AMA 2008

Viskas apie motociklų sportą
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

AMA 2008

Post by Username »

Sestadieni ivyko eilines AMA lenktynes mid-ohio trasoje, ir Matas Mladinas laimejas tas gonkes, atnese Suzuki komandai 40-ta Suzuki AMA SB pergale is eiles....



Tai va, va taip reikia vaziuot :albino: :albino: :albino: ....
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

tai uz tai i motogp pasibandyti ishlindo ben spysas, o ne mladinas.
sitam butu konfuzas nepakeliamas pasikrauti nuo kazko. kaip rase laikrasty, tai mat mladinui AMA'oi tip gerai, kad be milijono ir is lovos nesikelia.

beje tuom paciu butu idomu, kad ben spysas palygintu motogp gonkes ir ama.
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Eee biski gal ne taip ishsireiskiau.

Akcentas buvo ne ant Mladino o ant Suzuki dominavimo AMA chempionate paskutinius 5 metus or so.

Siais metais Mladinas bendrojoje iskaitoje atsilieka nuo Ben Spies a.k.a "elbowz" ir pergaliu turbut maziau turi negu pastarasis. Bet cia ne apie tai.

Arba jie cheatina ir yra nusipirke viska ka reikia ilgam arba kazkokiu magisku butu visa sistema taip sudeliota kad Suzuki turi overall ant tiek auksta lygi kad kiti ruko ir tiek. Arba siaip champas zemo lygio ir yra vienas monopilistas visi kiti apacioje.
Image
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Username wrote:Eee biski gal ne taip ishsireiskiau.

Akcentas buvo ne ant Mladino o ant Suzuki dominavimo AMA chempionate paskutinius 5 metus or so.

Siais metais Mladinas bendrojoje iskaitoje atsilieka nuo Ben Spies a.k.a "elbowz" ir pergaliu turbut maziau turi negu pastarasis. Bet cia ne apie tai.

Arba jie cheatina ir yra nusipirke viska ka reikia ilgam arba kazkokiu magisku butu visa sistema taip sudeliota kad Suzuki turi overall ant tiek auksta lygi kad kiti ruko ir tiek. Arba siaip champas zemo lygio ir yra vienas monopilistas visi kiti apacioje.
Turbut lemia gamintojo demesys champui, ar ne panasiai yra WSB Ducati? Is Suzuki puses pagrindimo ieskoti toli nereikia, Amerika - didziausia sportbaiku rinka pasaulyje.

As tai ka ir tesuprantu, bet PB magazine buvo stipriausiu Superbike cempionatu reitingas, ten tikrai nekalbama, kad AMA butu zemo lygio. :) o esminis momentas, ka rase ir mindaugasa - AMA raideriu algos gerokai lenkia MotoGP algas. :)
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Ducati tikrai neturi TOKIO pranasumo kaip Suzuki AMA'oje. Paziurek i rezultatus....

40 (keturiasdesimt) pirmu vietu be nutraukimo! O kiek ju su viena ar kita padovanota pergale?


Beje nezinau is kur info apie AMA didelius atlyginimus...visai neseniai champo organizatoriai svarste kaip pakelti bendra to chempionato populiaruma ir pritraukti remeju (suprask situacija ne tokia gera kaip kituose champuose)...
Image
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Username wrote:Ducati tikrai neturi TOKIO pranasumo kaip Suzuki AMA'oje. Paziurek i rezultatus....

40 (keturiasdesimt) pirmu vietu be nutraukimo! O kiek ju su viena ar kita padovanota pergale?


Beje nezinau is kur info apie AMA didelius atlyginimus...visai neseniai champo organizatoriai svarste kaip pakelti bendra to chempionato populiaruma ir pritraukti remeju (suprask situacija ne tokia gera kaip kituose champuose)...
Hehe, nezinau, gal tureti omeny Spies ir Mladino atlyginimai? :)

Bet kuriuo atveju - taisykles juk visiem vienodos, gi cia inline-4 1000, konstrukcijos tos pacios, medziagos irgi - nelabai daug erdves favoritizmui. Aisku dar yra padangos ir moto gamintoju bendradarbiavimo su padangu gamintojais ypatumai.

Gal tiesiog likusiems 3 grandams sis cempionatas tikrai neidomus?
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Variantas del neidomumo.


Kitas variantas - elektronika ir "uzdrausta" traukos kontrole. :D :D
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

suzukiai varo su bazzaz perfomance :rock:
manau, kad belenkokiu varzybu rezultatas yra gamintojo interesu atspindys ir tiek.
pvz. dukas kazkodel aplamai isejo is serijos. hondai be abejo jav rinka turi buti idomi, honda neblogai laikosi formula extreme ir supersporte pas amerikenus. kawa gal shaibu tike neturi ar nenori (kaip beje ir visose kitose production serijose + motogp)
mv augusta kazka darys ir t.t.
o kol kas susukis kala y klyna
kadangi ama baikai yra production serijos, tai kazkiek prie gamintojo intereso prisideda ir tai, kad gsxr yra tinkama platforma (!) chempioniskam baikui?
:oops:
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

mindaugasa vol.2 wrote:suzukiai varo su bazzaz perfomance :rock:
manau, kad belenkokiu varzybu rezultatas yra gamintojo interesu atspindys ir tiek.
pvz. dukas kazkodel aplamai isejo is serijos. hondai be abejo jav rinka turi buti idomi, honda neblogai laikosi formula extreme ir supersporte pas amerikenus. kawa gal shaibu tike neturi ar nenori (kaip beje ir visose kitose production serijose + motogp)
mv augusta kazka darys ir t.t.
o kol kas susukis kala y klyna
kadangi ama baikai yra production serijos, tai kazkiek prie gamintojo intereso prisideda ir tai, kad gsxr yra tinkama platforma (!) chempioniskam baikui?
:oops:
Tai gsxr testuose suzukis gi nevalina, vangus, sunkus ir letas? :albino:


Beabejo tie motai yra bombinti ir manau pagal greiti nedaug nusileidzia WSBK. Tai ten panasumu su serija tiek pat kiek ir kitur (grubiai).

Kazkada lyginau lap time tai mazdaug taip gaunasi:

MotoGP
WSBK + 2sec
AMA +2.4sec
BSB + 2.6sec
Image
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Siek tiek naujienu:

http://www.roadracingworld.com/news/art ... icle=33814

Mintys pamastymams
Image
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Username wrote:Siek tiek naujienu:

http://www.roadracingworld.com/news/art ... icle=33814

Mintys pamastymams
Jep, nespejau imest. Pamastymai ir liks pamastymais, techniniai neatitikimai dazniausiai buna labai arti tolerancijos ribu. Prie tu ribu samoningai bando priarteti visos komandos, ir butu kvaila to nedaryti.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Idomu tai kad kitu tos komandos motu nepatikrino, tik Mladino...idomu ka butu rade pas kitus? Ir ka dar butu rade pas pati Mladina jeigu tikrintu daugiau?

Kaip pakomentavo tikrintojai, tai pazeidimas "akivaizdus"....
Image
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Username wrote:Idomu tai kad kitu tos komandos motu nepatikrino, tik Mladino...idomu ka butu rade pas kitus? Ir ka dar butu rade pas pati Mladina jeigu tikrintu daugiau?

Kaip pakomentavo tikrintojai, tai pazeidimas "akivaizdus"....
Tikrina nugaletojus, plius tuos, kuriems (jei) parasytas protestas. Akivaizdzius pazeidimus samoningai daro tik kvailiai.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

w919 wrote:
Username wrote:Idomu tai kad kitu tos komandos motu nepatikrino, tik Mladino...idomu ka butu rade pas kitus? Ir ka dar butu rade pas pati Mladina jeigu tikrintu daugiau?

Kaip pakomentavo tikrintojai, tai pazeidimas "akivaizdus"....
Tikrina nugaletojus, plius tuos, kuriems (jei) parasytas protestas. Akivaizdzius pazeidimus samoningai daro tik kvailiai.
Jau rasiau, ka tikrino si karta. Buvo paimtas TIK Mladino alkuninis, kitu prizininku (Suzukiai irgi) - Ne.
Image
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Username wrote: Jau rasiau, ka tikrino si karta. Buvo paimtas TIK Mladino alkuninis, kitu prizininku (Suzukiai irgi) - Ne.
VBS zinios - ne argumentas.
How do you get fast lap times? With ease.
Post Reply