau?

tikrai esu mates kazkuriame is bsb etapu per ziauru lietu pirmas pakele ranka, paskum antra, trecias ir basta, gonkes sustabde
cross cojones PC
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

mindaugasa vol.2 wrote:pala, esu girdejes, kad jei gonkiu lyderis kelia ranka (esant pvz. lietui), tai nutraukiamos gonkes, o ne kad jis pats nusishalina?
kvailai parasiau?

tikrai esu mates kazkuriame is bsb etapu per ziauru lietu pirmas pakele ranka, paskum antra, trecias ir basta, gonkes sustabde
isknisau specialiai kruva FIM dokumentu ,bet nieko tokio,kas liecia tokius veiksmus per lietu neradau. :-k
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Bet esi mates situacijas kai prasidejus lietui driveriai kelia rankas?

ka apie tai manai?
Image
Post Reply