Tai va, va taip reikia vaziuot
AMA 2008
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
tai uz tai i motogp pasibandyti ishlindo ben spysas, o ne mladinas.
sitam butu konfuzas nepakeliamas pasikrauti nuo kazko. kaip rase laikrasty, tai mat mladinui AMA'oi tip gerai, kad be milijono ir is lovos nesikelia.
beje tuom paciu butu idomu, kad ben spysas palygintu motogp gonkes ir ama.
sitam butu konfuzas nepakeliamas pasikrauti nuo kazko. kaip rase laikrasty, tai mat mladinui AMA'oi tip gerai, kad be milijono ir is lovos nesikelia.
beje tuom paciu butu idomu, kad ben spysas palygintu motogp gonkes ir ama.
cross cojones PC
Eee biski gal ne taip ishsireiskiau.
Akcentas buvo ne ant Mladino o ant Suzuki dominavimo AMA chempionate paskutinius 5 metus or so.
Siais metais Mladinas bendrojoje iskaitoje atsilieka nuo Ben Spies a.k.a "elbowz" ir pergaliu turbut maziau turi negu pastarasis. Bet cia ne apie tai.
Arba jie cheatina ir yra nusipirke viska ka reikia ilgam arba kazkokiu magisku butu visa sistema taip sudeliota kad Suzuki turi overall ant tiek auksta lygi kad kiti ruko ir tiek. Arba siaip champas zemo lygio ir yra vienas monopilistas visi kiti apacioje.
Akcentas buvo ne ant Mladino o ant Suzuki dominavimo AMA chempionate paskutinius 5 metus or so.
Siais metais Mladinas bendrojoje iskaitoje atsilieka nuo Ben Spies a.k.a "elbowz" ir pergaliu turbut maziau turi negu pastarasis. Bet cia ne apie tai.
Arba jie cheatina ir yra nusipirke viska ka reikia ilgam arba kazkokiu magisku butu visa sistema taip sudeliota kad Suzuki turi overall ant tiek auksta lygi kad kiti ruko ir tiek. Arba siaip champas zemo lygio ir yra vienas monopilistas visi kiti apacioje.
Turbut lemia gamintojo demesys champui, ar ne panasiai yra WSB Ducati? Is Suzuki puses pagrindimo ieskoti toli nereikia, Amerika - didziausia sportbaiku rinka pasaulyje.Username wrote:Eee biski gal ne taip ishsireiskiau.
Akcentas buvo ne ant Mladino o ant Suzuki dominavimo AMA chempionate paskutinius 5 metus or so.
Siais metais Mladinas bendrojoje iskaitoje atsilieka nuo Ben Spies a.k.a "elbowz" ir pergaliu turbut maziau turi negu pastarasis. Bet cia ne apie tai.
Arba jie cheatina ir yra nusipirke viska ka reikia ilgam arba kazkokiu magisku butu visa sistema taip sudeliota kad Suzuki turi overall ant tiek auksta lygi kad kiti ruko ir tiek. Arba siaip champas zemo lygio ir yra vienas monopilistas visi kiti apacioje.
As tai ka ir tesuprantu, bet PB magazine buvo stipriausiu Superbike cempionatu reitingas, ten tikrai nekalbama, kad AMA butu zemo lygio.
How do you get fast lap times? With ease.
Ducati tikrai neturi TOKIO pranasumo kaip Suzuki AMA'oje. Paziurek i rezultatus....
40 (keturiasdesimt) pirmu vietu be nutraukimo! O kiek ju su viena ar kita padovanota pergale?
Beje nezinau is kur info apie AMA didelius atlyginimus...visai neseniai champo organizatoriai svarste kaip pakelti bendra to chempionato populiaruma ir pritraukti remeju (suprask situacija ne tokia gera kaip kituose champuose)...
40 (keturiasdesimt) pirmu vietu be nutraukimo! O kiek ju su viena ar kita padovanota pergale?
Beje nezinau is kur info apie AMA didelius atlyginimus...visai neseniai champo organizatoriai svarste kaip pakelti bendra to chempionato populiaruma ir pritraukti remeju (suprask situacija ne tokia gera kaip kituose champuose)...
Hehe, nezinau, gal tureti omeny Spies ir Mladino atlyginimai?Username wrote:Ducati tikrai neturi TOKIO pranasumo kaip Suzuki AMA'oje. Paziurek i rezultatus....
40 (keturiasdesimt) pirmu vietu be nutraukimo! O kiek ju su viena ar kita padovanota pergale?
Beje nezinau is kur info apie AMA didelius atlyginimus...visai neseniai champo organizatoriai svarste kaip pakelti bendra to chempionato populiaruma ir pritraukti remeju (suprask situacija ne tokia gera kaip kituose champuose)...
Bet kuriuo atveju - taisykles juk visiem vienodos, gi cia inline-4 1000, konstrukcijos tos pacios, medziagos irgi - nelabai daug erdves favoritizmui. Aisku dar yra padangos ir moto gamintoju bendradarbiavimo su padangu gamintojais ypatumai.
Gal tiesiog likusiems 3 grandams sis cempionatas tikrai neidomus?
How do you get fast lap times? With ease.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
suzukiai varo su bazzaz perfomance
manau, kad belenkokiu varzybu rezultatas yra gamintojo interesu atspindys ir tiek.
pvz. dukas kazkodel aplamai isejo is serijos. hondai be abejo jav rinka turi buti idomi, honda neblogai laikosi formula extreme ir supersporte pas amerikenus. kawa gal shaibu tike neturi ar nenori (kaip beje ir visose kitose production serijose + motogp)
mv augusta kazka darys ir t.t.
o kol kas susukis kala y klyna
kadangi ama baikai yra production serijos, tai kazkiek prie gamintojo intereso prisideda ir tai, kad gsxr yra tinkama platforma (!) chempioniskam baikui?

manau, kad belenkokiu varzybu rezultatas yra gamintojo interesu atspindys ir tiek.
pvz. dukas kazkodel aplamai isejo is serijos. hondai be abejo jav rinka turi buti idomi, honda neblogai laikosi formula extreme ir supersporte pas amerikenus. kawa gal shaibu tike neturi ar nenori (kaip beje ir visose kitose production serijose + motogp)
mv augusta kazka darys ir t.t.
o kol kas susukis kala y klyna
kadangi ama baikai yra production serijos, tai kazkiek prie gamintojo intereso prisideda ir tai, kad gsxr yra tinkama platforma (!) chempioniskam baikui?
cross cojones PC
Tai gsxr testuose suzukis gi nevalina, vangus, sunkus ir letas?mindaugasa vol.2 wrote:suzukiai varo su bazzaz perfomance![]()
manau, kad belenkokiu varzybu rezultatas yra gamintojo interesu atspindys ir tiek.
pvz. dukas kazkodel aplamai isejo is serijos. hondai be abejo jav rinka turi buti idomi, honda neblogai laikosi formula extreme ir supersporte pas amerikenus. kawa gal shaibu tike neturi ar nenori (kaip beje ir visose kitose production serijose + motogp)
mv augusta kazka darys ir t.t.
o kol kas susukis kala y klyna
kadangi ama baikai yra production serijos, tai kazkiek prie gamintojo intereso prisideda ir tai, kad gsxr yra tinkama platforma (!) chempioniskam baikui?
Beabejo tie motai yra bombinti ir manau pagal greiti nedaug nusileidzia WSBK. Tai ten panasumu su serija tiek pat kiek ir kitur (grubiai).
Kazkada lyginau lap time tai mazdaug taip gaunasi:
MotoGP
WSBK + 2sec
AMA +2.4sec
BSB + 2.6sec
Jep, nespejau imest. Pamastymai ir liks pamastymais, techniniai neatitikimai dazniausiai buna labai arti tolerancijos ribu. Prie tu ribu samoningai bando priarteti visos komandos, ir butu kvaila to nedaryti.Username wrote:Siek tiek naujienu:
http://www.roadracingworld.com/news/art ... icle=33814
Mintys pamastymams
How do you get fast lap times? With ease.
Tikrina nugaletojus, plius tuos, kuriems (jei) parasytas protestas. Akivaizdzius pazeidimus samoningai daro tik kvailiai.Username wrote:Idomu tai kad kitu tos komandos motu nepatikrino, tik Mladino...idomu ka butu rade pas kitus? Ir ka dar butu rade pas pati Mladina jeigu tikrintu daugiau?
Kaip pakomentavo tikrintojai, tai pazeidimas "akivaizdus"....
How do you get fast lap times? With ease.
Jau rasiau, ka tikrino si karta. Buvo paimtas TIK Mladino alkuninis, kitu prizininku (Suzukiai irgi) - Ne.w919 wrote:Tikrina nugaletojus, plius tuos, kuriems (jei) parasytas protestas. Akivaizdzius pazeidimus samoningai daro tik kvailiai.Username wrote:Idomu tai kad kitu tos komandos motu nepatikrino, tik Mladino...idomu ka butu rade pas kitus? Ir ka dar butu rade pas pati Mladina jeigu tikrintu daugiau?
Kaip pakomentavo tikrintojai, tai pazeidimas "akivaizdus"....